Jump to content

FIFA World Cup - Germany 2006


Lex

Recommended Posts

nadam se da ce francuzi uzeti, jedina, ali jedina ekipa koja je pokazala kako se igra fudbal <--- uopste nije istina,prvu dobru utakmicu su odigrali protiv Brazila,do sada,Francuska je bila ocajna...retko ko je mislio da ce Fra da pobedi...Ma portugal keva ;))

edit: P.S navijao sam za Mexico ;( (posle sto smo mi izgubili)

Edited by Atelas
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 643
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Rofl starbak :) italijani mi se ne svidjaju,francuzi nisu ni zasluzili ne znam tako mislim a nemci su domacini necu za njix da navijam,ako pobede bice "a jbg bili su domacini imali podrske najvise lbalbal" ...portugal smrdi jbg ne navijam ni za koga :))) (onak C.Ronaldo je zajebo runija samo tako:))) ako se vrati u mancester runi ima da ga pojede)

edit: Mexico ftw [8D]

Edited by Atelas
Link to comment
Share on other sites

A jel moze neko da mi objasni kako je to Ronaldo zajebao Runija! Toliko stampa bruji o tome da mi je potpuno nejasno. Sve sto sam procitao (a gledao sam tekmu) je kao da je Ronaldo "izazvao" sudiju da da Runiju crveni. Cek, cek. Sudija je bio tacno na pola metra od dogadjaja koji se odigrao, a onda je dosao omaleni Ronaldo i kao uticao na sudiju?!? Kezman je za mnogo manje dobio crveni, pa nikom nista. Ajde bre nismo deca, kakav crni Runi kakvi bakraci. Na kraju ce da ispadne kako Englezi igraju fer plej, a ovi su pogani, prvljavi igraci. Sto se mene tice niko se nije na ovom prvenstvu istakao po fer pleju i po cistoj igri.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

Btw jako je glupo reci da ekipa koja je ponizila Brazil i Spaniju nije zasluzila da se nadje u polufinalu...

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

odlichna tekma jer su shvabe izgubile. Bilo bi mi glupo da domacin pobedi,a pri tom nisu nesto posebno igrali tokom celog prvenstva. Sve sto su uradili uradili su na krilima navijacha.

Edited by iguana

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

realno,Italijani su sabili,i ko kaze da su se provukli smesan je...imali su i precku i stativu i bolje prilike tokom mecha,Nemcima se ovaj put osvetilo,ko sto se i Argentincima protiv njih,Lipi kad je video da su se oni povukli,gurnuo Del Pjera i Jakintu i napravio haos na Nemackoj polovini...odlicna tekma i zhabari zasluzeno u finalu :))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Najveci cigani fudbala ispali,o srece i radosti:D.Finale kakvo se samo moglo ocekivati i realno 2 reprezentacije sa ubedljivo najboljim odbranama na prvenstvu su u finalu,a tako i treba da bude.Ja ne mogu da verujem koji je Tiram car od coveka,bukvalo nije nijednu gresku napravio u prosle 3 utakmice,covek je stena pored koje prolaza nema.Rime ovoono:))

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

Hellfire, vidim da ti i ja imamo isto razmisljanje o fudbalu :)

Ja bih dodao pored dobrih odbrana i sjajnim trenerima i inteligentnim napadom.

meni se portugal zgadio protiv holandije zbog prljave igre

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...