Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

bio na ispitu.....pismeno.....laganica....nadam se pozitivnoj oceni........nije mi bas nesto bilo vruce na svu srecu.....ali sam zurio sto pre da dodjem gajbi.......istusirao se....sad se zabo malo na net i kuliranje.....pojeo kilo sladoleda....nije mi dobro :/

Link to comment
Share on other sites

To verujem :)

ti to hocesh da kazesh da sam ja neka alapacha? :o)

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

majku mu jebem, 100 stepeni, a ja dzedzim kraj shporeta i kuvam ruchak, puf, pant.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

sad sam kupio rumenka za 300 dinara pa se hladim :)

nece ti biti dobro... :)

da se ne prehladis od silnog hladjenja ;)

Edited by Formica

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

@Kruko

Puf, pant, ahahahahahaha

@Topik

Toliko sam srecan sto je pakao da bih voleo ovako vruce da bude jos 100 dana za redom. Kome se ne svidja nek ide tamo gde je hladno i gde pada kisa 100 dana za redom, kao sto je ovde bilo pre nedelju dana.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

ma , super je kad je vruce a ne moras da bubas napamet nemacke srednjovekovne pesnike kao ja :P

jedva cekam da dodje petak , pa za vikend na bazen a u ponedeljak na more ! :)

step in my transporter , so I can teleport ya,all around my heavenly body..

Link to comment
Share on other sites

Ahhh, danas mali predah posle vikenda u kome nisam imao ni minut slobodnog vremena, kako je lepo kad covek dodje na posao da se odmori [:D] Vrucina mi trenutno ne smeta, jedini je problem sto je neki biser juce zakazao da igramo fudbal u 12:30h pa me strefila suncanica i ostatak dana sam morao da funkcionisem sa ekstremnim bolovima u predelu glave.

Cekiram malo forum posle par dana i bas sam se obradovao nekim stvarima.

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

ne prehlađuje se od hladnoće

al se upale sinusi pa slinish ;P

jebote koje smaranje, ne znam sta cu sa sobom, a kapiram da cu overiti ako izadjem napolje :P

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

AAAAAAAA , isplatilo se , dobio sam 5 iz Istorije (zakljuceno 2 , hvala-dovidjenja) i iz Hemije sam uradio sve , bicce bar 4.Josh 2 kontrolna da popravim i to je to.A sad na kunt :)

gj :))

danas ne izlazim iz stana . Ima da uchim uz klimu, ventilator, navuchene roletne i 2l koce....

ti bar imash klimu :(

Link to comment
Share on other sites

Stig'o kutji, bio napolju, jako vrutje, ali nekako preziveh. Nemam klimu jos uvek, ali moram da to pitanje resim sto pre, pa se ladim ventilatorom i cituckam forum. Sad kao da ponesto poradim, sibnem neke mailove, kako to vec biva, a onda i da cekam isporuku iz Forme Ideale, narucio neke stolove i dvosede :) Sad je vec doslo krajnje vreme da izvuchem bajs i krenem da ga vozikam, barem se covek nekako malo rashladi :)

Link to comment
Share on other sites

gj :))

ti bar imash klimu :(

imam klimu u sobi matoraca, sto znachi da moram da ohladim sve dok oni ne dodju jer kada smo "zajedno", onda normalno pozatvaramo vrata da se ne bi gledali a tada je klima bez efekta

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Organizam troši više energije na zagrevanje, opadne ti imunitet i otvoriš vrata virusima. Tako da se prehlađuje od hladnoće.

mda

dule brate, jel bela krvna zrnca rade na isto "gorivo" kao i mišići?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...