Jump to content

EXIT 06


Recommended Posts

  • Replies 258
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

"but even if my heartbeat screams out loud, sunlight breaks like glasses my eyes!" :)

bolji je onaj jump the jump remix

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

brate g

istripovo si

to kao shto je meni proshli exit bio uzhasan

al to samo zato shto 1. mrzelo me da mi bude lep (ne znam kako drugachije to da kazhem) i 2. bio sam u fazonu "ajde sad cu i druge stvari da slusham" i onda sam mnogo manje osetio tempo i energiju sa dj arene

istripovo da je loshe

i tako...

pazi moguce... ali ... nije me mrzelo da mi bude lep nego jednostavno nisam osetio hype, malo je ljudi oko mene bilo odusevljeno, malo je ljudi oko mene islo,malo je ljudi bilo.. a i ovo je mi je 6-7 godina posete, valjda zamor materijala... +smaranje oko rezervarcije karata... plus los line up na mainu, pa su neki i otkazali 2 dana pre pocetak.. bla... a valjda ce mi prijati odmor od prasine arene za sledecu godinu :)

btw sta ce biti posle 2007., koliko cuh oni imaju do tada dozvolu za exit na djavi...

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

pazi, koliko ja kontam oni ce njima to dati da koriste koliko hoce

dobili su bili neku licencu jer fazon "guraju srbiju u evropsku uniju"

i bio je onaj govornik na otvaranju exita onaj budza iz evropske unije

i samo pogledaj koliko stranaca dolazi na exit

to su veliki ulozi...

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

Jeff Mills je objasnio ove godine na areni d vej it meant to be played :)

Derrick May je isto bio xtra

A Umek.. pa vredelo ga je slushati ako nishta drugo, makar zbog one stvari i "dont wanna come back down from this crowd its taken me all this time to get high..."

a bata Mare ko i uvek, rox...

"but even if my heartbeat screams out loud, sunlight breaks like glasses my eyes!" :)

(jbt koji trip slushash ovo a ono sunce ti stvarno udara u ochi kroz cvike, priceless :))

Mario Pui - I don't want to come back

samo ne znam ciji je to remix bio, al' odlichan je

Link to comment
Share on other sites

pazi moguce... ali ... nije me mrzelo da mi bude lep nego jednostavno nisam osetio hype, malo je ljudi oko mene bilo odusevljeno, malo je ljudi oko mene islo,malo je ljudi bilo.. a i ovo je mi je 6-7 godina posete, valjda zamor materijala... +smaranje oko rezervarcije karata... plus los line up na mainu, pa su neki i otkazali 2 dana pre pocetak.. bla...  a valjda ce mi prijati odmor od prasine arene za sledecu godinu :)

btw sta ce biti posle 2007., koliko cuh oni imaju do tada dozvolu za exit na djavi...

potpuno isti rad meni

ljudi su mnogo mrtviji na mainu

a sledece godine pitaj mene shta da obidjesh

recimo propustio si najbolji dram ikada >:)

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

Mario Pui - I don't want to come back

samo ne znam ciji je to remix bio, al' odlichan je

sigurno je bio jump the jump remix

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Mario Pui - I don't want to come back

samo ne znam ciji je to remix bio, al' odlichan je

Nije Mario Pui, nego Piu, a pesma je Mario Piu - I Dont Want To Come Back Andrea Doria Remix ili Mario Piu - I Dont Want To Come Back Kiko And Ginos Remix, u prvoj verziji ima vishe vokala.
Link to comment
Share on other sites

A je li, niko da mi kazhe kakav je bio HIM? Jel niko nije bio il se stidite da priznate na forumu da ste bacili oko?

ja sam samo proshao pored main-a kad su svirali neki hit njihov, dobro oni zvuche, samo drugari nisu hteli da ostanu da ga cuju....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...