Jump to content

Slike forumasa


Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

gruja>>> ne zelim ni da pomislim sta "machko" znaci.

sto se tice rasipnistva, nije fora sta se pije nego kako se to nesto nabavlja, treba znati da nabavis flasu smirnoff vodke za 300 dinara(original naravno), ja i cimer ne kupujemo alkohol u marketima(sem piva) vec kupujemo po nabavnoj, tj ceni na veliko.

a sto se tice koktela, to je kulturica, ako pogledas sliku ponovo videces tonu sokova i dve vrste alkohola > absolut votku i V votku, ono crveno ti je grenadin, sad sam nedavno nabavio i flasu blue curocao, to su ti sirupi koji sluze samo za koktele da se dobije na izgledu i na ukusu. tako da machko moras malo da se edukujes sto se tice koktela :)

Edited by Crno-Sunce

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

gruja>>> ne zelim ni da pomislim sta "machko" znaci.

sto se tice rasipnistva, nije fora sta se pije nego kako se to nesto nabavlja, treba znati da nabavis flasu smirnoff vodke za 300 dinara(original naravno), ja i cimer ne kupujemo alkohol u marketima(sem piva) vec kupujemo po nabavnoj, tj ceni na veliko.

a sto se tice koktela, to je kulturica, ako pogledas sliku ponovo videces tonu sokova i dve vrste alkohola > absolut votku i V votku, ono crveno ti je grenadin, sad sam nedavno nabavio i flasu blue curocao, to su ti sirupi koji sluze samo za koktele da se dobije na izgledu i na ukusu. tako da machko moras malo da se edukujes sto se tice koktela :)

znam bre i sta je grenadin i blue curocao,u trendu sam :)))...koliko znam grenadin je u tekila sanrajsu,a curacao u onom blu lagun,a oba su vrh lagani i ukusni kokteli...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

hmmm bolkonski na ovoj flasi koju imam ja pise da je to sirup, da nema alkohola i da je od kivija cini mi se, nisam sto posto siguran, i da pise na flasi "blue curocao"... tako daaa... ???

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

osecam uvalili im razvodnjenu rakiju od kukereka farbanu bojom za jaja.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

hmmm bolkonski na ovoj flasi koju imam ja pise da je to sirup, da nema alkohola i da je od kivija cini mi se, nisam sto posto siguran, i da pise na flasi "blue curocao"... tako daaa... ???

kurakao je alkoholno pice.

dodushe postoji i bezalkoholno pivo, bash kao i riba sa samo jednom sisom - felerichna roba [;)]

Link to comment
Share on other sites

hmmm bas cu da proverim kad dodjem u bg dal ima alkohola, nisam bas nesto zagledao ali sam siguran da nije od naradze

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...