Jump to content

Omiljeni brendovi ...


Recommended Posts

  • Replies 163
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A kako tacno posle drugog pomirisanog parfema (ok, treceg) uspes da osetis bilo sta kod cetvrtog? :)

tražiš im malo sveže kafe. totalno suprotan miris, "resetuje" ti nos :)

doduše, kod nas te 99% gusaka koje rade u parfimerijama pogleda kao da si upravo sišao s drveta, al to je već njihov problem.. i gazdin, jer im neću dati pare nakon toga :)

Link to comment
Share on other sites

Ne kontam , ako mislis na razliku , dosad nisam imao problema , imash one male kartoncice sa mirisom svakog i uvek osetim razliku , bez obzira na broj pomirisanih pre toga...Verovatno nisu toliko jaki mirisi na tim kartoncicima , kao kad prsnes na ruku...

Pa ono, ja (a vidim i ostali koji su postovali u medjuvremenu) idem (kad mi treba parfem, sa'ce voodoo da me hejtuje) u parfimeriju i vec sam selektovao dva, max tri koja hocu da pomirisem, jer posle toga apsolutno nikakvu razliku ne osecam. Ako treba "drugi krug", onda se vratim sutradan, kad je culo mirisa "resetovano", pa donesem konacnu odluku.

dodu
Link to comment
Share on other sites

Pa ono, ja (a vidim i ostali koji su postovali u medjuvremenu) idem (kad mi treba parfem, sa'ce voodoo da me hejtuje) u parfimeriju i vec sam selektovao dva, max tri koja hocu da pomirisem, jer posle toga apsolutno nikakvu razliku ne osecam. Ako treba "drugi krug", onda se vratim sutradan, kad je culo mirisa "resetovano", pa donesem konacnu odluku.

Pa dobro , ja recimo koristim Lacoste zeleni vetj duze vreme , i uvek kad kupujem novi , odem u parfimeriju sa namerom da kupim neki drugi , i pomirishem par komada (radnom , koji mi padnu ruku , ali uvek imam na umu Lacoste) , ali se uvek vratim njemu , i uvek kazem da sledecu turu menjam :)

Link to comment
Share on other sites

voodoo^nbg prosto ima maddox-a za idola i to mu je zivotni cilj. Primetio sam da se pojavljuje MASA ljudi koji eto otje da budu kao maddox. I to me tako mrachi, poshto je najbolji ortak u tom tripu...

Link to comment
Share on other sites

Kad smo kod parfema - dosta dugo sam birao onaj koji cu koristiti (i koji koristim vec nekoliko godina). Posle izbora parfema koji mi se svidja, poneki put proverim josh neki miris chisto da budem u toku - mozda se pojavilo neshto bolje od toga shto koristim. Ovakve stvari se ne odnose na dezodoranse koji su jako loshi po pitanju odrzavanja kvaliteta i koje menjam skoro svaki mesec.

Shto se tiche kozmetike i sl., meni je dovoljno:

- dezodorans

- shampon za kosu

- gel za tushiranje

- brijach

- gel za brijanje

- aftershejv

- parfem

i makazice za nokte [:D]

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

sto se tiche parfema, to je bacanje para po meni, pre cu da smrdim al da mi ostane  100eur  u dzepu :D

Ja sam pre godinu-dve isto tako mislio...Kontam da ces promeniti misljenje ;) Videces kako je lepo kad se sredish , obuces se lepo , pa se josh namirises nekim lepim parfemom , odma nekako se drukcije oscas , lepse ti je :)

Edited by Longleyy
Link to comment
Share on other sites

Kad smo kod parfema - dosta dugo sam birao onaj koji cu koristiti (i koji koristim vec nekoliko godina). Posle izbora parfema koji mi se svidja, poneki put proverim josh neki miris chisto da budem u toku - mozda se pojavilo neshto bolje od toga shto koristim. Ovakve stvari se ne odnose na dezodoranse koji su jako loshi po pitanju odrzavanja kvaliteta i koje menjam skoro svaki mesec.

Shto se tiche kozmetike i sl., meni je dovoljno:

- dezodorans

- shampon za kosu

- gel za tushiranje

- brijach

- gel za brijanje

- aftershejv

- parfem

i makazice za nokte [:D]

moze i grickalica :P

don't grow up it's a trap

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...