Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

dobra signa coll :)

sedimo na kališu nas par,prilazi neki lik i seda onako opušteno pored nas.Posle 5 min. traži upaljač i krene spiku kako je on sa kosova i propustio je bus za rodno mesto pa mu je sledeći u 9 ujutru...dok smo odlazili pita nas kao da li ima neko od nas slobodnu sobu da prespava....svakakih ima.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

zivot je lep... i ono kao, mnogo je dobro imati prijatelje... prave prijatelje...

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

zivot je odista mnogo lep

poslednjih para dana su mi super.

zaprepastio sam se kad sam skontao kakve prijatelje imam... u pozitivnom smilu.

zakopao sam neke "sceletons in the closet"

i mnogo mi je lepo

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

juce mi bila devojcica gaibi i posel burne veceri otisla kuci i ponela moj mob a svoj ostavila. Boze budale i ja imam SE a ona nokiju... tako da sada cimanje do dgra da ga pokupim.....

ah zene ne mozes sa njima... hmm to je to :))

Link to comment
Share on other sites

Nije to nishta Statore, kada sam prvi put imao ludu noc sa svojom zenom (tada devojkom), u mom trosedu je zaboravila ne samo mobilni nego i brus [:D] Uostalom to je veoma dobar znak! [;)]

@topic: sedim na poslu, opet neko smaranje oko reklama...

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

... ne bi mogla veceras da ide u raid.

Znachi drndaju cigani ovde po kraju neki mucheni skuter koji ko zna gde su i kako "nabavili", pa smorishe za medalju. Konacno sam se fino naspavao jer sam odradio sve te neke poslove sto sam imao, sad samo lagane obaveze do kraja nedelje.

Link to comment
Share on other sites

mda,u Ogrimaru je mnogo jacha bleja...

pwn

:))

Nije to nishta Statore, kada sam prvi put imao ludu noc sa svojom zenom (tada devojkom), u mom trosedu je zaboravila ne samo mobilni nego i brus [:D] Uostalom to je veoma dobar znak! [;)]

ah,iskusna je...da ima razlog da se ponovo vrati :p

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Danas malo blejanje, razmisljam sta i kako da se organizujem posto mi ostali neki poslovi od ranije, a nemam nista preterano tekuce. Juce bio na kojekakvim koktelima, prezentacijama i slicnim glupostima, em se napijes i calabrcnes, em saznas nesto korisno.

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

koja koma, posle sinocne excellente bleje dolazim kuci u 02 i zakuntam u 02:30, i toliko se iznenadim da sam ladno u snu sanjao kako je nemoguce da sam zakuntao :) probudim se 06h kao "kako sam se jebeno naspavao" odem do pekare, kupim has, hasam, i kao jebote pa samo je 07h jel si ti normalan. i sledeca scena budi me kuma na mob u 13h :)

sad da posvrshavam neke stvari po kuci i ponovo neka akcija, stalno akcija .. ebote nisam ostao dan kod kuce od kako sam dao poslednji ispit \o/

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

ceo dan se cimao po gradu ali vredelo je......bio prvo do banke da dignem pare......kupio oma evre za more......posle do skole po knjigu dok jos radi......pa do postakske stedionice po cekove jel smradovi nece da salju na gajbu.....onda bio da kupim fotoaparat uzo sony w50.......pa do djaka uzo tike......onda do metro po torbu putnu i po neke stvari.......sve u svemu lep dan danas.......sad cu do grada na fuka da malo iskuliram........zivot je lep......

Edited by pilauda
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...