Jump to content

Kada ste prvi put..


Recommended Posts

  • Replies 134
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Da, na primer da jebeš!

seks pre braka je GREH!!!

ne bre

terate da radis stvari koje zelis u sebi ali koje nisi smeo dok si trezan :)

Greshne misli!!!

jasamnepismen.... nemoj ga slusati, MiGsa je zlo!... naterate da radish greshne stvari... :(

( [:D] )...

zlo je oko mene i muti ti ochi TVOJE Greshne ochi1!!!...

ti sam prosudi samo tju retji... alkohol je zlo kao i njegovi podanici !!!111o1o1o! :D

( [;)] )...

"Emotions"...

"Feelings"...

They only lead to damage, death and destruction...

Link to comment
Share on other sites

Evo jos jedne budale koja se nikad nije napila :) niti namerava :)

Znaci nije da ja nisam probao razna pica,dobro nije ni da sam nesto mnogo gustirao,i nije mi nikakav problem da popijem sa ortacima kada se ono,"valja",ali jednostavno nijednom dosad,kad popijem nesto zestoko(ili pivo,vino,nebitno),nisam imao onaj osecaj "vau jbte ovo je extra",kao posle prvog gustog soka od breskve ili prve fante :)

Pa sad ako je jedini nacin da mi se neki alkohol bas svidi,to da ga pijem dok se ne navucem na njega onda,hvala ne hvala,zivot mi se cini dovoljno kratak da bi ga kasnije bacao i na odvikavanje :) ovo je moja strategija i po pitanju cigara i wowa ujedno :)

:-)

Link to comment
Share on other sites

prvi srednje, docek nove godine

popih previse, cudim se sto nisam zavrsio na ispiranju, dve litre vina i 4 piva popih, jeste da sam dushu ispovracao ali opet...

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

Sa koliko godina ste se prvi put napili?  [:o)]  (Kako je bilo itdddd)

uf... davno beshe... imala sam celih 14... napio me tata na nekoj svadbi... slabo se secam shta se sve deshavalo, ali znam da sam bila glavna atrakcija i da je jedna moja tetka za mene rekla "jebesh mi sve ako ovo dete ne bude alkoholichar samo da josh malo poraste"...

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

u jednom momentu je malo falilo, ali ne dam se ja tako lako... zabranio mi tata da pijem :o)))

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

Pocetak srednje, ne secam se tacno. Mada sada izbegavam da se prekidam i pegliram, ali pogresi covek ponekad i zanese se :)

...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

u jednom momentu je malo falilo, ali ne dam se ja tako lako... zabranio mi tata da pijem :o)))

reshio je da ti "prichuva" alkohol ;)

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...