Jump to content

Ispovest mladog DJa!!!


Recommended Posts

lik koga ima na nekoliko foruma, evo njegovog otvaranja na jednom od njih :)

--------------------------------------------------------------------------------------------

imam veliki problem i moram da se otvorim ovde sobzirom da je chillout puko sa ljudima koji hejtuju i svoju rodjenu kevu kad nema sta!

Moja prva zurka bila je ja mislim novembra u Hangaru na N.Beogradu kada su peglali RUSH MARKO DEKI i UMEK.Tada sam prvu put cuo tako "glasnu" muziku tjs pravo ozvucenje.Dj-evi su pustali muziku koja je bila DOJAJA a ja je nikada nigde nisam cuo.To me je odusevilo.Ince Otisao sam Zbog Umeka tada sam jedino za njega znao imao sam 15 godina i to se pustalo u igraonici dok smo peglali Counter.Dogovorili smo se svi da idemo ali su me svi ispalili i ja sam jedini kupio kartu.Njima nisu dali roditelji or somethin....anywayja tamo odem sam i bivam ocaran DJ-ingom i pocinjem da svatam celu pricu.Ubrzo pocinjem da idem na svakakve zurke od Pyhodelije i techna preko housa i electra.Secam se DZ ulaz u malu akademiju de MANCHA i 62 bloka pegla techno mixuje madonu music i neki minimal a ja stojim kod njega u kabini i gledam sta on radi.Posle njega dolazi neki ortak i pegal PSY bilo je neverovatno.Polako svi mi pocinjemo da slusamo muziku.Droge je bilo previse (i sada je) ali mene droga nikada nije interesovala samo muzika!

Posle 3 godine mi kazemo da mozemo i mi to i pravimo grupu FINAL CONNECTION

I odlucujemo se da pustamo neki tvrdji house posto je prvobitan plan bio da SVE Sabane edukujemo muzicki i pokazemo da postoje stvari bolje od granda i ostalih sranja....Tako da TEchno nismo mogi jer je bio suvise HEAVY za te ljude tako smo poceli da peglamo house.Kupijemo mixer tako sto svako nije jeo mesec dana u skoli.Za playere se odlucujemo zbog vec navedenih probelma Cena/ispaltivost (ima ljdui koji unistavaju DJ posao radeci na atomixu za 1000 dinara a ja da dajem pare po 10 eura za plocu da vrtim gaybi sebi za dusu prelazi moje finansiske standarde) kupujemo pionir 200 i pocinjemo.Dalje imate na DJLISTU sta se deslio gaze nas ne placaju STARIJI DJ-EVI SE KURCE KAO DECA NEMAJU POJMA jednostavno nailazimo na zid ljudi koji beze u potpune krajnosti slusajuci pete tonga kako 120 minuta pusta bljuvotine koje nemaju ni KICK samo da bi se razlikovali od drugih ljudi.Dobru house muziku takozvana komercijala postaje diskriminisana od strane DJ jer komerc pocinju da slusaju Narodnjaci over and over again nikada im nedosadjujuci benasi koj trlja ruke kao covek koj valja devize za vreme slobe.Mi smo sad kao klinci koji nemaju pojma a i DJ koji su samo malo bolji od nas bivaju prepotentni i istripovani da nece ni da pricaju sa nama.

Ne mogu da kazem da nisam naisao na ljde koji nam nisu pomogli ali ljubav prema muzici ugusuje mnogo fakotora na koje ne mozemo da uticemo....DA LI prodati playere i poceti sa produkcijiom???

Opet za kucni studio samo potrebano je oko 5000-10000 eura....Juce nam je pala kisa na adi i bilo je jedan 80 ljudi.Gazda je rekao da je pravio TOP FM RADIO zurku ii da je vrteo DJ FUNKY koj pali masu Mikorfonom tipa "Ajmo ruke gore"!!!Izgubismo posao zgov vise sile...i sad ne znam sta da radimo....kao vodja ove grupe moram nesto da preduzmem a ne znam sta.Zao mi je i DJ Zmije koj sad mora da se zove ZMIX zato sto je drugi DJ ZMIJA koj pusta u trezoru CRAZY FROG ZASTITIO IME.

