Jump to content

mp3 player za kola


KalElen_

Recommended Posts

Pa ja dodushe nisam kupovao ziku za kola, ali te stvari imas prakticno svugde. Ako ti je zent da uzimas ono tipa na bulevaru po onim radnjama, imas u Tehnomarketu, imas onog baju na Tashu ako jos uvek postoji ... nije da je to tesko naci toliko. Mada da ne lupam, javice se ovi iskusniji.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam uzeo na Bazaru na sajmu ima neka prodavnica i ok su sto se tice cena i toga. A ono standardno dobijes garanciju i sve papire, jedino sto mora posle neko da ti ugradi (mada je mene ovaj lik lozio da to mogu i sam, ali ja nisam hteo da se zezam).

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Ja sam uzeo na Bazaru na sajmu ima neka prodavnica i ok su sto se tice cena i toga. A ono standardno dobijes garanciju i sve papire, jedino sto mora posle neko da ti ugradi (mada je mene ovaj lik lozio da to mogu i sam, ali ja nisam hteo da se zezam).

E ovi iz sarajevske su ti sa bazara. :)

Po mojim izvorima iz ITMa, najjaci su u gradu za Pioneer.

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

linak

linak2

kupovina pala, ne stigoh juche da izvestim. odluchio sam se za sony. bilo je neke priche oko pioneer falsifikata sho mi je pomoglo da se odluchim(nekako sam od pochetka imao negativno predubedjenje prema pioneeru), s obzirom da su cene veoma slichne, a svi znamo sha je sony. model je cdx-gt200. uzeo sam ga u sonnyjevoj radnji kod terazija. gore su 2 linka sa kratkim opisom

My koong-foo is the best

Link to comment
Share on other sites

...a svi znamo sha je sony.

Sony?

Ja imam kuci mini-liniju MHC-RX90 kojoj je posle godinu dana crk'o CD plejer, volume kontrola i joystick. Sto je najgore, drugarica ima isti i posle istog vremena joj je crkao cd plejer. :) Dakle, sony nije bas sony... zapravo, kod nas nista nije onako kako bi zapravo trebalo da bude. :)

Koliko si dao za GT200?

Trebao si da me pitas za pioneer, lako se prepoznaju falsifikati...

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

jbg. problem je sho sam sve morao da obavim u vrlo kratkom roku. u bg sam doshao u ponedeljak, kada sam i proshao kroz sve radnje za koje sam znao, a kupovina je morala da bude obavljena do srede. da sam imao vishe vremena svakako bih vas vishe konsultovao i u vezi marke i u vezi konkretnih modela, ali u utorak sam kasno uspeo da dodjem do kompa(i foruma) da bih zapochinjao bilo kakvu ozbiljnu prichu

koshtao je 12k, a sho se tiche cena u soniju, nisu preterano skuplji od ostalih, na svim mestima na kojima sam gledao rasopn nekih "solidnih" modela ide od 9-12k. e sad sho sony ima i perverzije(tipa 46k ako se ne varam) to je druga pricha

My koong-foo is the best

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...