Jump to content

FK Crvena Zvezda 2006-07


rev

Recommended Posts

ne poredim ja njega i Baptistu nego govorim kako nekad trenerski inat mozhe da ima znacajnu ulogu u razvoju nekog igraca...a drugo kad igra levo krilo,koji cemu kurac tad desna noga...pogodice ga levom...:)))

I onaj post se nije direktno na tebe odnosio nego eto kvotovo sam tvoj post ko sto bi neciji drugi da je to isto napisao....

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 759
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

evo zavrsi se 1:0.Nemam neki poseban komentar osim da je onaj Gaj rupa nevidjena,naravno nije uspeo da zajebe perovica.

ololo, napravio je jednu gresku i odma je rupa nevidjena?

Edited by dvnityCker

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Crnac je opusteno zasluzio crveni karton za ono povlacenje gatuza al dobro.E sad mission impossible 4 : pobeda na marakani:) Pored Neste,Maldinija i Kaladze ne moze muva da prodje,al ajde da se uzdamo u podrsku (kako Anceloti kaze) 90 000 zvezdinih navijaca na Marakani ;)))

Ps.Sve nekako mislim da ce biti 1-0 za Milan opet.

Edited by Hell

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

1:0 prvo poluvreme za Zvezdu jer ce milan da se opusti. Odma daju gold 1:1 i onda Zigic na kraju daje 2:1 za Zvezdu i opet pushite :). Provereno, inzagi opet daje gol :D.

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

Odlichan rezultat za Zvezdu, narochito kada se imaju u vidu deshavanja na terenu... Zvezda je mogla da postigne jedan gol, ali Milan je realno morao bar 3 i samo legendarna smotanost Inzagija i Gilardina + odlichni Randjelovitj su ostavili rezultat na 1:0.

Zapazhanja po pozicijama:

Randjelovitj je prijatno iznenadio, istina je da su mu pomogli pomalo mlaki shutevi igracha Milana da se zagreje i stekne samopouzdanje, ali je imao i par bash sjajnih intervencija. Sa druge strane Dida siguran.

Zanimljivo je da su svi shtoperi od sinotj igrali prilichno dobro 1 na 1 (u oba tima) ali su katastrofalno zatvarali prostor, tako su Pipo i Gilardino sa jedne, i igrachi Zvezde sa druge strane (kada su pokushavali da igraju ofanzivno) imali dosta prostora. Gueye je mozhda i zasluzhio crveni karton za onaj faul, ali taj kiks mu je bila i jedina greshka. Svakako bi bio bolji za Partizan od nashih vrsnih shtopera.

Zvezdini bekovi su bili uzhasni u fazi odbrane, ali se Pantitj prilichno trudio u napadu, i uz Boshka Jankovitja je imao par ok poteza po desnoj strani. Cafu je pravio decu Perovitju i lepo je videti da neko sa 36-7 godina tri dana nakon shto se vratio sa odmora mozhe da trchi najvishe na terenu. :)

Zvezdina sredina je po sredini bila nikakva, ali su Boshko i Blago davali znake zhivota. Dodushe, Boshko je po obichaju ostao bez snage u finishu (a i malo su ga izlomili Milanezi), dok se Georgiev sakrio u drugom poluvremenu. Gatuzo je bio standardan, Seedorf je mnogo muljao loptu, a Pirlo je imao par genijalnih dodavanja i par puta je odlichno odigrao odbranu.

Shto se napadacha tiche, Zhigitj nije imao puno prilike da se pokazhe, imao je jedan ochajan shut glavom i jednom mu je pobegla lopta korak pre nego shto bi ushao u 100% shansu. Pipu su sudjena dva nepostojetja ofsajda, a kod drugog bi sam izashao ispred Randjelovitja (Gojko je bio posebno komichan kad se drao 'evo ochigledan ofsajd' a onda zatjutao kada je video da Pipo za bar pola metra nije u ofsajdu). Po obichaju je omashio par finih shansi, ali ga je u tome nadmashio nesposobni Gilardino koji i dalje vazhi za vrhunski talenat, ali ja ga u poslednjih godinu dana nisam video da nije upropastio bar 4 shanse po utakmici.

