Jump to content

24. Titula Sampiona


goran.rs

Recommended Posts

Hmmm,"ovo" oko proslave je organizovano OK,nista vise od toga.Ali dobro.Utakmica dosta losa,cini mi se da u Vojvodini nesto ne stima.Nisam hteo da pitam druga,mada nisam ni imao prilike,mnogo su izolovani ovih dana.Zvezda igrala sa 50% snage,a to najvise ne volim.Mada i Celzi je odigrao sa toliko snage pa je izgubio [:D]

Da nije Banovica bio bi debakl,da neko ne pomisli da klicem,protiv Vojvodine nemam nista.Cak moram priznati da je to jedini klub ciji sam stadion posecivao a da nije igrala Zvezda sa druge strane terena....Secam se atmosfere sa finala intertoto kupa protiv Verdera,to je bio dobar tim.....Mislim da se nije smelo dopustiti da klub dodje u ruke navijaca-uz duzno postovanje istih.

Dosta o njima,neka sami resavaju svoje probleme.Moja Zvezda je Sampion i treba nam puno srece da udjemo u Ligu Sampiona,nadam se da cemo je i dobiti.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 55
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

bio sam ja bilo je extra samo sam se iznervirao debili bilo je upotstvo na ulazu kad se bacaju papiri i pale baklje NE za pehar nego za pocetak tekme i neko krenuo da baca i onda pola bacili a savija jede sebi oci kolko se iznervirao :D i btw

Ljubav si mi jedina

Ti si moja sudbina

Bilo da si prva, bilo da si zadnja

Bodricu te uvek ja

Ale, ale Zvezda le...

маракана дал је пуна ил смо само ми,

наша ће те песма увек звездо носити,

не жалимо наша грла нити дланове,

а ти само храбро бори се.

http://www.sk-gaming.com/member/stepa-/

Link to comment
Share on other sites

Neverovatno koliko se za samo godinu dana promenila atmosfera u i oko kluba.Deluje mi da je ovo neki sasvim drugi klub.Kad pogledas kako stvari sad idu i kako su ih radili Dzaja i njegovi.....Da ne ureknem,srece se nam dosta faliti.Za neki Harts,Legiju,Grke.....

Link to comment
Share on other sites

Ok , prvo moljakam razrednu da me pusti da odem na tekmu i ona ne da.Problem je sto ne smem da odem iz skole jer me je razredna vec videla i onda ne mogu da opravdam casove , a ne smem da bezim jer imam brdo izostanak.Ajd dobro pomirim se sa tim.Kad ono , puste nas sa 2 zadnja casa , i ja brze-bolje nazovem drugaricu da me vozi za BG , i molim je , molim je i jedva je namolim , kao ok , nadjemo se tu i tu , ok.Zove me posle 5 minuta , i pazi ovo , ne moze da najde kljuceve od stana , takoda ne moze da ide.(naravno ja nisam siso vesla , i znam da je boli tuki da me vozi).Poslednji pokusaj je bio cale , koji mi je samo rekao "Jesi ti normalan?".

Tako da sad sedim kuci , gledam prenos i pizdim :((((((

1:0

kako lazes!!!! priznaj sisitju da si se usro pri samoj pomisli da dolazis na krcatu marakanu!!! ;p

bio sam na severu, iako smo se dogovorili da idemo na zapad, posto imam jednog ortaka koji ne moze da izdrzi 90. min da stoji, sasvim nebitna prica..

uglavnom nismo mogli na zapad ni na istok da udjemo (inace to se sve desava 5. min pre same tekme posto je jedan debil kasnio) posto su kapije bile zatvorene.

navijanje je bilo sasvim solidno u pojedinim momentima, ali vecina tekme je protekla uz slabije pevanje. koreografiju necu ni da komentarisem, posto se zna da je svaka prica za sebe i sasvim je da ostanes bez daha:

-- na pocetku utakmice...

