Jump to content

Jedan lep topic za lepu publiku


Recommended Posts

mene samo zanima za koja se oni prava bore? da dobiju pravo za usvajanje dece? zamislite to dete ciji otac i majka imaju kitu, i njega cje da izdresiraju da postane gej. o gej braku ne bih ni da govorim. skroz sam protiv te popularizacije gej pokreta, zato shto to vecj polako postaje in, pa se 50% klinki lozi na to da su bi, tako cje uskoro biti i sa tipovima.

Dopefish lives!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 216
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jao jao...kroz maglu....jesi se ti lozio da dobro pucas pticarkom?

Bila je to opasna svadja,Zeki se na kraju stvarno nalozio da bije Kruka,ali se Kruko na kraju mudro izvukao,secam se celog topica [^]

Naposletku ti si navek znala da sam svirac,brosic sto se tesko pribada,da me moze oduvati najblazi nemirac,da cu u po reci stati,da se necu osvrtati nikada...

Link to comment
Share on other sites

ja, realno, nemam nishta protiv pedera. chak imam drugara koji je gej. zaista nisam u fazonu "to treba poklati" a chak ni "joj fuj" (naravno da necu da mi ga neko gurne u chmar)

normalni su ljudi pa ne treba da prave parade? jedno je za shta oni sebe smatraju, a drugo je za shta ih ljudi smatraju. chinjenica je da svuda u svetu morash da prichash tiho o svojoj orijentaciji ako si gej iz straha da te neki random kreten ne nalupa. ajde nabrojte mi: koliko ima ljudi u ORGANIZACIJAMA i POKRETIMA koji su protiv recimo klabera (@kruko), metalaca (@chizra) ili smaracha (@deirekton)?

njima zaista jeste zajeban zhivot. oni 1. nisu krivi za to 2. ne mogu da kontrolishu svoju orijentaciju i sad treba da ispashtaju zbog toga? gay parade su jedina javna deshavanja gde se stvori atmosfera u kojoj oni mogu da slave ono shto jesu umesto da se toga boje. naravno da ce se obuci kao kreteni jer je to jebena parada. takodje treba napomenuti da cesh na svakom gatheringu naci one inteligentnije i umerenije, a, naravno, i neke kretene. svi gejevi koje sam imao priliku da upoznam sasvim normalno izgledaju i ne pribegavaju ovim egzibicijama tako da moram predpostaviti da su uslikani primeri neki posebniji sluchajevi (kojih ima na svakom ovakvom gatheringu).

objektivni ste u pichku materinu.

odgovor je: da. normalno je za normalnu drzhavu da ima ovo na ulici.

ja bezhim shto pre preko pa cu da gledam pedere a vi uzhivajte ovde u gay parade free community-u. blagosloveni bili...

Edited by LaG

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

pertu, da. da nije bilo kojota, ko zna sta bi bilo :)) posle smo se valjda u ph upoznali, sve ok i taj rad.

@ lag

ne seri bre

Edited by kruko

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

ja, realno, nemam nishta protiv pedera. chak imam drugara koji je gej. zaista nisam u fazonu "to treba poklati" a chak ni "joj fuj" (naravno da necu da mi ga neko gurne u chmar)

normalni su ljudi pa ne treba da prave parade? jedno je za shta oni sebe smatraju, a drugo je za shta ih ljudi smatraju. chinjenica je da svuda u svetu morash da prichash tiho o svojoj orijentaciji ako si gej iz straha da te neki random kreten ne nalupa. ajde nabrojte mi: koliko ima ljudi u ORGANIZACIJAMA i POKRETIMA koji su protiv recimo klabera (@kruko), metalaca (@chizra) ili smaracha (@deirekton)?

njima zaista jeste zajeban zhivot. oni 1. nisu krivi za to 2. ne mogu da kontrolishu svoju orijentaciju i sad treba da ispashtaju zbog toga? gay parade su jedina javna deshavanja gde se stvori atmosfera u kojoj oni mogu da slave ono shto jesu umesto da se toga boje. naravno da ce se obuci kao kreteni jer je to jebena parada. takodje treba napomenuti da cesh na svakom gatheringu naci one inteligentnije i umerenije, a, naravno, i neke kretene. svi gejevi koje sam imao priliku da upoznam sasvim normalno izgledaju i ne pribegavaju ovim egzibicijama tako da moram predpostaviti da su uslikani primeri neki posebniji sluchajevi (kojih ima na svakom ovakvom gatheringu).

objektivni ste u pichku materinu.

odgovor je: da. normalno je za normalnu drzhavu da ima ovo na ulici.

ja bezhim shto pre preko pa cu da gledam pedere a vi uzhivajte ovde u gay parade free community-u. blagosloveni bili...

