Jump to content

Barcelona - Arsenal


Longleyy

Recommended Posts

Fina tekma...nishta xtra ali fina... :)

Sudija je malo usrao stvar sa onim iskljuchenjem...neuporedivo zanimjivija tekma bi bila da je pustio prednost i posle dao Lemanu zhuti...

Kad se pogleda cela sezona u LSH ove godine Barsa ipak je zasluzheno osvojila.

FZ: I have a message to deliver to the cute people of the world...if you're cute, or maybe you're beautiful...

there's MORE OF US UGLY MOTHERFUCKERS OUT THERE THAN YOU ARE!! So watch out.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 79
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

barsa je bolji tim na papiru? po chemu? novchanoj vrednosti igracha da...venger je od igracha koji su vredeli svi zajedno kao bilo koji barsin napravio bolji tim od iste... arsenal je u ovom trenutku 2x bolji, shto su i pokazali.A ovi koji kazhu da je barsa zasluzheno pobedila...hm...ne mogu bash da ih psujem sad , kad se odnerviram cu....

slazem se skroz

Rajkard je sam dokazao kolika je rupa od trenera, Ronaldinjo je odigrao ok, i vodio svoju ekipu do pobede, ali Barselona koliko je svi velichaju se ove godine gadno provukla. Protiv chelzija isto odluchio crveni ko sad, benfiki nisu sudili 2 penala u prvoj, 2 chista penala,a nesretni Milan je promashio boga i oca u prvoj. Sudija je trebao da pusti gol i da dosudi zuti, ovako je direktno odluchio pobednika.

Mene je najvishe odushevio Ljunberg koji je trchao ko zmaj, svuda ga je bilo, sve je stizao plus dosta doprineo napadu, stvarno je odigrao za 10. Henry isto odlichan, ali je mogao da da gol iz one 2 odlichne shanse.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

sainte momche, postojala je i ta mogucnost, koja je za finale prihvatljivija, barem se meni chini (a nisam jedini)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

+ chist gol shevchenkov je ponisten u polufinalu pri kraju utakmice sa barsom itd itd...ali da ne pricamo sad o tome.Al ajde sad kad su se smirile strasti moram da kazem da je ono bio chist crveni karton za Lemana,jednostavno uhvatio je choveka za nogu izvan shasnaesterca i svalio ga na zemlju...tu nema sta da se prica vise.Svi znamo da je Leman zmaj od golmana,ali isto tako ne zna da se kontrolise i ne razmislja mnogo.Barsina odbrana je katastrofalna,sva sreca pa su bili uvek njih petorica na Anrija i Ljunberga.Od Hleba sam ocekivao mnogo mnogo vise,Anri je da se ne lazemo imao svoje shanse,(bilo ih je malo ali su bile prilicno dobre),koje nije iskoristio.Ronaldinjo je jos jednom pokazao da nije bas tako sjajan kada je na njemu veliki pritisak.Ebu,za njega nemam rechi,covek je odigrao utakmicu ko zmaj,cuvao je Eto-a celu utakmicu,bio cak i brzi od njega ali jednostavno ne moze 80 minuta da se izdrzi sa igracem manje.Sto se tice slabih igracha veceras,mislim da Deco a pogotovo Oleger nisu nista pokazali,a nisam od njih to ni ocekivao da budem iskren.

Edited by HellFire)

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

Sudija je neopevano govedo, unistio je utakmicu nacisto...ja se slazem da je crveni skroz na mestu, a nisam siguran ko je zadnji imao kontakt sa loptom pre nego sto je dosla do igraca koji je dao gol, ako je to bio Eto onda mi se cini da je bio ofsajd, zar ne? A Anri ako zeli titulu najboljeg morao je da realizuje bar jednu od sansi koje je imao...Ipak na kraju je pljusak najvise doprineo da prednost od igraca vise dodje do izrazaja, sad nadao sam se penalima i mislim da bi to bio najpravedniji nacin da se dodje do pobednika...sledece godine gledamo ZVEZDU :D

fml

Link to comment
Share on other sites

Utakmica bi bila mnogo bolja da nije bilo crvenog na pochetku - ne znam da li ste provalili ali i igrachi Barse su trazili od sudije da ne bude crveni! [:D] Shto se tiche gola Arsenala, ono uopshte nije bio faul - chista simulacija (kao shto reche petarda), ali jebiga... Ronaldinjo je imao losh dan i pokrivali su ga sa svih strana, Anri nije imao srece, ali generalno je utakmica bila veoma dobra. Kao shto rekoh ranije, bedak je shto je jedan od ova dva tima morao da izgubi u finalu i svaka chast Arsenalu za borbu sa 10 igracha.