Kuda ide DJ???DA li cemo jednog dana izlaziti iz bele limuzine i bivati slikani goli na ADI u SKANDALU ili svetu ili cemo zauvek ostati u tami narkomanske muzike sakriveni iza DJ pulta daleko od ocuju javnosti u SRBIJI....Hvala sto ste imali strpljenja da procitate ovo.Ja sam taj i taj (sasekao sam ime*, kru),HVALA jos jednom!!!

post. 2

Kada sam cuo ove zvukove poceo sam da slusam elektronsu muziku da bi se sada zadrzao na house-u!

Umek- Lanicor

Umek- Gatex

Astral P - Mahadeva

GMS - Juce by GMS

[roflmao]

[roflmao]

[roflmao]

Edited by kruko

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Dal zato sto sam se tek probudio ili iz nekog drugog razloga,ovo nije TOLIKO smesno...

U stvari,ima delova gde se izvaljuje da je lik totalni dement,ali opet u pravu je,recimo,da su narodnjaci poceli da slusaju sve zivo i istripovali su da slushaju "techno"...

:/

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

a) Kolko bi taj lik sad imao dina? 17?

b) Prvo kazhe da netje fensi mjuzu a onda otje da izlazi iz bele limuzine? HM! DA! Nek mi navede jednog Underground DJ-a koji izlazi iz limuzine...

c) Lik je kompletni biser, bez tri karata i dva grama mozga.

d) Sa ovom spikom, ne chudi me shto je izduvao - i treba da ga izduva kad baca ovakve spike izkojih mozhe da proizidje da je lik ili mentalno izazvan ili pati od teshkih kompleksa whine-ovanja.

e) Kad se zapravo smisli da ne bude tipichni srbin koji misli da mozhe ishta bez kapitala - onda mozhda neshto i uradi.

P.S. Vecheras sam u hejt fazonu, ishao sam na jebenog wikluha da gledam kako tip reshava probleme sa triperom (chitaj: svrbe ga jaja) na sred stejdza i krivi se ko da je zguta pola kile...toliko me zamrachio da tju se mozhda izcimati da napravim i strip o njemu...

poz voz 2011

Link to comment
Share on other sites

P.S. Vecheras sam u hejt fazonu, ishao sam na jebenog wikluha da gledam kako tip reshava probleme sa triperom (chitaj: svrbe ga jaja) na sred stejdza i krivi se ko da je zguta pola kile...toliko me zamrachio da tju se mozhda izcimati da napravim i strip o njemu...

da, ma tip je debil i voli kad crowd se pali na njegove fore, s tim kad mu ne ide da ih podigne onda krene da hejtuje publiku ... :( bad trip

Never underestimate the power of human stupidity. Robert A. Heinlein

God is subtle but he is not malicious. Albert Einstein

Link to comment
Share on other sites

Danas klinca poshaljesh u radnju po hleb,shta on uradi..uzme ekser...

aj shto se drogiraju..nego shto sede na hladan beton!!!!!!!

a shta vi ochekujete od deteta koji je celog zivota bio primoran(a bem mu mater kako ja nisam bio primoran da slusham govna da izvinete) da slusha turbo dizel zvuke....vidi se josh da je i ne obrazovan shto se tiche pravaca...budite kulturni i kada vidite tako nekog lepo mu objasnite...ali ako nece...batina je iz raja izashla...

sve u svemu...previshe retarda na tako malo zemljishte...... [}:)]

"Ni kurve me ne vole"

Da li sanjash da te plodi Bekam!?

Link to comment
Share on other sites

LoL :)

Ja imam 3-4 takva klinca u zgradi.

Nailazili su na ovakve probleme.

Sad nisu vise ni DJ-evi nit producenti.

Sad su prosto neobrazovani vikend narkomani

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...