Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

zajebava

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

efo ujutro udarnichki krenuo da radim :DDDD (noooooot)

no moratju kad tad da krenem...

uh... a kako je lep dan napolju... dodje mi da zbrishem sa posla da niko ne zna (ko u srednjoj) i da malo procunjam gradom :DDD

lol

inache juche sam izmislio jedan debilan vic... pa da podelim :

-eto.. raspada nam se celo drushtvo sada...

reche gubavac i otpade mu ruka...

Edited by Zlajonja

Ujaaa greemmmliiineeee...

Oh no! We're all gonna die!!

WE'RE SAVED!!!I'm screw'd!

"Mi smo uvek tu - RUR Gerila"

Link to comment
Share on other sites

Brate sto volim ovako kada mi pocne dan :)

Ono ustanem i za sat vremena sto sam bio budam 3 ortaka su me izcimala da im nesto ne radi kako treba na kompu :)

Ono idem da se vratim u krevet i pokrijem preko glave mzoda zaborave na mene?? [:D]

Link to comment
Share on other sites

brate zato ja odvajam drugarstvo od kompjutera ne ide nikako :D

Inache blejim na poslu skidam neku ziku (mora se nadoknadi dinu dana ne pratjenja muzichke scene) i chekam da stigne novi ups za servere i takoo

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

sinoc sam zaspao pred kompom [:D]

josh sam i vecherao i kad puf kunt, nemam pojma kako izgleda da me mor uvatio ubishe me propadanja za nekih satipo idem ponovo :D btw. probudio se u 3-4 ujutru sa bolonjezama pored glave i sa x poruka na kompu... samo za zatvorio lap, opro zube i tjao... raspad a jutros u 9 imao predavanje...

( [;)] )...

mrbean6hi.jpg
Link to comment
Share on other sites

haha, samo se ti igraj s lilulama [b)]

poranio da zavrsim neku stvar, sad prosledjujem, pa ide izdavachima, smarachina...danas cu da se nakanim da ucim valjda. Izvalio sam da moram da otvorim prozor da bih se zagrejao, hladnije je unutra nego napolju, jebem ti prolece.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Vec me neko vreme muci to sto za linux ne postoji Flash 8 port (postoji samo flash 7). To nije toliko nervirajuce sem ako neces igras neke igrice tipa covece ne ljuti se. E posto me je mrzelo da se svaki put resetujem dobio sam sjajnu ideju. DL-ovao sam FF za win pokrenuo ga preko emulatora zatim instalirao podrsku za flash8 i tako da sada mogu da jedem druge ljudi i iz Linux-a [:D] Ne znam kako mi ovo ranije nije palo na mapet ali eto :) Evo kako sve to izgleda

Flash8.jpg

Edited by Stator
Link to comment
Share on other sites

bravo rotore! :) za ovo si zasluzhio josh jednu pljesku... ali moratjemo malo vishe ljutog da iscimamo :D

evo neshto drzhao neku obuku za rad na nekom skenjeru pa se vrnuo u svoju radnu sredinu i takoc.. planiram dalje zgode... :)

Ujaaa greemmmliiineeee...

Oh no! We're all gonna die!!

WE'RE SAVED!!!I'm screw'd!

"Mi smo uvek tu - RUR Gerila"

Link to comment
Share on other sites

spremam se da krenem u teretanu ponovo (sjebala me povreda na skijanju, šmrc), pa uveče na slavu..

haha, samo se ti igraj s lilulama [b)]

+

opet leksilijum?

kako prepoznajete, sramote.. aj za ovog kruka me ne čudi, on je stari koman, al što ti, igi, crni sine?

btw nije opet, ovo je prvi put u životu da pijem, baš me muči nesanica..

Vec me neko vreme muci to sto za linux ne postoji Flash 8 port (postoji samo flash 7). To nije toliko nervirajuce sem ako neces igras neke igrice tipa covece ne ljuti se. E posto me je mrzelo da se svaki put resetujem dobio sam sjajnu ideju. DL-ovao sam FF za win pokrenuo ga preko emulatora zatim instalirao podrsku za flash8 i tako da sada mogu da jedem druge ljudi i iz Linux-a [:D] Ne znam kako mi ovo ranije nije palo na mapet ali eto :) Evo kako sve to izgleda

/bow to t3h m1ghty g33k

Link to comment
Share on other sites

neshto sam se smorila k'o leshnik... ovi penzioneri stvarno nemaju mere... jeste, pogreshili smo sa slanjem rachuna, ali da me bare saslushaju shta imam da vam kazem, a ne odma da vicu, psuju i sve shto uz to ide... malopre sam jednog chichu oterala u 3 lepe i zalupila mu slushalicu, nece mene niko nazivati kuchkom, iako to mozda ponekad jesam...

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...