Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

danas ovde provala oblaka, srecom nisam ishao biciklom na posao

u bolnaji bio lep dan, lijem tudju krv ali nikog nisam ubio sto je uvek pozitivno ;o)

doshao ranije gajbi taman na treci gol...onda u neverici gledao drugo poluvreme...

i sad cu ovde da branim chast nashe zemlje! znachi cheka me bar 2 nedelje prozivki zbog ove tekme od strane opterecenih nemaca...majkemi ima da izvadim onaj hrvatski pasosh i da se deklarishem ko njihov...ionako pfleger j

Link to comment
Share on other sites

nisam gledao fudbal, za 6:0 sam saznao od ortaka preko telefona..

inače sam posle dužeg vremena provozao bajs za sve pare.. išao do košutnjaka kroz grad, vozao gore-dole, blejao kod miloševog konaka.. samo ja, moj bajk i moj ipod :)

hajlajt je kad sam pri spustu niz vase pelagića morao da preskačem rov koji su neki majstori ostavili, pa sam malo iskrenuo točak (bio labavo prišrafljen valjda), i onda pri cca 60 km/h bajs kreće da strejfuje :)))

Link to comment
Share on other sites

,nisam se uopšte nerviraooko rezultata

posle 3:0 radovao sam se svakom sledećem golu :))

takodjeR brate :) hehee moramo da budemo i mi u necemu prvi :)

@topic/......sad dosao iz skole.....smarao se opet ceo dan nizasta......sad cu se malo sredim pa u zivot......

Link to comment
Share on other sites

Danas za 2 prazna chasa(nisam htela da gledam utakmicu, shto se ispostavilo kao dobro) sam decku ispredavala 7 lekcija iz istorije da bi se javio i popravio ocenu shto je rezultiralo uspehom...Sad se praxsam za privatne chasove i od faxa pochinjem da naplatjujem:)......Josh u ponedeljak da mi zakljuche jedan predmet pa sam zavrshila.....Vecheras idem kod druga da neshto proslavimo i ondak tjem se valjda dovutji kutji nekako:)

Link to comment
Share on other sites

danas me nije ni pitala bios, a zaključila mi je dva (a imao sam dva asa). znači žena je samo dopisala 3 dvojke pored! CARICA!

idem da proslavim nekim zapijanjem u gradu za nekih pola sata...:)

Danas je ortak odvalio da je ovo " .:) " černobilj smajli... hihihi

God save Opera Mini.

Samo Klejbezable, ostalo su sitnice.

Rastaman still stand.

Link to comment
Share on other sites

da da... to bio kros kroz serbiu :)) ole...

nego... nije losh ovaj net ovako... :) mislim da tju ubrzo da se naviknem na domestic uslove neta... :))

jbt... kojim glupostima malim se mi radujemo u nashoj maloj tj. pardon sve manjoj zemljici...

Ujaaa greemmmliiineeee...

Oh no! We're all gonna die!!

WE'RE SAVED!!!I'm screw'd!

"Mi smo uvek tu - RUR Gerila"

Link to comment
Share on other sites

Danas za 2 prazna chasa(nisam htela da gledam utakmicu, shto se ispostavilo kao dobro) sam decku ispredavala 7 lekcija iz istorije da bi se javio i popravio ocenu shto je rezultiralo uspehom...Sad se praxsam za privatne chasove i od faxa pochinjem da naplatjujem:)......Josh u ponedeljak da mi zakljuche jedan predmet pa sam zavrshila.....Vecheras idem kod druga da neshto proslavimo i ondak tjem se valjda dovutji kutji nekako:)

da mi je tvoj mozak na pola chuke da se odmorim malo ;))

danas me nije ni pitala bios, a zaključila mi je dva (a imao sam dva asa). znači
Link to comment
Share on other sites

vratio se sa mature.

jeo sam sve zivo i nezivo. daklem neverovatno koliko je stvari moglo da se pojede/popije... sve sam probao. i sad najeden kao stoka ne mogu da disem normalno.

uf koliko mi nije dobro...

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...