Jump to content

24. Titula Sampiona


goran.rs

Recommended Posts

  • Replies 55
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

wau...titula je opet nasha...koji je ove godine domet u Evropi bez Zhige...3.kolo kvalifikacija za LS?

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Sad sam se vratio sa tekme...

konstantno dobro navijanje tokom celih 90. minuta,pogotovo ludnica nastaje kad se pale baklje,bacaju petarde,ceo kop skache,skidaju se majce...

u poluvremenu dva transparenta koji prozivaju stav uprave prema gostovanjima i SOS kanal...

ostalo je desetak minuta posle tekme,pevalo se...;)

Sve u svemu,zadovoljan sam ovom sezonom...nadam se,ali iskreno,ulasku u ligu sampiona...morace i nas jednom da krene...

hvala ti Zvezdo!

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

na prvom :" na nashu zhalost uprava se oglasila povodom nashih privilegija"

a drugi nisam lepo video...ali je u fazonu da pise recenica a u rechima su slova SOS druge boje...

btw...skroz sam se skenjao kad smo povikali:"jedan je nikola zigic" i on aplaudira nama,i shvatim da mu je ovo poslednja sezona u Zvezdi (dace bog da se vrati)...doslo mi da plachem [:p] ..

JEBOTE KAKO JE FUDBAL DO JAJA STVAR!!!

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

chestitike komshijama na tituli. mada, ovo je rechenica koju sam mogao da napishem i posle onog jesenjeg derbija, tako da nije nishta novo ;)

sada samo treba videti kome ce partizan josh udeliti bodove do kraja :)

#3 Candace Parker

#5 Robert Horry

#13 Dejan Milojevic

#23 Mark Teixeira

#66 Mario Lemieux

#87 Sidney Crosby

Link to comment
Share on other sites

^

e ali ovo sa Buducnoshcu stvarno nije nista novo...imao sam ortaka sto je bio tamo jedno vreme pre 2godine kad je Dvor bio u prvoj ligi...i ono,mi kod ortaka,zvoni mi fon,samo on viche,trpaj na nas,dobijamo 100% :))

I pobede oni 1:0 :))...

sad mi krivo sto nema vise druga liga u Lavovima,imam ortake na sve strane po drugoj ligi sa kojima sam igrao neko vreme i ono,prsti bre od namestanja :)))))

a ne mogu da prezalim sto imam ortaka kojem je Peca Divic(prvi strelac Jugoslavije,ne mogu da se setim koje godine,otisao iz Ofk-a u Union Berlin,a iz Uniona u Trir)komsija,a on ga ne iskoristava ni 5% koliko moze...znaci ono Peca dodje i kaze,igraj na ove oni su se pojacali,igraj na ove zvao me taj i taj...a to mu sve kaze kad ga vidi,kad mu bane u kucu,a to je jednom u mesec dana,nikako da pocne da ga iskoriscava :)))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Zamisli neko tebi otvori lobanju coko :)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Ok , prvo moljakam razrednu da me pusti da odem na tekmu i ona ne da.Problem je sto ne smem da odem iz skole jer me je razredna vec videla i onda ne mogu da opravdam casove , a ne smem da bezim jer imam brdo izostanak.Ajd dobro pomirim se sa tim.Kad ono , puste nas sa 2 zadnja casa , i ja brze-bolje nazovem drugaricu da me vozi za BG , i molim je , molim je i jedva je namolim , kao ok , nadjemo se tu i tu , ok.Zove me posle 5 minuta , i pazi ovo , ne moze da najde kljuceve od stana , takoda ne moze da ide.(naravno ja nisam siso vesla , i znam da je boli tuki da me vozi).Poslednji pokusaj je bio cale , koji mi je samo rekao "Jesi ti normalan?".

Tako da sad sedim kuci , gledam prenos i pizdim :((((((

1:0

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...