Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

kuliram uz prvu i jedinu kafu na poslu... trenutno je u toku jutarnji brifing, pa mogu barem malo da uzivam... kad krene posao, nema dizanja glave... JoJ...

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

Dakle juce horor dan. Ustao uutro otiso na sistemacki ujutro za fax cimali me do pola 2. Onda ostatak dana pomagao caletu na sajmu, pa pa posle sa ortacima bio do duff-a (prvi put u zivotu sam video prazan duff, jer smo bili za vreme finala neke evrolige u fudbali ili stavec, milina). Danas idem na fax pa na sajam pa na trening imacu vremena samo za pisanje i to ne duze od 10-15 sec :) Sutra fax sajam rhh tu sam vec polu mrtav :) I na kraju kao slag na tortu u subotu samo se organizovali pa iznajmljujemo autobus i to onaj zglobni pa idemo u tital na brutalno rostiljanje ceo dan tamo u nedelju umirem.... [:D]

Link to comment
Share on other sites

Doshao na posao, krenuo da zvoni telefon, shef neshto krenuo da mi kenja, ja mu rekao da je smorio, sada sedi u svojoj kancelariji i mrko gleda u monitor. Danas ce mi biti prelomni dan da ne zaspim na poslu, a posle treba izdrzati josh i petak i pola subote, pa cu moci da se naspavam k'o chovek.

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

Prestani da dolazis na RUR :)

Spremam neki rad iz hemije i ucim prava gradjana ... pfft -.-

[roflmao]

Mnogo visish na rur-u  [:D]

moracu da prestanem da dolazim ovde :P

jel znaš ti, sinko, da za to treba dozvola?

Jel samo za devojke ili i za tebe? :P

btw...sad sam ustao,idem da jedem pa cu da ucim dok ne krenem u skolu...ceka me paklenih mesec dana :/

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

I na kraju kao slag na tortu u subotu samo se organizovali pa iznajmljujemo autobus i to onaj zglobni pa idemo u tital na brutalno rostiljanje ceo dan tamo u nedelju umirem.... [:D]

Svaka cast za akciju :)

Ja se spremam za 2 jun radimo isto to samo 4 dana u neku vukojebinu kod pirota.

kako je tesko uciti nakon 5 godina od zadnjeg ispita i igranja igrica :) Provalio sam da komp i aktivnosti oko njega zderu vreme i koncentraciju.

Link to comment
Share on other sites

brate Statore, ala si nepismen :)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

(prvi put u zivotu sam video prazan duff, jer smo bili za vreme finala neke evrolige u fudbali ili stavec, milina)

decko jesi li ti gej? nisi cuo za finale lige sampiona?!? Samo da ti kazem - pobedio Brondbi [:)]

danas me ceka dug dan. Faks do sedam. sutra faks od osam. vracam laptop jer je sranje pa uzimam za mesec dana lepu toshiba satelit. na ovom mi se photoshop cima samo tako.

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

otishao nam "dragi direktor" na sluzbeni put... ZIVELA SLOBODA!!!!!!!!!!!!!!!

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

vratio se iz shkole.

sad da gledam ponovo Vendetu.

da vidim kakvi su Heroji V i na spavanje :)

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

pokušavam da se izakcijam za večeras, al izgleda ništa od toga.. nema veze, ostaću gajbi, skinuće se novi lost, a imam i teglu eurokrema!!!!!

Link to comment
Share on other sites

na faxu sam

jos malo pa cu da ucim italijanski ,tj. da ponavljam jer u 4 imam kolokvijum , a danas sam saznala da sam mogla da polazem samo drugi kolokvijum i onda fazon da prodjem ceo ispit , a ovako cu morati da polazem prvi , sledece godine drugi a ove godine cu morati da dam uslov sa skoro tri strucna predmeta ,sto mi uzasno tesko pada ,ali sta je tu je :P

inace , KUPILA SAM PATIKE !!! ako se neko seca onih sto sam ih kacila na net pre jedno mesec dana , vans su u pitanju , e pa te sam kupila , ali sa zutim znakom , i kao najveca ciganka odmah sam ih obula , otisla na fax a keva je odnela stare patike u kesi :)

step in my transporter , so I can teleport ya,all around my heavenly body..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...