Jump to content

Dekriminalizacija droga


Recommended Posts

Pazi iskreno nisam, ali zashto bi iko sa iole malo mozga uzeo vutru da bi jebao? Tu dolazimo do priche o ljudima koji negiraju da su sjebani, pa koriste vutru da bi olakshali svoj "ugodan,, zivot. Koj ce ti moj to u zivotu. Da bi uzivao? Da skrenesh misli sa sranja? Da jebesh 24/7?

to je ista pricha kao zashto stavljash toping preko sladoleda .. zashto kad vec imash sladoled ? zato shto jednostavno neuporedivo ukusnije ..

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Nasho si sladoled da poredish sa travom :)

Od jedne trave ti nece biti nishta, on druge isto tako delovace ko najobichnija pljuga, al zato vec od pete ili koje vec [u zavisnosti kako ti se organizam navikne], to polako prerasta u potrebu ili utiche na organizam, a da ti to ne primetish. I sad dolazimo do zakljuchka. Ako je tebi bolji sex dok si nagudriran, od standardnog sexa, onda ti je dosadio standardan, ili si slushao kojotove priche o jebanju pa ti gudra pomaze da zaboravish :)

/edit:

Evo ti poredjenje:

Jebacesh idealnu ribu koja ima sidu , a da pritom koristish kondom losheg kvaliteta, a da pritom znash za rizik pucanja kondoma ali ne i za zdravlje te iste ribe

ili

Jebacesh ribu koja ima omanju sisu, solidno dupe i veoma je nepraktichna prilikom sexa.

Jebacesh idealnije ?

Edited by stalja
Link to comment
Share on other sites

pa jer sam ja rekao da za svaki sex morash da si nagudriran ili da bi postigao te efekte morash da duvash non stop ? ako ti se ne svidja poredjenje sa sladoledom evo ti onda poredjenje sa bandzijem .. dobijesh adrenalin kik, dojaja ti je, ovo ono .. al necesh da idesh da skachesh 20x dnevno. chisto da se zachini loma. experiment. i wu ne stvara fizichku zavisnost.

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

To stoji, u svemu treba imati granicu, ali nisam siguran da li granica postoji kad je droga u pitanju [chisto mishljenje sa zdravstvene strane]. Umereno kozumiranje ili zavisnost mu dodje u isti kosh, samo shto ovo prvo ima manju opasnost od same navlake, ali opet konzumacija je konzumacija. Ni cigarete nisu zdrave, al opet chovek ih kupuje da bi bio kul u mladosti, a kasnije da bi mogao da pregura dan bez nerviranja oko toga shto ih ne drzi u ustima [da ne ispada da pljujem pushache bio sam i ja aktivan jedno 5 god]

Edited by stalja
Link to comment
Share on other sites

zvanična edukacija o drogama ne priznaje postojanje rekreativnih korisnika droga, svi su narkomani, i većina ovde fura takve stavove. to je kul, znači da ta edukacija kod nas postoji i ima efekta. ona je prilagođena ljudima nejakog mozga koji će stvarno posle petog duvanja postati zavisni, i drugačije ne može jer takvih ljudi ipak ima dovoljno da budu značajan faktor.

s druge strane, inteligentan čovek ne sme u životu da se ograniči na informacije koje neko sprema imajući u vidu ljude nejakog mozga. dakle, informišite se malo bolje pre nego što uđete u "inteligentnu" spiku o drogama, jer ovako ispada da pričate o astronomiji sa stivenom hokingom.

ili nemojte, boli vas kurac za drogu, al onda nemojte ni da pričate o njoj, ok?

Link to comment
Share on other sites

pa jer sam ja rekao da za svaki sex morash da si nagudriran ili da bi postigao te efekte morash da duvash non stop ? ako ti se ne svidja poredjenje sa sladoledom evo ti onda poredjenje sa bandzijem .. dobijesh adrenalin kik, dojaja ti je, ovo ono .. al necesh da idesh da skachesh 20x dnevno. chisto da se zachini loma. experiment. i wu ne stvara fizichku zavisnost.

od bandzija ne gubis mozdane celije niti imas rupe u pacenju niti ce te navuci na nesto jace od cega moze da se rikne.

od droge se umire, od bandzija ne

shto nije slucaj sa cigarama kafom i alkoholom :D i ako tjemo tom analogijom guja > kafa pljuge i alkohol

samo sto je 1g hexa duplo stetniji od 1t kafe

Edited by dzontra.volta
Link to comment
Share on other sites

darijane

vutra zaglupljuje na slichan nachin kao alkohol

dakle ako si navikao da ti je mozak u nekom stanju gde se bash i ne trudish mnogo da ga koristish jer i koliko ga koristish - zanimljivo ti je

onda se nekako naviknesh na to stanje (ako si mnogo u njemu) i kada nisi pijan/navaren mrzi te da razmishljash

i to je jedina stvar... dakle mozak ti izadje iz prakse i tu "oglupish"

na isti nachin kao shto cesh mozhda za neke stvari oglupeti ako igrash igre ceo dan

evo gledaj mohija

[:D]

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...