Jump to content

FIFA World Cup - Germany 2006


Lex

Recommended Posts

  • Replies 643
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

sabili Francuzi...ko kaze da nije bio penal neka sisa penis...jedva cekam finale...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Ha,pa penala je definitivno bilo samo sto je Anri malo retardirano pao,tj kasnije nego sto je trebao:)) Inace sto se tice finala navijam za Francuze ali po prvi put cu reci da totalno iste shanse(po meni) imaju i jedna i druga ekipa.Odlicne odbrane,brze kontre.Porediti tonija i anrija ili riberija i kamoranezija nema smisla,svi su vrhunski igraci i jedino sto cu da se usudim da prognoziram je da mislim da nece biti vise od jednog gola u 90 minuta :)

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

S obzirom da Francuzi u poslednje dve utakmice nisu dali gol iz igre, tesko mi je da poverujem da mogu da dobiju Italiju, a da ne govorimo o ukupnom kvalitetu jedne ekipe naspram druge + trener. Sto se mene tice ultra-mega-giga iznenadjenje ce da bude ako uzmu Francuzi.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

S obzirom da Francuzi u poslednje dve utakmice nisu dali gol iz igre, tesko mi je da poverujem da mogu da dobiju Italiju, a da ne govorimo o ukupnom kvalitetu jedne ekipe naspram druge + trener. Sto se mene tice ultra-mega-giga iznenadjenje ce da bude ako uzmu Francuzi.

spremi se za ultra mega giga iznenadjenje... ^^

jebem se u pedu za sitne pare

javite se mom makrou kaliju

cali = ghettopimp

aleluja barkase, aleluja!

Link to comment
Share on other sites

posle svega sto se dogadjalo ne zelim nista da prognoziram.

verujem u lep fudbal i nadam se da ce italijani igrati celu finalnu utakmicu kao drugi produzetak protiv nemaca- koliko toliko otvoreno!

mada, znajuci francusku i italijansku skolu, sampiona ce odlucivati penali posle 0-0 u 120. min...

nadam se da gresim..

Link to comment
Share on other sites

cattenazzio stil igre ce o5 da ownuje i italijani ce da uzmu titulu a i realno zasluzhili su je

tesko je sloziti se sa time da su je zasluzili u 95. minutu golom iz penala koji se samo njima svira... i to protiv jadne australije u prvoj fazi playoff-a...

uostalom njihova odbranbena igra ih je vodila ka mrtvom iksu protiv nemaca... e tu nastupa lipi... svaka mu cast za izmene... ali to je jos jedan dokaz, da je igrati bunker krajnje rizicno i da se napad isplati...

jebem se u pedu za sitne pare

javite se mom makrou kaliju

cali = ghettopimp

aleluja barkase, aleluja!

Link to comment
Share on other sites

Sve napadacke ekipe su sagorele,odbrana je najbolji napad :)

Mada,sve je to subjektivno.Neko voli da gleda otvoren napadacki fudbal a neko cvrstu takticku igru i polazak u napad iz dobre odbrane.

Edited by HellFire)

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

volim da gledam bunkerisanje samo kada igraju zvezda ili repka vs nekog isuvise jakog za ozbiljno pariranje :) ustvari ne volim... ali podrzavam... :) slazem se da su ofanzivci ispadali, ali zaista ih nije bilo mnogo... isto tako mislim da je lipi uveo najofanzivniju postavu italijana ikada... ;) ali samo zbog kompleksa pucanja penala... da je statistika bila na njihovoj strani ostalo bi 0:0... btw. voleo bih jako da milan, juventus, lazio i fiorentina budu izbaceni iz serije A... jos nije aminovano koliko sam upucen... ali trebalo bi juve serija c1 -10 bodova... a ostali u seriju b... mada ako osvoje cini mi se da ce se izvuci... a postalo je toliko bljutavo gledati ih da nemam reci... znaci cisto sportski motiv me tera da navijam za njihovo odstranjivanje iz elite...

jebem se u pedu za sitne pare

javite se mom makrou kaliju

cali = ghettopimp

aleluja barkase, aleluja!

Link to comment
Share on other sites

Vejn Runi je dobio samo 2 meca suspenzije za ono gazenje. Uopste mi nije jasna toliko blaga kazna. FIFA je veoma cudna organizacija. Rosi je zbog onog lakta dobio 4 meca kazne.

'Lo, there do I see my father. 'Lo, there do I see...

My mother, and my sisters, and my brothers.

'Lo, there do I see... The line of my people...

Back to the beginning. 'Lo, they do call to me.

They bid me take my place among them.

In the halls of Valhalla...

Where the brave... May live...

...forever.

Link to comment
Share on other sites

uuu kako je ishlo schweinsteigera vecheras...mnogi nemci se izbedachili stro nisu ovako igrali protiv 'talijana...

takodje smejurija - olli khan chak i za nemachke pojmove "izgleda previshe agresivno" =oD

afterparty = veselo + side note: u nemachku josh nije stigao najvetji izum srpskoga naroda - apatinski torpedo od 2.5l pa su ulice prepune razbijenih flasha jer konzerve ovde ne volU....

sutra ales les bleu =o)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...