Jump to content

moda vs. stil, sakoi vs. martinke


Recommended Posts

posto si tako uskouman napisao sam u zagradi splavovi sargoni i sl ...

odelo stoji na njemu tako zato sto ima 190cm i 50kg i izgleda ko da jos uvek ima ofinger i to sam isto napisao ali jbg nauciti da citas je jako teshka stvar znam ...

vidim da ti je skromnost jacha strana kad za sebe mislis da realno lepo izgledash a u slucaju da nisi primetio nisam napusavao vas da izgledate gej vec da se oblacite u latino gej stilu ali izgleda da sam ubo zivac ...

vau jel ste napunili 21 god ? sad mosh da pijes u americi gz

moji drugari "noliferi" su za ekipu sa slike pesma ...

a sto se tice toga kako ja znam ko je kolko proziveo pa dovoljno sam toga video iskusio da po vashem izgledu mogu mnogo toga da zakljucim a to mnogo toga mi govori kolka su vasha interesovanja za odredjene stvari i samim tim i uchinak ... a da ne pominjem sta sve mogu da zakljucim na osnovu svog tvog laprdanja na ovom topiku ...

PS: ako ja hejtujem vrati se na moj pocetni post i reci mi da lik ne drzi dzoint i da ne izgledate ko na maturi pa onda pogledaj svoj sledeci post ...

izgleda lepo, iskreno i

ne poznajes ekipu sa slike tako da ih ne poredi sa noliferima

za wow tjuti glup si i samo ispadash jos gluplji

1. lepo rekoh tipa splav sargon i sl

2. -||-

3. i ?

4. ti si dechko retard ... mogu ti navedem 20 xtra riba koje ce umreti od smeha da ih bilo ko sa slike startuje

ti mozes da navedes 20 kojima se nebi svidelo. ja ti navedem 200 kojima bi se svidelo... eto... mogu ti navedem 200 riba kojima da kazes da treses wow na kompu svaki dan da bi umrele od smeha...

nema sargon veze sa novim sadom sta god da je sargon

u pravilniku 2. i 3. tacka govore kako ne smes da me vredjas!!! a i to nije nikakav argument

Daki sinko, fali ti pitanje, tj nastavak recenice.

hteo sam da kazem da li zna neku devojku kojoj se to nebi svidelo... mislim nonrmalnu devojku... prosecnu

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 202
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Stvarno je glupa rasprava, svako treba da nosi ono shto hoce. Glupo je reci za nekog ko se

lepo skockao da je: dizel, fensi... Ono, jeste da ima puno takvih primera, ali ne treba da znachi.

Preko se svi lepo oblache(ne kazem skupo, nego lepo).

Njihovi metalci su uredno potcesljani sa novim majicama Metalike(koje nisu izbledele od pranja). :))

Mi, generalno, nemamo kesha pa nam je i glupo Heineken pivo fensi.(a mozesh da

ga kupish u svakoj prodavnici)

Link to comment
Share on other sites

@topic/slika/juicer & hajduk

sta palamudite... ako se coveku svidja odelo (sako) ... go for it... npr. meni da se svidja sevala bi mi paja sta misle likovi sa kojima nikada nisam razmenio 2 reci u zivotu,pogotovo sa nekog foruma

i kada pocnu da kenjaju kako nije sako za sve... jebote.. pa jel negde na sakou pise da je "samo za odrasle"... a ovi metallci sto se bune imaju najmanje prava da postuju na ovom topicu...prvo vi sredite vas "stajling" pa tek onda kenjajte o drugima [:p]

i zadanja rasprava ... markirana odeca ne znaci da je i kvalitetna ... danas se ona nosi i kupuje iz ciste reklame (vauuu on nosi kurac-palac maju)...sve je to kesa [:D] mada ima i tu jos prica,kao cena i kvalitet bi trebali da idu zajedno ali to je sada sve relativno,i dalje ima firmi koje prave skupu odecu,ali ne mogu da se porede sa ostalim firmama koje prave u istom rangu [:p]

fml

Link to comment
Share on other sites

omg shone zlo

pre svega se izdvajam time sto sam mega prelep

a posle jos milion drugih stvari

cime se ti izdvajas shonsi?

koji lvl lik u wowu?

[roflmao] [roflmao] [roflmao]

Ali MEGA?!Ej!!

Svima keve kazu da su prelepi, to te ne cini posebnim [:D]

A mogo bi ti da naucis jos neki hejt sem "ti si jos jedan wow nolifer koj me mrzi zato sto sam mega prelep"

BTW, ne igram igrice [;)]

Edited by shone zlo
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...