Apsolutno te pordzavam i mi cemo sledece godine organizovati geek paradu gde cemo nositi tastature preko kara i msevi ce nam viriti iz bulja, jer ce nas tako jedino ljudi postovati i primetiti ololololololololololololololololol

PS: ne seri vol 2 [:D]

Link to comment
Share on other sites

Apsolutno te pordzavam i mi cemo sledece godine organizovati geek paradu gde cemo nositi tastature preko kara i msevi ce nam viriti iz bulja, jer ce nas tako jedino ljudi postovati i primetiti ololololololololololololololololol

PS: ne seri vol 2 [:D]

as i said

koliko ljudi je na svetu u fazonu "e vidi geek-a, ajde da ga tuchemo jer je geek. bash mi se gadi. to je bolest, to nije normalno"

a i kao shto rekoh, uvek ima kretena. mogu se ja sad iscimati i naci 10 slika nekih retardiranih geekova koji su uradili glupe stvari ili obukli ruzhnu majicu i reci "al su ovi geekovi kretenchine"

i kao shto rekoh, objektivni ste u pichku materinu....

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

ljudi su prema nekima vishe zli nego prema drugima

chesto i bez dobrog razloga

enivej, napushtam vas na ovom topicu

sad ce se sjatiti 30 likova u fazonu "GLUP SI I TO SHTO SI REKAO NE VALJA PEDERE NA LOMACHU" a nisu ni prochitali ni razmislili

Edited by LaG

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

Samo ću citirati sebe...

"11. Od ukupnog broja članova foruma, njih 0.009368559% (ili, ako volite da komplikujete, JEDAN) su se otvoreno izjasnili da su gay.

12. Na osnovu gore navedenog podatka, kao i još nekih naprednih statističkih i ekspeimentalnih metoda, procenjuje se da je bar još oko 2000 članova foruma gay, ali to vešto skrivaju, i polako ispituju teren topicima tipa "Šta biste radili da vam je dete gay?", "Šta biste radili da otkrijete da vam je najbolji drug/drugarica gay?", "Šta biste radili da ste gay?", "Da ste gay, da li biste primali ili gurali" etc..."

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

Лаг, грешиш, релативизујеш... педери НЕМАЈУ право да пропагирају свој поглед на свет, јер су девијантни. ради се о ДЕВИЈАЦИЈИ, а не о ВАРИЈАЦИЈИ. али још те девијантне могу и да размумем, нису они криви. али још кад ми дођу са причом о слободном избору, тад тек попиздим. значи ниси генетски/трауматолошки педер, него си сам одлучио да желиш да га примаш. и сад хоћеш и друге да убедиш како је то кул?!?!?!. нико им не брани да бирају шта ће да раде у 4 зида, не подржавам оне који их јуре и бију, али да ми се шетају по граду и да траже нека ПРАВА... каква бре права?!?!?!?! већа од мене или тебе? шта бре они који курац хоће? да им се призна нешто? шта? могу да имају права као и сви други грађани, а никако нека специјална. сексуалне мањине... прича за малу децу!

ова земља никад неће ући у ЕУ... и не треба.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

One vote for "Ruskinje" :P

@Lag

Ok priznajem da sam ponekad zamoran al ne mozes da ocenis osobu na osnovu 10 postova, ako to budes tako radio uglavnom ces gresiti. Al i ti si Srbin pa sve provalis odma i sve znas, zar ne. ;)

Mozete vi pobeci iz Srbije ali ne moze Srbin pobeci iz vas to je main problem ovde.

Sto se tice topica ja bih cak dozvolio brak gay parovima jer ako zelimo tu demokratiju, a brak je zajednica ljudi, mozemo slobodno dati pravo njima da budu u toj zajednici, ali bi zato parade, usvajanje dece i uopste propagiranje toga zabranio.

Nema potrebe da se propagira, kako Drale kaze, devijantno ponasanje koje odstupa od neke socijalne norme kojom se ponasaju svi u zajednici.

Meni licno ne smetaju, cak sam bio prinudjen da radim sa jednim pripadnikom te populacije dok sam radio na osposobljavanju racunarskog centra na mom fakultetu. Jedan pripadnik te populacije je tamo sluzio civilno vojsku pa sam morao da ga uputim kako se radi sa doticnim softwareom jer sam ga ja pisao.

SCJP.png
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...