Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ajoj, smor a lepo sam isplanirao da petak ostanem kutji, da jedem... prezivarim opishim dotu dve... al ne ja sam morao da ostavim ukljuchen telefon... pozvo me ortak i kao aj aj ajaj ajajaja idemo veceras do artkafea cirkamo pre lalala... i ono ubedi me chovek, spomenuo neke devojke sha ja znam...

al ne izlazi mi se:(

( [;)] )...

mrbean6hi.jpg
Link to comment
Share on other sites

koji rsmo. idem zveknem rakiju i ono. ne znam. razmisljam. mada to nicemu ne vodi.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

opet sam se ozdrao...slana palacinka sa sunkom, suvim vratom, kackavaljem, kajmakom i pavlakom sa pecurkama..ovo vec pocinje da me brine...svako vece pre nego sto izadjem najedem se i onda oko 2 kad se vracam kuci moram da svratim da kupim nesto za has...uzas

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

brojim sekunde kad cu kuci

jos 1.641.600 sekundi

nabrojaces se :)

Edited by Formica

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

fuckin' subota, a ja na poslu... smor na kvadrat... svi terenci zapalili, a ja samujem, pokushavam da radim neshto konstruktivno i zanimljivo...

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

koji rsmo. idem zveknem rakiju i ono. ne znam. razmisljam. mada to nicemu ne vodi.

Omg krule pa gde su te kese sto si ih godimana (dobro ajde mesecima) sqpljao!?!?

Inace lego u 3.00 ustao u 8.00 spavao sam valjanh 5 sati grrrrr a vikend jet tako mi i treba kada se ozderavam u pola 2 ujutro pa mi muka :(

Link to comment
Share on other sites

fala darijane, typo, bilo je kasno...

uzeo gomilu filmova od ortakinje, satju se bacim na gledanje. ah.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

A kad smo kod statora i ozderavanja, da!

Spu rece kako se na mestu gde je bio pod brezom otvorio mesko.

Znaci ljudi posaljite tamo najveceg neprijatelja.

Meso ukusa vlazneog papira

Urnebes ukusa nicega

Lepinja stara jedno 174 dana po mojoj proceni

FUJ!

Link to comment
Share on other sites

evo ustao.. rhh je potrajao... trebalo bi preinanchiti ime u rur happy hours and hours and hours :D

bilo je... uhm... zabavno :)))

posebno militj i ivan... shta retji :)

sad planiram da se otaljigam do grada da kupim neke diksove i... i.... da pojedem jednu najsochniju "trg" palachinku koju mogu da dofatim... a mozhda i dve... rastu apetiti.. :D

jbt... kad pomislim na ono sve djuskanje od sinotj mi se vrti u glavi... a bilo je bash bshhhhhhhhhhh :DDD

i sretjan rodj pojavo!

[edit] sad videh post atomic pulsa - izdrzhi! biti tje sve u redu[/edit]

Edited by Zlajonja

Ujaaa greemmmliiineeee...

Oh no! We're all gonna die!!

WE'RE SAVED!!!I'm screw'd!

"Mi smo uvek tu - RUR Gerila"

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...