Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jasamnepismen >>> postani emo...

bitje ti lakse. svet je sranje. sve je sranje. tvoj zivot je sranje. jedina poenta zivljenja zivota je da dostignemo nove granice sranja i da dostignemo vrhunac mizerije...

OH YEAH!

topic: e da idem da perem sudove koji su se nakupili samo tako... pfff mrzim da perem sudove.

Edited by Crno-Sunce

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

jasamnepismen >>> postani emo...

bitje ti lakse. svet je sranje. sve je sranje. tvoj zivot je sranje. jedina poenta zivljenja zivota je da dostignemo nove granice sranja i da dostignemo vrhunac mizerije...

OH YEAH!

topic: e da idem da perem sudove koji su se nakupili samo tako... pfff mrzim da perem sudove.

Teach me master, teach me... [:)]

.

Link to comment
Share on other sites

Uzeo da uchim hemiju celu godinu, skontao da necu nishta nauchiti za sutra tako da sam razvio taktiku da nauchim strukturne formule LSD-a, koke i kofeina i da se nadam da ce me profanka pustiti na foru shto me gotivi :)

Edited by Pajser

Ei Aaniigoo 'Ahoot'e

Link to comment
Share on other sites

Uvatili me neki poslovi ovih dana, ne znam gde mi je dupe a gde glava, jos kao usput krenuo i da ucim. Juce bio na nekoj finoj zuraji, bilo ok komada, ali nekako nista bas da se istakne, no bitno je da ima veselja.

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

beshe ovo jedanod boljih vikenda u proteklih nekoliko godina... Vlada dosahao u petak i otishao juche... oni njegovi se konachno smilovali i dali mu SLOBODAN VIKEND... da chovek ne poveruje... gde sve nismo bili, shta sve nismo radili, a Sladjana na rekreativnoj :o))) uzivancija...

a sad u nove radne pobede, svi na svoje radne zadatke...

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

lepo vreme. sunce. pogled ka Hramu. "Vostani Serbie" - se chuje iz zvuchnika, sjebao 15 turnova na RFW bzveze... bice ovo chudan dan vidim ja :)

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...