Shto se revansha tiche. Zvezda tje morati mnogo da napreduje i da proba na prepad u prvih 20ak minuta neshto da uradi. Sa druge strane, Milanova odbrana tje biti kompletna, nisu u pitanju dechurlija koja bi podlegla atmosferi, a i imatje josh dve nedelje priprema za sobom, a ako daju gol Zvezda tje morati da postigne 3, tako da su shanse prilichno male. No, bitje to zanimljiva utakmica. :)

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

meni jedno nije janso

sinoc prosek godina milana 40 i nesto ;) svi preplanuli dosli juce sa odmora

zvezda prosek godina 20 i nesto, bili metar dana na pripremama i opet ih izvozali ko volove

ne mogu da verujem da covek od 40 godina moze da trci brze i duze od nekog ko ima 20 i kusur!

((((Q))))

SRBI su najgluplji narod na svetu!!!

Link to comment
Share on other sites

DUSHAN "KONTRA" BASTA

povlacim bilo sta normalno sto sam rekao o ovom decku.... chist linijas (al imao je jedan slalom kroz sredinu :)

mene je razocharao zigic koji se nije trudio ama bash.... generalno sam primeti oda mnogo manje trchi i krece se od kako se spomenuo da mu je cena oko 10 milki.... seronja...

iznenadio jankovic koji je imao par extra poteza i centarshutva...kao i gaj koji je jak kao strvina a brz i agilan, exxtra... totalno razocharenje perovic, basta i shugavi milovanovic....

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

mene je razocharao zigic koji se nije trudio ama bash.... generalno sam primeti oda mnogo manje trchi i krece se od kako se spomenuo da mu je cena oko 10 milki.... seronja...

Posle svetskog prvenstva cena mu je pala na 4miliona :D Idiot... :D

Edited by Cartman_

ONE LOVE, TJM!

www.last.fm/user/uNkindTJM

Link to comment
Share on other sites

Odlichan rezultat za Zvezdu, narochito kada se imaju u vidu deshavanja na terenu... Zvezda je mogla da postigne jedan gol, ali Milan je realno morao bar 3 i samo legendarna smotanost Inzagija i Gilardina + odlichni Randjelovitj su ostavili rezultat na 1:0.

Zapazhanja po pozicijama:

Randjelovitj je prijatno iznenadio, istina je da su mu pomogli pomalo mlaki shutevi igracha Milana da se zagreje i stekne samopouzdanje, ali je imao i par bash sjajnih intervencija. Sa druge strane Dida siguran.

Zanimljivo je da su svi shtoperi od sinotj igrali prilichno dobro 1 na 1 (u oba tima) ali su katastrofalno zatvarali prostor, tako su Pipo i Gilardino sa jedne, i igrachi Zvezde sa druge strane (kada su pokushavali da igraju ofanzivno) imali dosta prostora. Gueye je mozhda i zasluzhio crveni karton za onaj faul, ali taj kiks mu je bila i jedina greshka. Svakako bi bio bolji za Partizan od nashih vrsnih shtopera.

Zvezdini bekovi su bili uzhasni u fazi odbrane, ali se Pantitj prilichno trudio u napadu, i uz Boshka Jankovitja je imao par ok poteza po desnoj strani. Cafu je pravio decu Perovitju i lepo je videti da neko sa 36-7 godina tri dana nakon shto se vratio sa odmora mozhe da trchi najvishe na terenu. :)

Zvezdina sredina je po sredini bila nikakva, ali su Boshko i Blago davali znake zhivota. Dodushe, Boshko je po obichaju ostao bez snage u finishu (a i malo su ga izlomili Milanezi), dok se Georgiev sakrio u drugom poluvremenu. Gatuzo je bio standardan, Seedorf je mnogo muljao loptu, a Pirlo je imao par genijalnih dodavanja i par puta je odlichno odigrao odbranu.