-- grande bakljada

-- i pred sam kraj tekme...

-- setnja od marakane do kalisha

posle utakmice smo se sakupili ispred SD i krenuli u pobednicku setnju ulicama beograda. islo se preko komande, slavije, srpskih vladara, knezom do kalisa gde se na terasi slavilo nekoliko sati uz vatroment, navijanje i baklje...

Link to comment
Share on other sites

Jes da sam prestao da postujem ali aj da se oglasim...

Nisam isao u skolu,bleja po gradu...vec se vide ljudi sa shalovima,piju zezaju se...

ja i ortak smo na tribini oko 6:15...polako se sve puni...

e kad je sve bilo puno shabani pocinju da bacaju rolne i papire iako je boldovanim slovima na informatoru napisano da se nista ne baca do zvizduka sudije za pocetak utakmice...iako su vodje to ponovile 10-ak puta...snimio sam vodju koji je stajao na sredini shipke (ne znam kako se zove),nosio je BBRS duks i west ham maju (menadzeru jes' to ti :P),lik se nervira do jaja zbog bacanja rolni...i nekako svim shabanima dodje u glavu da ne bacaju,ceka se pocetak i neki mentol 4-5 redova ispod mene (znaci maks. 5 metara od tog vodje) baci rolnu...znaci lik se zaleteo,ispreskakao 10 ljudi i stao ispred ovog shabana i kao:"hoces sad da ti jebem kevu u picku,konju" ovaj se usrao...znaci lol...

samo navijanje solidno,odlicno na trenutke...

posle u korteu maksimalno zezanje,ljudi nas sa terasa pozdravljaju... neki lik juce prica u skoli,da kad su nas fenseri iz kafica videli da dolazimo,svi upalili skutere i zapalili gajbi,znaci opsta bezanija...meni najjaci momenat kad nas 30-ak staje ispred HVB banke u Knezu i pevamo :"i da mi ponude milione bilione,ne boj se ti Zvezdo ostacu kraj tebe"...naravno opet su se chobani pokazali i pokrali par piksli sa stolova...to mi rekao ortak koji se nabio medju prve redove...mene mrzelo da se guram...

idemo Kalishem i zandrai oko nas...odjednom neko me nagazi otpozadi,ja se u hodu okrecem da vidim ko je i cujem:" sta gledas majmune?",ja glavu na drugu stranu,ono zandar...ja sta cu nego:"izvinite" on meni "sta hoces jebem li ti mamu u picku" ...tad se toliko besa skupilo u meni da sam bio u stanju da se poshibam sa njim,iako bi me polomio jednim odarcem...ali onda skapiram da u stvari zandari namerno izazivaju nas da bi nas sve tukli,tako da sam skroz iskulirao...kod Pobednika ludnica...nisam mnogo ostao..izvalio sam dosta upaljenih baklji i vatrometa...otisao gajbi,i usput,poder skupstine sam izvalio bar 6-7 autobusa punih zandara...znaci da su se pripremili svim snagama :)))

jako lepo vece,nadam se da ce u avgustu biti jos lepse,da i ja osetim ligu sampiona :))

znam da sam smorio,al ajde ;))

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

Moram da vas podsetim na jos nesto.Pricao sam u nekom drugom topicu kakvog napadaca smo dobili.Dusan Djokic.Odgledao sam sve Zvezdine utakmice ovog proleca.Za celo prolece samo jednu,ajde da kazem izglednu sansu je promasio.Sve ostalo je uslo u gol.Manje vise sto je uslo,nacin na koji je davao golove raduje.Izuzetno pametan centarfor.Klasican,ono sto treba svakom timu-prava "devetka"

Link to comment
Share on other sites

Evo nama i duple krune!21. kup,nikako 20. kako je pisalo na njihovim majicama.Toliko sam bio zbunjen tim potezom.....Sasvim sam bio siguran da je 21. put a sad sam i proverio.Nego,cuh od jednog Ziginog prijatelja(a on od njega)da postoje velike sanse da ostane do decembra.To je lepa vest.Ne,to je mnogo lepa vest.

