Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nesto sad razmisljam koliko sam u stvari u ovom periodu pada PTT video ljudi koji panicno traze komp za wow.

Svih profila.

Jedva cekam da zavrsim ovih par obaveza, odlucio sam da cu da ga predjem do kraja :)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

bio kod ortaka, jeli štrudlu koju je keva spremila a ja odneo, gledali tekmu.. smorio sam se što sam morao gajbi pre kraja, al pobegao bi mi poslednji autobus.. propustio drugi produžetak itd..

danas čuo nekoliko prajsles priča, najbolja je neka o reklami za sladoled, jebeno sam vidovit :))

sad ću malo da spikam sa ljudima na netu, pa palim word, biće produktivno veče :)

mental note to myself:

nikad ne sedi sa 5 zena duze od 3h

horor [:D]

+

meni je granica tolerancije dve zhene. kad ih je tri krenu da se preplicu i tu vec moram da brzo ugasim vecinu mozga da ne bi bilo trajne shtete..

sedite. pijete kafu.

ona priča.

ti razmišljaš o basketu, formuli, vremenu, vožnji bajsa, snegu, prljavoj odeći, dupetu instruktorke u teretani.

tu i tamo se setiš da kažeš da da ne i?

stvara ti se mentalna slika. bucmasta šumadijska snaša koja pere veš u moravi, samo što umesto one daske za trljanje koristi tvoj ogoljeni mozak, a i nije šumadijska snaša nego riba s kojom si za stolom.

daj, molim te, znamo zašto si ovde, ako ti kažem da si najbolja koju sam ikad upoznao, oćeš malo da ćutiš?

i am so great, i am so great.. everybody loves me, cause i am so great \o/

btw zašto se gase stari "pričajte" topici i otvaraju novi s vremena na vreme?

ima forum problema sa varenjem topika od ~100 strana, pa da preduhitrimo, gasimo oko osamdeset i neke..

Link to comment
Share on other sites

u beogradu je jun i inache,statisticki, najkisovitiji mesec u godini....

pa ok, nemam poblem sa onim letnjim pljuskovima, kao +30, promalja se sunce, a kao lije ... ali ovo na 10 stepeni i tmurno je bash uzas.

ima forum problema sa varenjem topika od ~100 strana, pa da preduhitrimo, gasimo oko osamdeset i neke..

Zapravo to nikad nije dokazano ;) ali je ok da se zatvaraju na oko 100 strana, na kraju krajeva, lakse je za navigaciju i sve.

Link to comment
Share on other sites

kakav dan, buah. prvo sam ustao u pola 12, razjeban sam ceo dan od ovog vremena, vece je izvuklo dan, okacim se na net, odem na dj profil na chilloutu i imam sta da vidim. Novih komentara: 1. Procitaj:

chillovka:

H8 za tebe , retardu.

(31 May 2006 - 06:35)

popizdim i smorim se. koji je kurac sa tim ljudima.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

stemovao kupatilo, jeb'o sam kevu onom betonu..

igrao vampire, mnogo sam jak...

sutra smrt na poslu, al fala kurcu, da se i ova nedelja vise zavrsi... bila je skoro pogubna za mene, i jos neke ljude...

long live weekend, i rakija majka [:D]

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

kakav dan, buah. prvo sam ustao u pola 12, razjeban sam ceo dan od ovog vremena, vece je izvuklo dan, okacim se na net, odem na dj profil na chilloutu i imam sta da vidim. Novih komentara: 1. Procitaj:

chillovka:

H8 za tebe , retardu.

(31 May 2006 - 06:35)

popizdim i smorim se. koji je kurac sa tim ljudima.

mojne da se nerviras krule:)...imas glas od mene:)...laku noc ljudi

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

ova kisha opet poludela... grozno vreme, kao stvoreno za spavanje, a ja morala da ustajem... prosto sam ljubomorna na mog batu koji sada uziva u toplini kreveta svoga...

