Jump to content

Slike forumaša


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

' date='Aug 17 2006, 03:06' post='853330']

Slike rade, ispravio sam se :).

Imali smo stan preko puta Ali-pasinog polja. Ko d televizije SA. Sada su moji na Grbavici, ja sam sam u BG. Isao sam posle odlaska '92. prvi put '94. u toku rata. Kul je bilo. Od tada bar tri puta godisnje.

Ali iskreno, da nema mojih dole nista me ne bi vuklo u SA. Osecam se kao stranac. Sada sam bio 7 dana kada i ti. Kad su "oprasili" spomenik.

Koje si god?

@ZOLA:

Pretera ga ti. Botanicka basta!?!!??!!

Vrelo Bosne je lepse :).

ja sam bila ovih sedam dana kod prijatelja na otoci i chengitj vili isla sam do ilidze, ali nisam uspela do vrela bosne da stignem jer mi je bilo jako daleko,a bila sam bolesna inace sam jako zelela da se slikam tamo gde sam stalno kao mala isla i inace tamo je prelepo kao i sto sam znas,a zola nema pojma....

chek gde je bese grbavica,jer ja sam bila mala kad sam otisla pa su mi sad ovih dana pokazivali da me podsete koji je koji deo.....inace ja sam 85 god....ti?

Link to comment
Share on other sites

Ja sam na cengic vili ziveo od 77-81.

Znam samo da je sarajevo ruzan i prljav grad. Mislim tako mi je ostao u secanju. Zadnji put sam bio neke 91-ve. A zola nema pojma :P

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

ja sam bila ovih sedam dana kod prijatelja na otoci i chengitj vili isla sam do ilidze, ali nisam uspela do vrela bosne da stignem jer mi je bilo jako daleko,a bila sam bolesna inace sam jako zelela da se slikam tamo gde sam stalno kao mala isla i inace tamo je prelepo kao i sto sam znas,a zola nema pojma....

chek gde je bese grbavica,jer ja sam bila mala kad sam otisla pa su mi sad ovih dana pokazivali da me podsete koji je koji deo.....inace ja sam 85 god....ti?

imagine the balija ?

There are 2 rules in a successful life: 1. Don't tell people everything you know

zolaeveo3reqjl4_zps6bce0689.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

brate svaka cast tako si me nasmejao slatko :)

offtopic ..... sto james may-a u avatar leba ti :))

captain slow ;P

Stavi JC-a ,jer je Hammond derpe ;P

poz

JC je previse default... a i slow je bas lepo ispao na avataru, zar ne? :)

edit: aj malo slika na topiku o slikama.

t3h_ambis1.jpg

lakijevo fotografsko umece. inace sam mnogo lepsi...

edit2: a ne, pardon, eno lakija u pozadini... onda, fotografsko umece AlexG-a.

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

ja sam bila ovih sedam dana kod prijatelja na otoci i chengitj vili isla sam do ilidze, ali nisam uspela do vrela bosne da stignem jer mi je bilo jako daleko,a bila sam bolesna inace sam jako zelela da se slikam tamo gde sam stalno kao mala isla i inace tamo je prelepo kao i sto sam znas,a zola nema pojma....

chek gde je bese grbavica,jer ja sam bila mala kad sam otisla pa su mi sad ovih dana pokazivali da me podsete koji je koji deo.....inace ja sam 85 god....ti?

ja sam osamdesčetvrot aj sem smuvamoolololo [:D]

Link to comment
Share on other sites

ja sam bila ovih sedam dana kod prijatelja na otoci i chengitj vili isla sam do ilidze, ali nisam uspela do vrela bosne da stignem jer mi je bilo jako daleko,a bila sam bolesna inace sam jako zelela da se slikam tamo gde sam stalno kao mala isla i inace tamo je prelepo kao i sto sam znas,a zola nema pojma....

chek gde je bese grbavica,jer ja sam bila mala kad sam otisla pa su mi sad ovih dana pokazivali da me podsete koji je koji deo.....inace ja sam 85 god....ti?

E kako da ti objasnim gde je Grbavica... Kod masinca, kod sadasnjeg USaid-a, bivse vodoprivrede, kraj oko Zeljinog stadiona. Jasno, bar do nekle?

Moja je malenkost 80 god. Matoro :).

...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...