Jump to content

Barcelona - Arsenal


Longleyy

Recommended Posts

Prvo sam mislio da postujem u postojecem topicu o ligi shampiona , ali kad sam video koliko manje bitnih desavanja imaju svoje teme , rekoh , mogao bih i new topic :)

Ajmo prognoze.Sreda je blizu , valja videti ko ce biti najblizi istini od forumasha :) , kontam da se na ovo necu kladiti , chisto kako bih utakmicu gledao bez opterecenja i nerviranja , nego onako laid back.

Barcelona-Arsenal 2:1 (1:1)

Messi se izgleda oporavio i igrace u sredu.

Recimo zanimljivo je da su ova dva napadacka tima dosli do finala odbranom.Arsenal je primio dva , dok je Barsa primila cetiri gola.Ocekuje se tvrda utakmica , ali ja verujem da ce se raspucati i da ce tekma biti otvorena i naravno mnogo zanimljiva za gledanje.

Edited by Longleyy
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 79
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

iako navijam svim srcem za Arsenal, dobice barsa 2:1 ili 2:0

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Mislim da ce dobiti Barsa, ako ne dobije to ce sigurno biti sramotna utakmica jer ce Arsenal igrati kao protiv Viljareala, iliti unazadice fudbal koji Barsa, Lion, Viljareal, pa cak i Milan (i jos po neki klub) pokusavaju da vrate na ono sta fudbal zaista jeste.

Dakle, Barsa-Arsenal 1:0, ako Arsenal igra bunker, 3:1 ako ne igraju bunker.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

ja se ne bih bavio prognozom.

posto bi sigurno bila navijachka.

btw

navijam za Arsenal :)

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Mislim da ce dobiti Barsa, ako ne dobije to ce sigurno biti sramotna utakmica jer ce Arsenal igrati kao protiv Viljareala, iliti unazadice fudbal koji Barsa, Lion, Viljareal, pa cak i Milan (i jos po neki klub) pokusavaju da vrate na ono sta fudbal zaista jeste.

Dakle, Barsa-Arsenal 1:0, ako Arsenal igra bunker, 3:1 ako ne igraju bunker.

Viljareal pokusava da vrati fudbal na ono sto zaista jeste????

Dajes za primer jednu tekmu Arsenala koju je sramotno odigrao,a zna se kakav fudbal Arsenal igra...uvek su zato i pusili od ekipa koje su igrale na rezultat jer su se oni zadovoljavali time da nadigraju ekipu na terenu...Arsa je ove godine odigrao par tekmi 0:0 koje rezultatski potkrepljuju tvoju teoriju,ali svi smo se slozili na nekom od topika da je skoro svaka od tih utakmica bila veoma uzbudljiva tekma bez golova...

ocekujem iskreno neku extra tekmu punu golova jer ovo su utakmice gde nema kalkulacija,samo 90minuta borbe za zivot ili smrt...naravno da navijam za Arsenal jer ipak zna se koliko ga volim,ispraticu ga sa nekih 500kinti posto ce biti mljac kvota...i drago mi je sto ove godine konacno pobedjuje fudbal u Ligi Sampiona a ne one ekipe "ko predje pola,celava mu keva"...

iskreno,voleo bih 2:2 pa dalje kako bude...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

barsa pobedjuje... mora da pobedi.. jer verujem da ce najlepsi fudbal da pobedi... 3:1 za barsu

neko spomenu da milan vraca fudbal na puteve stare slave !?!? wtf milan igra najsmorniji fudbal od svih vrhunskih ekipa.. nevermind...

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

jos 12 sati...ste citali sto se dogodio prvi incident sa sudijom?Naime,pomocni sudija nosio Barsin dres i ovi ga suspendovali :)))...

inace,nabavio sam platno i projektor,veceras kod mene je ludilo,rostilj,pivo,ma sve zivo,ocekujte slike sutradan :))) samo da ne padne budjava kisa...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

voleo sam da Arsenal pobedi, ali posto sam danas dao soma na Barsu. Barsa dobija :)

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...