Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

lose je kad zivis sam.

u pocetku je extra ali te kasnije uhvati melanholija i paranoja...

i pocnes da budes stalno skenjana stalno smorena stalno nadrkana

najbolje ti je kad imas jednu cimerku.

mislim ja sad zivim sa cimerom.

ja radim od 9-5, on radi od 5-1.

i mi se uopste skoro i ne vidjamo u stanu, ali samo saznanje da zivis sa nekim ti mnogo olaksava zivot...

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

rodjaci .. ja i dalje ne mogu da se oporavim od sinoc/jutros .. KOJE VECHE .. toliko sam prso da ne mogu da spavam i ne znam shta da radim sad sa samim sobom [:D]

HOHOHOHHOHO :D brate ne mogu se sastavim sa mozgom ...

Ni ne morash:)

Ololo its PUBLIC! E pa staljo chestitamo LOL :P

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

al ono.. nista kao redovan, siguran sex [:D]

ako ti treba sigurnost kupi dobermana.

Igz ne znam kako da ti ovo kazem, ali nisu svi u fazonu sigurnog seksa sa dobermanom [:D]

E trebalo bi malo da porazgovaras sa bratom!!!

Gurao je svetlece stapice u gatje na exitu i izvodio zanosne pokrete kukovima!

Svetleci stapici u gacama su bili iskljucivo u funciji lakseg snalazenja u mracnim toaletima. A i kad ti devojka sazna da si gledao u moje zanosne pokrete kukovima... Mislim, nisam ja kriv sto se na mene pored svih riba lozis i ti [roflmao]

Inace evo da se javim malo, oporavio sam se uglavnom od Exita i sad se bacio na neke redovne aktivnosti, a u prvom redu pravljenje master plana za ucenje.

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Igz ne znam kako da ti ovo kazem, ali nisu svi u fazonu sigurnog seksa sa dobermanom [:D]

ako si ti jebao kristofera krastavcem onog exita zbog osecaja sigurnosti, ne znachi da svi volimo partnere chija je definicija udvaranja fleshiranje crvenom buljom sa grane baobaba [;)][:D]

Edited by iguana

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

evo kao odspavao sam nekih 5h i josh uvek se kochim od smeha na sinocnu/jutarnju akciju .. ne mogu i dalje da dodjem sebi :)

Svetleci stapici u gacama su bili iskljucivo u funciji lakseg snalazenja u mracnim toaletima.

koji nalpe jebote [roflmao]

ako si ti jebao kristofera krastavcem onog exita zbog osecaja sigurnosti, ne znachi da svi volimo partnere chija je definicija udvaranja fleshiranje crvenom buljom sa grane baobaba  [;)]  [:D]

brate .. igi prestani da se drogirash [:D]

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

pored tebe i kojota zivih, da li mi uopste preostaje nesto cime bih mogao da se drogiram ? [:)] uostalom to bi bio samo overdrive

topic:

chatujem sa sheyn, pisem nesto na laptopu, ...

Edited by iguana

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Najbolje mi je kad neko dodje ovde i postuje vidi kakav penal. Covece, kada bi citao pazljivo sve sta se ovde pise penalio bih ceo dan, sto bi me dovelo do apsurdne situacije, zato ne treba penaliti uopste jer to je za sisice.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

al je ova vida guerra silikonjara...juju ... i ja bi ugradila silikone u dupe :))

Pa i ja bi u usi, uvek sam hteo da izgledam ko dusko dugousko ... :)

Smaram se jo bulja kuci, hteo sam da zapalim do grada na jedan hladan staropramen, da onako uzivam u carima piva i carima polugolih cehinja, al zajebo me ortak i otisu u bioskop sa nekom cicom ... [8]

Edited by coll

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...