Edited by ZerBah

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

Odlichna utakmica...

bas mi je bilo drago kad je Arsenal vodio,i mogao je da dobije 'ladno...ali jebiga...

utera im Barsa za kratko vreme dva gola i to je to...

Sto se tice komentatora...znaci lik je izdrkao na Barsu...

Sve u svemu,Barsa je bila najjacha ove godine i realno je da oni uzmu LS...

E da...to sto svi pominju...Ceal Barsa glumi po reklamama a sad se dobacuju kao smradovi najveci...

ali dobro...ipak je trofej LS u pitanju...

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

kako objasniti da igrash skoro celu tekmu bez igracha koji ti je do sad igrao standardno dobro, onda ga uvedesh i taj momak reshi mech za vrlo kratko vreme?

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Kao veoma dobar strateshki potez - ubacio je igracha koji je imao veliku motivaciju da se pokaze u finalu LS pred kraj i ovaj je pokazao sve shto ume. Da ga je ubacio od pochetka mozda ne bi tako dobro odigrao. Ne razumem u chemu je problem?!?

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

ocekivao sam mnogo bolji fudbal, definitivno je crveni karton sve poremetio. morao je arsenal malo da se povuce. ali da se razumemo, utakmica je bila iznad proseka, ali za razliku od prethodnog finala je jedna velika nula.

zao mi je bilo sto arsenal nije pobedio, mozda su i vise od barse zasluzili.

covek preokreta je definitivno bio larson, mada inijestu niko nije primetio, a bio je jedan od boljih u timu.

sinoc ronaldinju nije nista islo, odlicno su ga cuvali zhilberto i ebue.

Link to comment
Share on other sites

imao je sudija par gresaka kao sto su simuliranje onog crnca ne mogu da se setim kog kad je arsenal dao gol,zuti karton henry-u kad je cisto izbio loptu ali crveni karton je cist ko suza , leman ga je namerno pokupio po nogama i to je morao da uradi ,bolje crveni karton nego gol , a sudija u takvoj situaciji mora da odluci u korist napadaca(crveni karton i slobodnjak sa 16,05m) to je bio 90% gol.zao mi arsenala bio je bolji

Link to comment
Share on other sites

Kao veoma dobar strateshki potez - ubacio je igracha koji je imao veliku motivaciju da se pokaze u finalu LS pred kraj i ovaj je pokazao sve shto ume. Da ga je ubacio od pochetka mozda ne bi tako dobro odigrao. Ne razumem u chemu je problem?!?

to je bila sreca za njega.. Messija nije ni ubacio, a Guily je bio bash losh juche. Jedina dobra stvar je bila ubacivanje Larssona, ali mu Larsson cele sezone sedi na klupi, ulazi i u vecini situacija se okrece rezultat (par puta u ligi je bilo 0-0 do 60-70 min dok ne udje Larsson,a onda strpaju barem jedan komad, ako ne i vishe). Mozete vi da prichate koliko hocete i da gotivite barsu, ali rajkard nije u top10 evropskih trenera, a Barsa se cele sezone provukla strashno.

i da ne ispadne kako ja mrzim Barsu, Ronaldinjo je bog, ali bez sudija protiv Engleza i drugih stvari oni ne bi dobili.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

chek bre ljudi, nemojte biti takvi, ono je crveni k'o vrata... kakav crni zhuti i gol....

prijatelju to je pravilo u fudbalu.pusta se prednost,jer nisu bili u ofsajdu,priznaje gol ( a i da nije dao gol opet isto,prednost mora da ispostuje ) i zuti golmanu.los dan za sudiju definitivno. druga stvar, da je arsenal imao bar 2 igraca na klupi kvaliteta ebua ili zilberta, dobio bi tekmu i sa 10 igraca. barca ima strasnu klupu, usli su svezi iniesta, beleti,larson..igraci koji bi u svakom timu bili u prvoj postavi.videlo se koliko su umorni enri,ebue,zilberto,a umor ih je stigao jos u 70min.nisu mogli bolje,vise. steta za crveni, iako bi bilo 1-0 za barsu, bila bi mnogo bolja tekma, a ko zna mozda bi arsenal na kraju dobio i sa 3-1, 4-1..

pricam ti ovo za prednost, zato sto sam ja fudbalski sudija, imam praksu i iskustvo i znam sta bi svaki sudija uradio...

