Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

idem na rhh da se igram posle podosta godina, ako neko upali dotu, hakovaću forum :)

posle par nekih varijanti za bleju ali me nekako mrzi, verovatno ću se vratiti gajbi da je malo ipak počistim, vraća mi se keva sutra pa da se ne šlogira odmah..

no pre svega toga ima da padne iznošenje smeća, bar dve ture će mi trebati, uglavnom kartoni od brze hrane i prazne flaše alkoholnih pića.. svinja sam. :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jao mozda cu da idem da ga slusam + da mu dam da mi sredi neki laptop sa linuxom...jel on stvarno haker, al ono pravi, ko stator?

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

ustao u pola pet, doputovao iz nemachke preko schwitzaske u beograd...ovde je taman toliko toplije nego gore da mi bude neprijatno...i naravno da sam u avionu za bgd sedeo izmedju lika kom zdiba iz usta a odeca mu zaudara na duvan, dok je sa druge strane bio sochno preznojeni matorac sa alkoholisanim zadahom = i'm home!

doshao kutji, malo odspavao, pa sa zakashnjenjem doshao na rhh i video drugare, neke po prvi put =o)...i posle zuj sa flajkama jer godpoda netje da piju....ccc sramota...

Link to comment
Share on other sites

za nekih pol sata kretje krechenje gajbe... :((( ceo dan u radnom fazonu :) valjda tje do sutra veche sve biti skroz gotojo... :)

aj uzdravlje :))

(btw. dakice.... lost ti dodje kao dinastija samo shto iako su svi jedna velika fakin porodica nisu krvno vezani ;)

Edited by Zlajonja

Ujaaa greemmmliiineeee...

Oh no! We're all gonna die!!

WE'RE SAVED!!!I'm screw'd!

"Mi smo uvek tu - RUR Gerila"

Link to comment
Share on other sites

vratila se keva i odma krenula da troluje, doduše nije ni čudo jer je gajba u svinjcu a ja smrdim..

Jao mozda cu da idem da ga slusam + da mu dam da mi sredi neki laptop sa linuxom...jel on stvarno haker, al ono pravi, ko stator?

JESTE

MOŽDA SE VIDIMO

Sretoh darijana u izlasku , prijatno se obradovah , al nisam imao vremena da popricamo malo :O

koji diplomata ovaj longli

Link to comment
Share on other sites

Veceras izadjoh preko kurca , u poslednjem trenutku me nagovorili da izadjem iako sam umoran i to jako.

Sretoh darijana u izlasku , prijatno se obradovah , al nisam imao vremena da popricamo malo :O

Sutra pravi izlazak.

za srce si me ujeo zato sto nisi ostao

sledeci put ti necu oprostiti tako nesto

iskoristio si bonus sada

Link to comment
Share on other sites

idem na rhh da se igram posle podosta godina, ako neko upali dotu, hakovaću forum :)

i, jel nije bilo dote? ;) jedini koji se smorio (po sopstvenom priznanju) bio je bole, iako je meni bilo neobicno zanimljivo. a i fino za promenu i sve.

Ustao u 9h jer je kao trebalo da imam neke obaveze, no medjutim ispalishe drugi, pa eto, ja kao da se pri'vatim nekog posla. Sad da odgovorim na turu mailova, pa idem nesto napolje.

Link to comment
Share on other sites

dobri stari rhh, čak mi je i ćanter bio zabavan (iako sam morao malo da trolujem, i moram priznati da sam bio iznenađen što si se baš ti primio)

no, reklo bi se da smo malo omašili poentu, trebalo je da probamo neke nove igre, da bismo eventualno našli zamenu za dotu, a odigrali smo desert combat, kanter i q3 ctf :))

Link to comment
Share on other sites

Ja se iz veoma chudnih i nepoznatih razloga probudih sada.

Montiram WC3:TFT pa palim na Battle.net - uvatila me nostalgija...pitanje dal tju se seti dragog li mi accounta od pre 4 dine...i dal sam ga uopshte pravio za TFT ili sam prestao sa igranjem vetj kod RoC-a...

NVM nostalgija je nostalgija...

poz voz 2011

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...