Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

ček ček, možda nije neka predviđena situacija, al u svakoj od tih situacija kad ti nešto postuješ a u međuvremenu je topik zatovren, premešten il šta već, forum bi trebalo da ti sačuva tekst i ponudi u boksu na strani koja te obaveštava o grešci.. priznajem da nikad nismo probali varijantu da edituješ post koji je u međuvremenu premešten u drugi topik, pa ako je tu ispalo sranje, daj da prijavimo bag invision-u :)

hvala za pohvale, nešto sam vredan jutros :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

hehe, nema na chemu :)

nego mislim da me nisi bash najbolje razumeo. post je obrisan u ovom topicu, koji nije lokovan...

haha, mistery solved :)

post mi je otishao (odnosno preneo si ga) u zooloshki, satju kopi/pejstujem ovde.

to je zato shto sam ja kreten pocheo da radim tvoj deo posla, pa sam kopi/pejstovao ono shto je bilo pre edita u novi post tamo...

Evo ga "lost post" [:D]

------------------

Od kad sam se preselio na novu gajbu skapirao sam da je ekipa u zgradi manje vishe sasvim pristojna. Kazhem manje vishe...

Dva stana od mene (sve na poslednjem spratu, iznad tavan), bivshi predsednik skupshtine stanara je prodao, bukvalno preko notji gajbu. Okej. Onda su se jednog dana pojavili radnici, bez ikakve najave koji su krenuli da se penju na tavan (ko mali dwarfovi, kroz jednu rupu, bash ispred mojih vrata) da rade. Lik ladno prodao gajbua onda se nashao pametan i sa dozvolom koju je imao za nadogradnju, krenuo da pravi, ne nadogradnju (jer je prodao stan) vetj "kao" potpuno novu stambenu jedinicu.

U medjuvremenu su stanari reagovali i doveli inspektora koji su prekinuli radove.

Tako se to kao zavrshilo.

Danas se budem i provaljujem da mi je mokar deo zida u spavatjoj sobi. Ne duvam vetj 4 meseca i blenem i ne kapiram dal sanjam ili shta. Budala je napravila chitavu zbrku, otprilike sinula deo hidroizolacije, pa i deo krova (naravno nishta nije vratjeno u prvobitan izgled).

Odem do komshinitze, kod nje josh gore, curi na sve strane, sa druge strane mog zida je deo kuhinje njene. Ono zhasu, i plochitze cure, sve...

Mozhete misliti koji pichvajz. Iz priche sa stanarima skapiram da su ga svi toliko mrzeli da su jedva chekali da ga se oslobode, ali izgleda da ne ide to tako lako.

Sad se chekaju neki majstori, shta li vetj. Uglavnom bitje batinjanja ako se to ne sredi kako valja [:D]

-----------------------

elem, keep up the good work! :)

@kuchkica: shta bi, neko se ispovratjao po tebi?

ili, pravila si zhurku pa su ti trashovali gajbu?

Edited by Nemesis

Life is gistro...

Link to comment
Share on other sites

ma debili mali, celo vece nazdravljaju nekom smederevkom, ispraznili su 5 flasa, a njih petorica zajedno nemaju 100 kila...kad su krenuli da peglaju i padaju u nesvest slosilo mi se...a inace bila neka kao zurka za ispracaj cetvrtaka, a ti likovi su drugovi mog mladjeg bate...

I MAY NOT BE PERFECT, but parts of me are excellent

Link to comment
Share on other sites

ma debili mali, celo vece nazdravljaju nekom smederevkom, ispraznili su 5 flasa, a njih petorica zajedno nemaju 100 kila...kad su krenuli da peglaju i padaju u nesvest slosilo mi se...a inace bila neka kao zurka za ispracaj cetvrtaka, a ti likovi su drugovi mog mladjeg bate...

ahahaha, pa sho ih nisi uvatila za ushi pa kod majke! :D

( [;)] )...

mrbean6hi.jpg
Link to comment
Share on other sites

jebiga kad jurish mlado meso ;)

jebem ti zhivot, vec 3 dana me boli grlo il sta god, pizdim.

razmishljao sam dal da se bacim na infuziju, onda cu moci da jedem bez bola [:D]

Danas sam teo da odem na adu, ali ovo vremen nikako da se poboljsha.

Nadam se da ce sutra biti lepo i suncano, kao na slikama...

Edited by Snou^
Link to comment
Share on other sites

slabo - loshe vreme ce biti do srdine sledece nedelje.. =/

- Ed will introduce Ed. Full name - Edward Wong Hau Pepelu Tivrusky the 4th.

- That's a long name.

- Ed made up that name for Ed, isn't it cool?

- If you made it up, how can you be the 4th?

Link to comment
Share on other sites

ma debili mali, celo vece nazdravljaju nekom smederevkom, ispraznili su 5 flasa, a njih petorica zajedno nemaju 100 kila...kad su krenuli da peglaju i padaju u nesvest slosilo mi se...a inace bila neka kao zurka za ispracaj cetvrtaka, a ti likovi su drugovi mog mladjeg bate...

A to mu dodje standardno za klince, dokazivanje i to. Imali smo u srednjoj jednog drugara, mnogo fin dechko, povuchen, nikad nije pravio probleme. I jednom prilikom se ubije od flajke vodke u wc, ali strashno. Na kraju su ga odveli u Urgentni na ispiranje, i proveo je jedno bar dva dana tamo dok se nije ochistio. Prozivao je sve, medicinske sestre, doktora, tjaleta...

Life is gistro...

Link to comment
Share on other sites

Za njega nikada nije bilo granica

Edited by Fukkatsu

- Ed will introduce Ed. Full name - Edward Wong Hau Pepelu Tivrusky the 4th.

- That's a long name.

- Ed made up that name for Ed, isn't it cool?

- If you made it up, how can you be the 4th?

Link to comment
Share on other sites

Bio do "kineske chetvrti", pazario novog misha (zbogom DualOptic *shmrc*) pa cem ga testiram sad malo.

Bio usput i do prefekture, uzeo francusku lichnu kartu napokon tako da mi ne treba pasosh vishe da bi' ushao u zemlju.

Lep dan danas.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...