Jump to content

Recommended Posts

  • Replies 71
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ko je gledo koncert zna da je bilo ne moguce da se ta haljina toliko podigne... jebena fotomontaza

ma da ona je savrsena ... aj ne seri ...

znam lika koji je fotografisao, dobio na mail pre nego sto su izasle novine :)

btw smejali smo se :)))

Never underestimate the power of human stupidity. Robert A. Heinlein

God is subtle but he is not malicious. Albert Einstein

Link to comment
Share on other sites

Hm... koliko para ima , mislite da bi ona dozvolila sebi da izgleda onako???

Cisto sumnjam...

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

Brate ove slike ima u danashnjim novinama tako da neverujem da ja je neki fake or something

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Ma dajte ljudi ... pa jasno je da je montazha zbog

a) dare je potvrdio, a posle i drugi, niujednom trenutku koncerta nije tako "dunulo" da joj se podigne suknja.

b) ocigledna je potreba montazhera da nam ukazhe kako je to bash ta haljina i to bash taj koncert i slicno onim stavljanjem prve i trece slike.

c) pogledajte kako joj izgleda desni guz sa svoje leve strane, tacno se vidi da je neko "povuk'o" photoshopom.

d) A i ceca, kako kazhu upravo te najrazlicitije novine vec nekoliko meseci ide u velnes lend, pa s obzirom da ima vip pretplatu koja ukljucuje pored trenera i vezbanja i masazhe, bazen, saune i ostala cudesa, ne moz' da ovakvo dupe posle meseci treniranja, pa da je pre toga bila operska diva :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...