Jump to content

Kvalitetan proizvod kod nas?


Recommended Posts

  • Replies 120
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

e da zaboravih da spomenem...

Zepter,... jdni od najbogatijih srba :)

Filip Zepter aka Milan Janković :)

odlichan escajg prave :)

e da iamo brda grickalica... kako se zovu oni slani shtapitji sa onim sranjem unutra zabiravih shta je o.O :D

imamo i smoki i stvarno je odlichan, imali onaj soc chips crveno zuta kesa... :)

frikom je sad ustashki ja mislim...

inache, za koju dinu ako budemo bili pametni mozhemo da napravimo dil sa italijanima, da preshiftuju svoje "fabrike" kod nas iz bugarske i rumunije (odetja, charape i ostala sranja)... jer tje ovi u eu, pa se ovima i ne isplati tolko talijanima da prave kod njih, a inache... kolki su tardi ovi nasho sho ne iskorishtjavaju dovoljno vezu sa rusijom oko trgovine :/

jer kako smo krenuli ode i to u k.

( [;)] )...

Edited by MiGsa
mrbean6hi.jpg
Link to comment
Share on other sites

moja tetka iz nemacke dolazi svako leto ovde da kupuje povrce za zimnicu

jes da nije nase al dukat tj somboled vocni jogurti su mi vrh

kidy cokoladica

bonzita

cvarci

feta sir ftw

nikako da smislim nesto sto nije hrana :)

obrazovanje? [xx(]

Edited by dvnityCker

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

FETA pod tim imenom jeste grčki sir, tj. nije grčki sir nego grčki brend. I kada budemo ušli u EU nećemo više smeti da ga proizvodimo pod tim imenom. Inače, sam sir kao takva formula sirenja nije ni malo samo grčki, šta više, ceo Balkan (a bogami i Nemačka, pa deo skandinavije), a posebno Srbija je poznata po belim sirevima. Standardan srpski šumadijski sir koji se pravi vekovima je gotovo ista FETA, samo se nikad nije sekao u te pravilne kockice nego onako u one kružne isečke...

Uzgred, originalan grčki FETA sir je od ovčijeg i kozijeg mleka, a recimo naš domaći SOBOLEDOV je od kravljeg ipak...

I šta smo se uhvatili za fetu, a 'de je pljevaljski, pa sjenički, pa užički kajmak... ih...

Zlatiborac - suhomesnati proizvodi su ZAKON

Edited by Klinac Balavac

This post has been edited by Klinac Balavac

Link to comment
Share on other sites

Ja sam cuo da je Jagger srpska marka...

naravno nije vrh,ali ima prodavnicu u Knezu [:D]

Nije reklama, ali Jagger uvozi svoj denim iz Italije i jedan je od kvalitetnijih u Evropi... A vecina njih se ne moze porediti po kvalitetu sa Jaggerovim farkama a kao lideri su u tom domenu (ovde prevashodno mislim na Levi's)...

Edited by Crash Override
Link to comment
Share on other sites

FETA pod tim imenom jeste grčki sir, tj. nije grčki sir nego grčki brend. I kada budemo ušli u EU nećemo više smeti da ga proizvodimo pod tim imenom. Inače, sam sir kao takva formula sirenja nije ni malo samo grčki, šta više, ceo Balkan (a bogami i Nemačka, pa deo skandinavije), a posebno Srbija je poznata po belim sirevima. Standardan srpski šumadijski sir koji se pravi vekovima je gotovo ista FETA, samo se nikad nije sekao u te pravilne kockice nego onako u one kružne isečke...

Uzgred, originalan grčki FETA sir je od ovčijeg i kozijeg mleka, a recimo naš domaći SOBOLEDOV je od kravljeg ipak...

I šta smo se uhvatili za fetu, a 'de je pljevaljski, pa sjenički, pa užički kajmak... ih...

Zlatiborac - suhomesnati proizvodi su ZAKON

jes

al ona sa ovcijim i kozijim je krsh tj odvratna je ova nasha rulz

pa mislim da imamo No.1 Psihopate na svetu :)

i kolko se setjam onaj kako se zvao neki doktor ili hemicar iz Nove Pazove

shto je sa ekipom napravio neznam koliko kila slicica , exera i spida :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...