Jump to content

Slike forumaša


Guest

Recommended Posts

"lepo" je meni rekla jedna ortakinja , "ma nije on toliko lep da bi te prevario" [:D][:p]

OLOLOLOLOLOLOLO!!!111 Skim se ti druzis, prva lekcija koju tip nauci je da ne je jebe lep nego uporan/vest :)

@stalja: zelim odstetu za pretrpljeni dusevni bol :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

momci odoh na Zlatibor na pripreme,vracam se 4og,ako se neko kojim slucajem zadesi tamo nek se javi broj valjda imate ;)

P4210017.jpg

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

"joj, cemu li sluzi ovo tamo desno, joj, bolje da ne pritiskam, za sada sam ih ubedio da misle da ja stvarno znam sta radim"

;)

cool slika, svidja mi se taj fazon "iz daljine" sa tom citavom perspektivom.

pa sta mislis zasto pusta muziku u sred bela dana ? ;))))))))

Macane jel to za promo exit zurkicu bilo?

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

pa sta mislis zasto pusta muziku u sred bela dana ? ;))))))))

Macane jel to za promo exit zurkicu bilo?

Psst cuti :))

Ne secam se ni sta sam tad radio tacno, verovatno probavao ozvucenje

da, to je za tu zurkicu bilo :)

Inace lucky ovo je snimano sa nekim mega pwn aparatom sa ogromne daljine, imao je onaj teleobjektiv, pa isprobavao.

Link to comment
Share on other sites

moj stomak je priceless a vi pricajte sta hocete...

ja znam samo jednu stvar

u tom bazenu je bilo oko 40 likova i oko 8 riba, od kojih su 5 bile mnogo gadne.

od tih 40 likova ja sam bio najlosije gradjen, tj svi su bili nabildovani, i slicno.

ja sam joj jedini uzeo telefon

ja sam jedini sa njom posle grada isao na kafu

i ja sam jedini od tih likova jutro posle isao na plazu sa njom i njene 2 drugarice

Rekoh jednom retji tju opet. Jedno je imati stomak kao homer drugo biti nabildovan i trece biti gradjen normalno ...

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Inace lucky ovo je snimano sa nekim mega pwn aparatom sa ogromne daljine, imao je onaj teleobjektiv, pa isprobavao.

izvali se da je odlican. Trebao bi i meni jedan takav, ili makar slican, za potrebe redakcije, al' skupo sve to, skupo :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...