Jump to content

FIFA World Cup - Germany 2006


Lex

Recommended Posts

  • Replies 643
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

HAHAHA adriano cigan,treba da igra za spaniju ili argentinu..takvog je mentalnog sklopa:))).Inace drzati zuninja na klupi je prosto...neverovatno.

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

Jebga, ali odlicno igraju fudbaleri Gane, stvarno za primer apsolutno svim ekipama koje sam do sada gledao u osmini finala. Al' neiskustvo napadaca, sta da se radi. Sudije su stvarno lose, kao u kosarci jedne godine (ne secam se tacno kada je to bilo) kada se FIBA posvadjala sa sudijama jer su ovi poceli da sude u nekoj tamo ligi, pa su, cini mi se, na svetsko prvenstvo doveli neke leve sudije. Uostalom sama FIFA je kriva, te seminari, te ovo, te ono, te ako ne uradite ovo kaznicemo vas, itd. Eto im ga na sad.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

A sad malo realno,Gana nema odbranu :),igrao sam na tiketu od 2-3 gola i gledam poslednjih 10 minuta i tresem se.Brazil je imao jedno 5 stopostotnih sansi,ali Kingston je stvarno kralj.

@gotti Italija i moc ne idu u istoj recenici nikako.Italija i fudbalska mafija vec moze.

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

@ Hellfire & co:

Ukrajinci su tipichne slovenske pichkice...zadovoljice se ovim shto su do sad uradili...ionako niko od njih nije nishta ochekivao posle prve tekme. Tachno da Sheva poznaje Italijane ali i oni poznaju njega. ;)

Shto se danashnjih tekmi tiche ochekivani rezultati...malo mi zhao Ganaca / Ganjana / fudbalera Gane, nisu zasluzhili da onako ispadnu...BTW ochigledno Brazil josh uvek igra sa pola gasa, morace malo da pojachaju protiv Francuza kada je vreme za payback zbog '98.

Prijace mi ovih 2 dana pauze...vec je sve ovo polako pochelo da me smara :( ali bice do jaja 1/4 finala, sva osim naravno Italija - Ukrajina gde ochekujem najmanje 90 minuta potpunog smaranja (osim ako ne bude kao USA - ITA :))

FZ: I have a message to deliver to the cute people of the world...if you're cute, or maybe you're beautiful...

there's MORE OF US UGLY MOTHERFUCKERS OUT THERE THAN YOU ARE!! So watch out.

Link to comment
Share on other sites

Razmisljanje ti je totalno suprotno.To sto od njih niko nista nije ocekivao samo moze da im da dodatnu snagu da dodju sto dalje.A to da ce biti totalno smaranje od utakmice se slazemo:)

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

A sto bi to bilo lepo?

Nije mi jasno sto su svi iskompleksirani Brazilcima. I to nije glavni problem, ali ne bih da ulazim o pricu o Jordanu, Shumaheru, itd.

Svi znaju da je Brazil najbolja ekipa.

Neki ih dizu u nebesa - nije bas lepo gledati takve ljude ali je Brazil ipak najbolji.

Neki pljuju besomucno - zasto bi neko voleo da vidi kako Brazil gubi? Da bi se pokazalo da su i oni ljudi? Mnogo su zajebani pa je fora mrzeti ih? Bas sam faca - ne volim Brazil? Uvek navijam za slabiji tim jer sam mnogo kul?

Ovde ne ubrajam navijace. Oni su ok, svako ima prava da navija za koga hoce. Mislim, postoje ljudi koji navijaju za Englesku (?!), pa sta! Nesto nisam primetio ovde vatrene navijace nekih reprezentacija.

Ajmo ljudi, istresite se, recite napokon sta vas muci, zasto vas jedna ekipa toliko pritiska, zasto bi voleli da Ronaldinjo polomi nogu, a Ronaldo dobije srcani udar jer je gojazan. Pricajte, bice vam lakse.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

Petorica reprezentativaca SCG biće novčano ka

'Lo, there do I see my father. 'Lo, there do I see...

My mother, and my sisters, and my brothers.

'Lo, there do I see... The line of my people...

Back to the beginning. 'Lo, they do call to me.

They bid me take my place among them.

In the halls of Valhalla...

Where the brave... May live...

...forever.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...