Jump to content

Slike forumaša


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

offtopic : Da to je taj famozni hotel sa sedam zvezdica...nisam verovao kad sam cuo [:D] Tamo tetka (koja je direktor zaduzen za bliski istok u British American Tobaco-u(ne znam tacno za sta je dir. ,za marketing valjda ili kadrovski)) ima seminare or whatevah,nemam pojma ni kako se zove,samo znam da dobijaju one ipod-ove od 40 giga kao poklon ,ono kao da imaju sta da slusaju dok ovi kenjaju ,strasno [:D] sve one luksuzne sobe su ispod nadmorske visine,i ono ti veceras ,i ribe te gladno gledaju [:D] A rece mi tetka ,zadnji put kad je bila,da su poceli nasipanje peska na njihovom moru ,kao da naprave mala ostrvca koja ce zajedno izgledati kao mapa sveta [:)] I naravno tu ce biti najluksuzniji hoteli itd...Dubai ce tek da bude centar svetskog turizma ,kao da vec nije [:)]

sry na ovolikom off-u ,'teo sam da vam prenesem impresije koje sam video na slikama :)

Taj vestacki arhipelag pravljen da ostrva izgledaju kao sve zemlje sveta nece biti lokacija za hotele vetj za luksuzne vile...Bradgelina su vetj pazarili jedno ostrvo (i za sada neizgradjenu vilu) za sebe =o)

Link to comment
Share on other sites

offtopic : Da to je taj famozni hotel sa sedam zvezdica...nisam verovao kad sam cuo [:D] Tamo tetka (koja je direktor zaduzen za bliski istok u British American Tobaco-u(ne znam tacno za sta je dir. ,za marketing valjda ili kadrovski)) ima seminare or whatevah,nemam pojma ni kako se zove,samo znam da dobijaju one ipod-ove od 40 giga kao poklon ,ono kao da imaju sta da slusaju dok ovi kenjaju ,strasno [:D] sve one luksuzne sobe su ispod nadmorske visine,i ono ti veceras ,i ribe te gladno gledaju [:D] A rece mi tetka ,zadnji put kad je bila,da su poceli nasipanje peska na njihovom moru ,kao da naprave mala ostrvca koja ce zajedno izgledati kao mapa sveta [:)] I naravno tu ce biti najluksuzniji hoteli itd...Dubai ce tek da bude centar svetskog turizma ,kao da vec nije [:)]

sry na ovolikom off-u ,'teo sam da vam prenesem impresije koje sam video na slikama :)

da.. gledao sam emisiju na discovery-u, nasipaju, i po 'prototipu' izglade bolesno dobro, kao neki oblik palme kada se gleda iz vazduha... samo imaju frku ne mogu da im isporuce dovoljno kamenja. [;)]

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

palma je jedno, a mapa sveta potpuno drugo, nemojte ih mešati

nego, mene zanima koju će projekciju arapi upotrebiti za mapu sveta.. dal ona u kojoj njihove zemlje imaju realnu proporciju il ona u kojoj je britanija ko pola saudijske arabije :)

ur caps is stuck man!

moram da držim shift da bih kucao mala slova :(

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...