poz svima

Link to comment
Share on other sites

pa valjda dobra izmena :))

sudija je sjebao finale, jer da je pustio prednost i nije dao crveni, tekma bi se razvila, bilo bi dosta golova. ovako je tekma bila pushika. ovi dave, ovi se brane, jebesh to

sad ko je bolji ko losiji, zvucite ko deca kad se prepiru na terenchetu. na kraju se pogleda semafor i to je to

ili sreca, a pre je to drugo.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Glupa barsa....Arsenal je odigrao extra sa 10 igraca,i mislim da je nesrecno izgubio,a sto se tice same utakmice,mislim da je utakmicu pokvario sudija,ako sam dobro cuo to je cak i prvi crveni karton u istoriji LS u finalu...Ronaldinjo se nije nista specijalno pokazao u ovoj utakmici,za Henrya svaka cast odigrao je extra 10+,cak se i vracao nazad da brani gol i pokusava da oduzme loptu sa ledja barsinim igracima,sve u svemu lepa utakmica,ali mislim da bi bila josh bolja da je sudija nije pokvario...

logo_phpBB.gif
Link to comment
Share on other sites

Guest epicAdrian

[V] Zhao mi Arsenala, ostavili su srce na terenu...

Btw neki matori opalio singl u "Barseloni" iz 2 u 1 na Barsu, i stavio 1000kinti...

Edited by epicAdrian
Link to comment
Share on other sites

ja kad sam isao da igram juce,govore mi devojke sto rade u kladzi da su ljudi i po 300-400 evra bacali na prelaze...ludilo totalno.Ne verujem da je mnogo njih pogodilo ovo...mada bila lepa kvotica 30 :))

Edited by HellFire)

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

kako objasniti da igrash skoro celu tekmu bez igracha koji ti je do sad igrao standardno dobro, onda ga uvedesh i taj momak reshi mech za vrlo kratko vreme?

ne pratim neshto preterano fudbal jer me ne zanima previshe, ali mi je sasvim jasno shta je barca radila pre i posle dolaska riijkarda ne mesto trenera... ako je mozda jednu tekmu loshe pripremio, a i na vreme se izvadio (pa i da je na srecu kako ti kazesh, neka je, za 20 godina ce se pamtiti da je osvojio), prejak i prebrz zakljuchak je da je u pitanju rupa od trenera...

#3 Candace Parker

#5 Robert Horry

#13 Dejan Milojevic

#23 Mark Teixeira

#66 Mario Lemieux

#87 Sidney Crosby

Link to comment
Share on other sites

prijatelju to je pravilo u fudbalu.pusta se prednost,jer nisu bili u ofsajdu,priznaje gol ( a i da nije dao gol opet isto,prednost mora da ispostuje ) i zuti golmanu.

pricam ti ovo za prednost, zato sto sam ja fudbalski sudija, imam praksu i iskustvo i znam sta bi svaki sudija uradio...

poz svima

choveche :) golman je pokupio lika za nogu i sprechio 100% gol koji je taj igrach trebao da postigne, to je automatski crveni, nema pushtanja prednosti... to shto je neko drugi pritrchao i dao gol se ne rachuna (koliko ja znam)... i slazhem se, moja reakcija je bila da je trebao da pusti prednost i da zhuti, ali ono je bio crveni k'o vrata, a Lemanu treba ovakva lekcija, jer je chovek majmun, neodbranjive lopte brani kad je u formi, prima zicere kad nije, i svadja se sa svojim igrachima konstantno ... chovek je psihichki poremecen, i nadam se da ce se promeniti do svetskog prvenstva...

Link to comment
Share on other sites

Glupa barsa....Arsenal je odigrao extra sa 10 igraca,i mislim da je nesrecno izgubio,a sto se tice same utakmice,mislim da je utakmicu pokvario sudija,ako sam dobro cuo to je cak i prvi crveni karton u istoriji LS u finalu...Ronaldinjo se nije nista specijalno pokazao u ovoj utakmici,za Henrya svaka cast odigrao je extra 10+,cak se i vracao nazad da brani gol i pokusava da oduzme loptu sa ledja barsinim igracima,sve u svemu lepa utakmica,ali mislim da bi bila josh bolja da je sudija nije pokvario...

Henry je odigrao ok, ali daleko od toga da je za 10+, covek je promasio 2 stopostotne sanse bre!

a posto je Henry u pitanju, mozda je i namerno promasio? Hocu da kazem da najbolji centarfor na svetu tesko da to moze promasiti... a znate sta se sve prica o prelasku u barsu...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...