Jump to content

24. Titula Sampiona


goran.rs

Recommended Posts

tuzno kako je Reber otisao iz partizana. Ona stoka iz upravnog odbora uspeli su da ga najure. mislim da je reber odlican trener i da je partizan mogao puno s njim na klupi

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 55
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

@formica nemoj da mi kvaris snove bre!!! [:(]

Salu na stranu.Ovo je prosle godine bio tim gubitnika.Setimo se sada PSV i tog debakla pa odmah posle jos goreg od Zenita.Drugo mesto u prvenstvu i da ne pominjem sada jos i kakav poraz od jedne ulicarske ekipe iz Zeleznika u finalu kupa.Nije mala stvar promeniti to u glavama igraca,Sad svi govorimo o nekoj timcini.Nemojte me zasmejavati.

Da li si mozda video kako se slavi titula u Grckoj?Nista manje namesteno prvenstvo.Sta ti to govori?Ja i dalje mnogo volim kad se osvoji domaca titula bez obzira koliko slaba liga bila.Pomisli samo na vas u Kosarku.

Ja nisam rekao da je on neznam ni ja kakav trener,rekao sam samo da sam ga ja zavoleo.Nacin na koji vodi ekipu.

Edited by goran.rs
Link to comment
Share on other sites

ja i dalje tvrdim da je "mister" RUPA od trenera. kao sto je vec pomenuto, imao je TIM i PO, cak bi i ja sa tim igracima osvojio prvenstvo. trebao bi biti potpuna neznalica da ne osvojis proteklo prvenstvo sa zvezdom. iskreno.

@hajli- milovanovic??? ne verujem, decko se ustali na poziciji zadnjeg veznog, tesko da ce ga iko stavljati na krilo. trajkovic??? kod zenge NIKADA nece igrati, vidi se da ima nesto protiv njega. basta??? e vidis tu si u pravu, on bi mozda mogao i vise da da na poziciji krila u odnosu na beka. samo ko bi onda igrao desnog beka?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...