Jump to content

Tier 3 Sets !


coll

Recommended Posts

  • Replies 106
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

nisu ovo finalni izgledi siguran sam, previshe su prosti, barem neki, recimo warrov set je previshe low detail da bi ga bliz turio za tier 3, bice tu josh updejta.... a lock set, pff jbt izgleda kao droid koji je preziveo nuclear meltdown!

Link to comment
Share on other sites

ovi setovi su pure pve setovi ... imaju 9/9 ( ali se na 8 dobija zadnji set bonus kako sam cuo da bi omogucio svapovanje itema etc neke gluposti pojma nemam ... 9. deo je ring kod svakog seta )

warrior = pure tank

http://mediaviewer.ign.com/ignMediaPage.js...6type%3Dpartner

paladin = pure cleanse healadin :)

http://mediaviewer.ign.com/mediaviewer.jsp...6type%3Dpartner

druid

http://mediaviewer.ign.com/ignMediaPage.js...&page_title=WoW

shaman nisam nasao slicicu

(2) Reduces the manacost of your totem spells by 15%

(4) Increases the mana gained from your mana spring totems by 25%

(6) Your healing wave spells have a chance to imbue the target with totemic power

(8) Your lightning shield spell also grants you 15 mana per 5 seconds, while active

totemic power radi ovo

Totemic Power:

Healers: +20 Mana per 5 sec.

Mages & Warlocks: +45~ Spell Damage

Warriors: +400 Armor

Rogues: +60~ Attack Power.

slicno kao kod pale ... super su setovi za pve .. imba stvaro :)

edit : http://www.malicesb.net/wapnew/tier-3.php predjite mishem preko ringova za set bonuse ...

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

to sa levelima je realno glupost...mislim jedino ako ga uspore nesto masTno, ali ljudima koji su desetine (neki i stotine) dana pukli u jurenje za itemima nece tih 10 nivoa biti nista...stavishe kad bih bio dovoljno lud (a od miliona ljudi koji igraju rachunaj da ce bar 100k ljudi biti koji ce ovo da urade: poreshavash 20 lvl 61-3+ kvestova (7.5-13k exp nagrade) i kad instalirash BC samo ispredajesh = instant level =o)

Link to comment
Share on other sites

to sa levelima je realno glupost...mislim jedino ako ga uspore nesto masTno, ali ljudima koji su desetine (neki i stotine) dana pukli u jurenje za itemima nece tih 10 nivoa biti nista...stavishe kad bih bio dovoljno lud (a od miliona ljudi koji igraju rachunaj da ce bar 100k ljudi biti koji ce ovo da urade: poreshavash 20 lvl 61-3+ kvestova (7.5-13k exp nagrade) i kad instalirash BC samo ispredajesh = instant level =o)

Fin recept, ali biće samo mo

Link to comment
Share on other sites

A zar ti novi lvl-i nece vrlo znacajno poremetiti balans... mislim bwl aq 40 etc ce biti prelaki samo se zbudzis do lvl 40

A i sva oprema je sada za lvl 60... morace debelo debelo da se pomuce da to sve prerade i izbalansiraju

But I doubt there's a journey planned for me - As I own every moment of my life

And the blessed they shall call it blasphemy - But I know what I think is right

Still the sun and the stars will shine for me - For the pure I will fight

For no king I will die - For my thoughts I will live

Link to comment
Share on other sites

pa i netje bash...

da, talenti ce biti reworkovani da ne bi bilo nekih imba komboa sa po 30 u 2 grane odnosno 31/29

oprema ne mora ich da se menja...lvl 60 star godinu dana sa t2 opremom ima da spankuje frishkog lvl 70 lika sa zelenom i malo plave opreme, a po lvl 70 stuff ce ionako morati da se ide u nove zone.instance i naravno u outland...

svi noviji boss encounteri zahtevaju prvenstveno organizaciju i koordinaciju...nece fajtovi biti toliko laksi samo sto neko ima 10 nivoa vishe ako ljudi nisu pretyhodno savladali mehaniku fajta...a da ne pominjemo farming res geara koji nikom ne gine =o))

Link to comment
Share on other sites

skinuh 2 min film sa sajta o necropolisu, jbt koliko je ono, a i ima nekih chudesaaaaa, uglavnom sve sa istom mehanikom, ogromno mrtvo kuche kao core hound, kao chromaggus, abominacija, i ima par novih ne do sada vidjenih chuda, sve u svemu, bice zanimljivo :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...