Shto se napadacha tiche, Zhigitj nije imao puno prilike da se pokazhe, imao je jedan ochajan shut glavom i jednom mu je pobegla lopta korak pre nego shto bi ushao u 100% shansu. Pipu su sudjena dva nepostojetja ofsajda, a kod drugog bi sam izashao ispred Randjelovitja (Gojko je bio posebno komichan kad se drao 'evo ochigledan ofsajd' a onda zatjutao kada je video da Pipo za bar pola metra nije u ofsajdu). Po obichaju je omashio par finih shansi, ali ga je u tome nadmashio nesposobni Gilardino koji i dalje vazhi za vrhunski talenat, ali ja ga u poslednjih godinu dana nisam video da nije upropastio bar 4 shanse po utakmici.

Shto se revansha tiche. Zvezda tje morati mnogo da napreduje i da proba na prepad u prvih 20ak minuta neshto da uradi. Sa druge strane, Milanova odbrana tje biti kompletna, nisu u pitanju dechurlija koja bi podlegla atmosferi, a i imatje josh dve nedelje priprema za sobom, a ako daju gol Zvezda tje morati da postigne 3, tako da su shanse prilichno male. No, bitje to zanimljiva utakmica. :)

e sa takvim predznanjem se gleda fudbal ;)

jebem se u pedu za sitne pare

javite se mom makrou kaliju

cali = ghettopimp

aleluja barkase, aleluja!

Link to comment
Share on other sites

Verovatno misle na galeriju...

belajo sam tamo par puta...imas da kupis sok i sva ta sranja normalno (a ne kao na severu da se koljes za limenku) ... bas je bleja gore :)

inace radi se o zapadu levo i desno od centralne loze...

Sto se tice tekme...dobro smo prosli...videcu nekako da se cimam za karte,platicu i tih 800 kinti...nadam se da mozemo nesto da uradimo,videcemo...

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

Bishevac nije losh? koje ste vi tekme gledali ljudi, on kiksira na svakoj tekmi barem po jednom.

ako podrazomevas pod kiks jednu izgubljenu loptu onda si u pravu. ja ne znam da li postoji jedan fudbaler koji nije niti jednom pogresio u 90min utakmice.

Svaka chast Gaju on me je odushevio,mada je samo jednom napravio greshku koja je mogla da bude kobna,ali srecom da je odmah napravio faul. Gaj je chovek koji nema mnogo iskustva,ali polako se prilagodjava, ovo je njemu bila 2 utakmica za zvezdu,na prvom mechu je odigrao samo 45min...dobro se pokazao...

sta lupas covece??? gaj nema iskustva?? pa decko ima 28 godina i igrao je dosta po evropi. ako on nema iskustva onda stvarno ne znam ko ima!!!

meni jedno nije janso

sinoc prosek godina milana 40 i nesto ;) svi preplanuli dosli juce sa odmora

zvezda prosek godina 20 i nesto, bili metar dana na pripremama i opet ih izvozali ko volove

ne mogu da verujem da covek od 40 godina moze da trci brze i duze od nekog ko ima 20 i kusur!

takodje i meni ovo ne ulazi u glavu! jedino sto je igrao je onaj ludi gatuzo, verujem da je imao snage da odigra jos jednu utakmicu. videlo se da poslednjih pola sata nisu imali toliko snage, i to smo morali da iskoristimo.

Verovatno misle na galeriju...

belajo sam tamo par puta...imas da kupis sok i sva ta sranja normalno (a ne kao na severu da se koljes za limenku) ... bas je bleja gore :)

inace radi se o zapadu levo i desno od centralne loze...

jel ti to tatica nabavio karte za lozu :p

a sto se same tekme tice mislim da smo dobro prosli. da su iole ozbiljnije bili pripremljeni dobili bi minimum tri komada. ovako je jedan nula sasvim zadovoljavajuce.

pojednici su odigrali u skladu sa mogucnoscu, tu mislim na jankovica, kovacevica, milovanovica i bisevca. ostali su ili podbacili ili jednostavno ne mogu bolje. randjelovic me je odusevio, mislim da nije odigrao bolje od ovoga do sada.

u revnsu nada postoji, ali, realno, tesko ce biti. cenim rezultat 1-1 u najbolji ruku pirova pobeda od 2-1 ali ovo je ipak malo navijacki.

cene su nenormalne, ali ocekivane, sada mora da se radi da bi se islo na marakanu, na sever :)

ae sada malo opustenije i bez tolike lozane kao pre utakmice u milanu [^]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...