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

Juce sam bio toliko mrtav da sam umalo zaspao za komopm. Ono jedva se presaltao u krevet i pre nego sto sam se valjano pokrio upucavao sam zle marsovce ili sta vec :) Danas bi trebao da idem do fax-a naapolje je vreme da ne pustis ni besnog kera :)

Link to comment
Share on other sites

uf, koliko mi je to bilo uzasno..kad smo bili klinci, a ono zima i neko tmurno vreme, u krevetu toplo, a moras da ustajes za skolu...buah..no dobro, jos koji mesec, pa kad se zaposlim, tako ce i biti do kraja zivota :P

prekjuce sam legao oko 2 na spavanje, i ustao u podne, raspadao sam se ceo dan, bio sam umoran, i nisam znao gde se nalazim. nocas isto legao u 2, i ustao u 8, naspavan i chio. gde je mozak?

dame i gospodo, temperatura u beogradu u 05 casova, DRUGOG JUNA, je iznosila 11 stepeni. jebeni brr. klima je toliko razjebana, da kapiram da cemo da pocrkamo u tridesetoj od srcki, slogova, toplotnih udara, i slicnog. iem uchim, buah..

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

-usto opet rano.

-navikao sam se da spavam po 7-8h.

-sad i kad hotju da spavam vise, moj mozak me probudi i radi : Alo BU DA LO !..?

-ali dobro.

-danas opet Vaske.

-pa sa zhenom na otvaranje burazerove radnje za vodoinstalaterski materijal.

-^_^, vrh.

-inace zasto sam ja jedini na koga ovo vreme ne utice u smislu aktivnosti..?

-jedva cekam more...

brandstack.com/users/portfolio/logos/gligorov \\ behance.net/gligorov

99designs.com/people/gligorov \\ twitter.com/MarkoGligorov \\ upstack.com/

Link to comment
Share on other sites

Juche sam bio na poslu od 08.00 do 22.00, doshao kuci, istushirao se, vecherao, gledao malog 15 minuta dok spava, zagrlio i poljubio zenu i komirao se. Ustao jutros u 09.00, popio kafu i poshao na posao. 'Bem ti zivot!

Zato je sutra subota i (za divno chudo) ne radim! [jupi]

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

sad se probudio, tj. probudio me gazda koji mi rek oda tje sutra da dodje po kesh,

pa dobro, do sutra cesh skupiti raid grupu za bossa [:D]

ovih poslednjih par dana sam bash neshto u fazonu da sredim svoj zhivot, podvuchem crtu, ispravim greshke..

sledece nedelje pravim sa generacijom godishnjicu mature, pa ce pasti gomila blastova from teh pastova [^] ..

..i alkohol u potocima.. prestao sam da se prepijam, ali ovo je izuzetak, u ime dobrih starih vremena [;)]

- Ed will introduce Ed. Full name - Edward Wong Hau Pepelu Tivrusky the 4th.

- That's a long name.

- Ed made up that name for Ed, isn't it cool?

- If you made it up, how can you be the 4th?

Link to comment
Share on other sites

mrzim kad od ranog jutra moram da sređujem brljotine po forumu umesto da radim nešto pametno il bar zanimljivo.. danas ceo dan negde jurcam, a word me čeka.. :(

Link to comment
Share on other sites

Jbte Ivane koji si ti chistach :) Znachi editujem post koji sam ovde postavio (jes da je uleteo na pogreshno mesto, i prebacio sam ga u zooloshki, al reko` da iskoristim post), i pishem 20 minuta shta mi se sve deshavalo notjas, i kao finish editing... tap... klik... wtf? dje ba nestalo? [roflmao]

Stvarno ozbiljno shvatash svoj posao, za pohvalu, nema shta :)))

E sad me mnoogoooo mrzi da pishem ponovo...

Edited by Nemesis

Life is gistro...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...