Link to comment
Share on other sites

sta, hoces da kazes da su se sami zajebali i da ne znaju koliko su kupova osvojili? :)

Pa Lucky tako ispada,mada tesko je prebrojati sve nase trofeje [:D]

Salu na stranu,od nekih ljudi iz kluba sam cuo da oni ne stoje iza toga.Pa ko onda stoji majku mu?Neko je napravio gresku,ali nije to sad najbitnije-uzeli smo duplu krunu!

Link to comment
Share on other sites

stvarno veeelika greska, ali neka, bitno da se osvojila dupla kruna!!!

bio sam na severu, pokisao sam kao picka! bio sam mokar do gole koze.

navijanje u prvom je bilo lose, par puta smo se lepo culi, ali nije bilo to. tek kada smo primili drugi, e od tada smo poceli da grmimo!!! dok smo pevali "marakana dal' je puna..." izjednacili smo. stvarno sam zadovoljan kako smo zvucali.

na kraju dupla kruna, skandiralo se zigi (koji moustprobabli odlazi), zengi (prica se da ide, dal italija, dal katar?!)...

gorane, ako je to istina, eto nas u ChL !!!!daj boze, DAJ BOZE!

Link to comment
Share on other sites

samo da Stojkovic vrati Muslina, i ulazimo u CL

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Shto se mene tiche, Jankovic odma moze da dobije shut kartu :)

A Basta i Lukovic da se dovedu u red :)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

@manager da ne bude da pisem ovde svasta po forumu da ti objasnim to za Zigu.Covek sam kaze da ostaje do decembra kako stvari sada stoje.Jedina ponuda koja trenutno postoji za njega je ona od nemackog vicesampiona.Iznosi 6 miliona eura,ili 3 Zvezdi.Za te pare ga nece dati.Inace,Piksi je bio u Japanu po novog sponzora koji bi platio samo Zigin ostanak jos 6 meseci tako da ni on ne bi bio puno na gubitku.Cini mi se da je neka farmaceutska kompanija.Medjutim ima tu jos i svetsko prvenstvo....

Kad uzmes nase novine i procitas ponude i ko sve gde ide dodje ti da [:(] Silni menadzeri posamtraju igrace. Onda kamera lepo prikaze lozu i ti vidis Piksija,Terzu,Karadzica,Stojica...Od Mojesa i slicnih ni traga.

Ovo za Musilna nemojte da me zasmejavate!

Link to comment
Share on other sites

a ko da ti igra desno krilo???? mudrinic?

mene vise brine ko ce da zameni dudica kada ode.. a odlazi sigurno.

isto tako i kovacevica?

Milovanovic Trajkovic pa cak i Basta?

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Milovanovic Trajkovic pa cak i Basta?

Da,Basta bi to odlicno odradio.

Uf,strasno bih voleo da Mister ostane.Mnogo sam zavoleo ludog Italijana.Prvi put da bi mi bilo zao zbog odlaska nekog trenera.Uspeo je ono sto retko koji trener moze sa Srbima-da im promene nesto u glavi.

Edited by goran.rs
Link to comment
Share on other sites

jel' to ja neshto ne vidim ili o chemu se radi? pa uzeli ste domace prvenstvo i kup, nije fakin' liga shampiona... jednostavno je chovek imao tim i po, i uradio je pravu stvar - nije usrao motku... nishta vishe.. (bar po meni)

Link to comment
Share on other sites

Uf,strasno bih voleo da Mister ostane.Mnogo sam zavoleo ludog Italijana.Prvi put da bi mi bilo zao zbog odlaska nekog trenera.Uspeo je ono sto retko koji trener moze sa Srbima-da im promene nesto u glavi.

gorane nemoj ovo molim te :D

ne pratim ne

Edited by Formica

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...