Jump to content

Filmovi


Recommended Posts

  • Replies 51
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...

Ajde da ne otvaram novu temu , ako neko zna neki program koji moze da pusti mov fajlove sve sam probao od real time playera do media player classica i nece da puste .

U pitanju su fajlovi sa digitalnog fotoaparata ... koristim ovaj ffdblabla codec ako to nesto znachi , skinuo sam zadnju verziju itd .

sry ako je glupo pitanje , laik sam :)

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

cita li iko stiki ??

VL fuckin C

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

"Gledanje filmova (+ kodeci):

Ffdshow ($) – glavni kodek za gledanje 99% filmova.

Media Player Classic ($) – user-friendly player.

VLC Player* ($) – donosi sam svoje kodeke i otvara skoro sve video formate.

Mv2 Player* ($) – video player sa mnoštvom korisnih opcija"

skinuo sam sva 4 i nije radilo pa sam pitao ovde ...sta sam drugo mogao da radim ... i cini mi se da program i nije naveden u stickiju , signurno ne da moze da pusta mov extenziju .

btw opet mi treba pomoc .. sada radi ali secka slika , svakih 5 sec se refreshuje , kao slideshow .

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

skinuo sam sva 4 i nije radilo pa sam pitao ovde ...sta sam drugo mogao da radim ... i cini mi se da program i nije naveden u stickiju , signurno ne da moze da pusta mov extenziju .

vlc player pusta .mov fajlove

Edited by dvnityCker

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

vlc player pusta .mov fajlove

meni nije hteo nijedan ... mozda je stara verzija ili nesto do podeshavanja ... zato sam se i obratio za pomoc ovde , nije da nisam gledao forum ...

--------------------------

elem , ty voodoo

u MPC :

VMR 9 renderless**

direct x 9 **

direct x 9 **

use regular offscrean plain surface ( prvo od 3 )

tako je namesteno

i da ... sve sam ovo stavi ali nece da pusta i rmm fajlove a znam da mi je pre moglo ?! wtf , iz vcl playera samo pusta zvuk , iz mpclassica trazi da potrazim codece sa neta ~~

ty

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Ljudi imam jedan video fajl sa dual audiom (japanski,engleski) ali kad ocu da selektujem jezik ono pise 3 puta japanski a poslednji od njih je engleski, a srednji ni ne radi, kako da ispravim ovu gresku? Kako da prepravim da pise engleski umesto japanski? a onaj srednji japanski da obrisem.

bdv: instalirao sam Combined-Community-Codec-Pack stvarno je odlican sa njim se dobija i zoom player, i cak kad nemas neke kodeke sto je malo moguce posto codec pack daje sve sto je potrebno a ne neke stvari koje nikad neces koristiti [:D] , zoom player vidi koji kodeci fale i nudi ti opciju da ih downloadujes, stvarno je dobar i preporucujem ga svima [:)]

poz nadam se da neko ima odgovor na moje pitanje [:D]

10455s3.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Skinuo sam 1.0.1.0v CCCP

Posle toga sam obrisao CCCP i instalirao samo FFdshow-20060805-rev2546 to ej kao poslednja verzija i opet nista, radi film al dosta ubrzano i audio kodeci baguju ima neko sustanje.. Pustam preko MPC i Mv2 ista prica.. Mozda treba neke dodatne opcije da se namestaju koje ne znam da namenstim?

Sad cu vidim sa K-lite packom.. Nema mi druge pa cu vidim sta sam uradio..

1336¼

Link to comment
Share on other sites

k-lite mi je krs ja preso odavno na ace mega codec pack ... jos nisam naisao na nesto sto mi ne pusta :) mada drzim za svaki slucaj ffdshow i xvid da mogu da ih menjam po potrebi ...

Never underestimate the power of human stupidity. Robert A. Heinlein

God is subtle but he is not malicious. Albert Einstein

Link to comment
Share on other sites

Prokletstvo! Poslusah vas i sad mi ne rade filmovi >.< Reinstalirao sam win instalirao CCCP (posto je kao za anime) i sad mi retko koji film radi normalno, da napomenem da mi anime filmovi uopste ne rade : D

Sad cu ponovo da se mucim..

Meni sa CCCP radi sve da li si instalirao sa njim i zoom player ili wmp classic, stavi da ti se svi fajlovi otvataju sa zoom pl. ili ovim drugim, Mojim svim drugovima sve besprekorno radi od starih filmova pa do najnovijih ne shvatam zasto ti imas problema i moras da se mucis, ja imam verziju 1.0.0.1 5.57 MB [:)]

Same here... ffdshow+mpc, sve radi.

Potpuno se slazem samo da dodam ako se nadje neki ludi fajl koga ni to ne otvara (slika je sva sarena) tu pomaze BS Player pro [8D]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...