Jump to content

STRIPOVI maded by RUR members !!!


Recommended Posts

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Sranje.jpg

Ova reč je upotrebljena vrlo pretenciozno...

Pa ne bash, ja zaista znam da crtam, ali glatko pomeranje misha mi ne ide od ruke [xx(] Evo ovo sam crtao davne 98., od tada sam retko kada hvatao olofku u ruke radi crtanja. Skice sam uobicajeno radio na drugom papiru pa izvlacio debele linije na ovim sto su skenirani

animaniacs

dexter cow&chicken johny

dexter

cow&chicken

Johnny Bravo

Mama, mama šta je to jebanje???
Pa vidiš sine to je ruzna reč za nešto lepo:)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 5 months later...

Chisto da dignem gore topic,ako neko zeli neshto novo da crta [:D]

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

ajde evo ga jedan, nije nesto, ali mi se dopala ideja sa ozbiljnim crtezom, a debilnom radnjom. i moj skener je sranje, znaci iznervirao sam se do jaja, fino sam nacrtao, al sve ode u kurac kad skeniram, jebiga, nista dok ne kupim profi fotoaparat:(

asdmo3.jpg

asdmo3.06a360e9f1.jpg

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

AHHAHAHHAHAH mega retardirano ali pocepao sam se :))))))))))[roflmao][roflmao][roflmao][roflmao]

U jaslicama mi se diz'o,sa 5 sam ga drkao,prvog dana skole mi je pusila na odmoru,u drugom razredu sam jebeo prvi put-i to dve drugarice,u trecjem sam jebao profesorku,kita mi je 25cm u ladnoj vodi,jebem svaki dan-a nekad i cescje....Imas ista iskustva? pridruzi se http://forum.klanrur.rs "cuz we fuck on first date"

Link to comment
Share on other sites

Ne vidim drugu sliku :(

Ali i prva je ftw

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

ovaj sa blejom to mi je najbolji strip od svih koje sam video i ono sa 2 medveda i kasicom keve mi moje plakao sam kad sam ih citao. najjaca bleja ikada hahhahhahahahhaha

U jaslicama mi se diz'o,sa 5 sam ga drkao,prvog dana skole mi je pusila na odmoru,u drugom razredu sam jebeo prvi put-i to dve drugarice,u trecjem sam jebao profesorku,kita mi je 25cm u ladnoj vodi,jebem svaki dan-a nekad i cescje....Imas ista iskustva? pridruzi se http://forum.klanrur.rs "cuz we fuck on first date"

Link to comment
Share on other sites

to su te acid forice prajsles [roflmao][roflmao][roflmao][roflmao][roflmao]

U jaslicama mi se diz'o,sa 5 sam ga drkao,prvog dana skole mi je pusila na odmoru,u drugom razredu sam jebeo prvi put-i to dve drugarice,u trecjem sam jebao profesorku,kita mi je 25cm u ladnoj vodi,jebem svaki dan-a nekad i cescje....Imas ista iskustva? pridruzi se http://forum.klanrur.rs "cuz we fuck on first date"

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...