Jump to content

Roland Garros


Lucky

Recommended Posts

  • Replies 129
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

neces verovati, ali kada sam postovao i pogledao post, setio sam se i ja keksa.

A veza je sledeca - jedes plazmu, i onda si snazhan, jer je ona puna vitamina i minerala, i onda imas snage da doneses drugi TV i stavis pored prvog, s tim sto to onda nije picture in picture vec picture beside picture. To je ovaj novi koncept. Da, besmislen je odgovor. :)

Link to comment
Share on other sites

uzela žastin, gledao sam na preskok, delovalo je onako školski, sa 70% snage, uz 101% napor za brejk..

žao mi je što mala vaidisova nije izbacila i trećeg muškarca za redom, mada bi to već bilo previše.. pa smo gledali miks finale.. rus vs. belgijanka :)

Link to comment
Share on other sites

treci muskarac je venus...

GG Zastin! Stvarno se vidi da se nije cimala puno sa kuznjecovom osim kada joj je trebalo. Tako da sam skroz zadovoljan, dobro sam prognozirao, napred ja ;)

Sutra finale, al' to gledam onako, opusteno i bez cimanja puno :)

Link to comment
Share on other sites

prvi set dva brejka za federera, nadal pravi mnogo neiznuđenih grešaka, federeru pretežno uspeva da skrati poene i samim tim nametne svoj stil igre..

drugi set kreće polako, videćemo koliko će špancu trebati da dođe do svoje igre, ne sumnjam da će se to desiti.

Link to comment
Share on other sites

Opa, nisam se nadao da ce ovako lako Federer da uzme prvi set. Ovo je potpuni pwn. Videcemo kako ce se nadalje odvijati stvari. Na kladzhama je kvota nesto tipa 2.5 na federera bila, nadal 1.7 - 1.8.

Al' nesto razmisljam, ovi fudbaleri riknu posle 90 minuta partije sa saigracima, a ovi mucenici gruvaju i po pet sati solo.

Link to comment
Share on other sites

Extra je mec bio, uzivao sam.

Ne mogu da zamislim igraca koji bi dobio Nadala na sljaci, morao bi da udara mnogo jako i precizno kao Safin ili Rodik u svojim najboljim danima i da bude brz kao Spanci sa osecajem za loptu i da ume da igra van ritma. Takav igrac nece jos dugo postojati.

Maturity rules.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...