Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

ustao, cimao se do faxa i zamalo da za 2 minuta zakasnim zbog jebenog krechenja asfalta za signalizaciju. dolazim konachno na fax i moram da se svadjam sa zavichajnim facama i kuchkama oko toga dal je mesto zauzeto 4h unapred i koliko je zauzeto. sloshilo mi se.

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Imam upalu mishitja i nakljukana sam svim lekovima koje sam mogla da nadjem....Tako mi i treba.... [:D] Ali bar mi je u shkoli sve bilo fino, ceo dan sam "lebdela" [:D] Zhena me umalo izbacila sa veronauke koliko sam se smejala glupostima koje je chitala....Nego, dosta zezanja vreme je da se neshto i uchi.....Predstoji mi, vetj od sutra izuzetno "ispunjena" nedelja raznim testoviuma i sl...

Inache, ipak netju imati poplavu u kutji...Voda je doshla 500m od moje kutje pa se sinotj povukla..... [:)]

Link to comment
Share on other sites

Ne treniram to,šalim se :*

pre sam trenirao vaterpolo sad pod terminom "trening" mislim na malo rekreacije u čeličani.

:D

eeeeverybody danceee now....tan tan tan tan tan tan tan tan tan tan eeeeverybody danceee now

Toliko nisko nisam pao :)

81 god....a cuo za Kan Kan...nesto mi tu cudno:)

btw...lep dan ali duva raspali vetar...ja se ozrachio u skoli...sad cu da vidim sta cu da radim ceo dan...

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

Srbo aj shibni neke linkove (torente, ili sta vetj) za tutorijale za Max..

ako znash neke../

Pazi, ja u principu ne skidam video tutorijale i sl, poshto ima gomila dobrih tutorijala online - npr. ovde:

http://forums.cgsociety.org/forumdisplay.php?f=96

Ima josh mnogo dobrih tutorijala na:

http://www.3dcenter.ru

ali samo ako znash ruski...

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

Iliti govori po ruskii i tebja svi budet razumjot :)

A mozes da ukucas u neki p2p 3dstudiomax i odaberes tip "document" ili programs (ako je zipovano ili rarovano).

Ja sam tako naso bas sve strucne literature sto mi treba

Link to comment
Share on other sites

prespavao sam celo popodne, a sad mi ne gine vozikanje keve po gradu, pošto sam uzimao od ćaleta kola za roštilj.. evo upravo sam pokušao da joj objasnim da je već pola sedam, al ne vredi, odlučila je da se baš danas provoza.. ma boli me kurac, neću.

hvala jo5 :o)

chim se preselim ochekujem te da dodjesh na kafu...

@kuchkica i za tebe vazi isto, ma za sve vazi... a mozda i za tebe nadjem neku zgodnu priliku tamo... ima Vlada jednog simpatichnog komshiju :P

prihvatam :)

kapiram da ima i komšinice :)

Zanimljiv je bio pre 20 godina dok je privreda radila, dok se slušao rokenrol i dok su kafane bile kao nekad... šta ćeš sad dole? Sve je propalo, ništa ne radi, šiptari na pragu itd. Verovatno je dobar da provedeš u njemu penzionerske dane, al' ovako nije. Jedino što možeš da ždereš roštilj u neograničenim količinama za male pare, i ništa više...

super ekipa, nisu opterećeni nekim stvarima na koje se ovde drka kurac a istovremeno nemaju toliko izražen kompleks od beograđana, super hrana, cirka, lagodniji život nego ovde..

Link to comment
Share on other sites

propio si se omladinac :)))

bio sam jedno 10 sati na faxu danas, ucio sa ortakom, raspali smo se, cak smo i odremali dva sata u nekom kabinetu...satju palim malo napolje da izduvam glavu, sutra opet hejtotron od dana.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

propio si se omladinac :)))

ma de bre:)

ono iscimashe kao ajmo ajmo ajmo... a poshto nishta pametnije nisam imao da radim kao aj ... :)

za 40 mij palim na kunt... reshio sam da ne lezhem vishe u 4-5 !

( [;)] )...

Edited by MiGsa
mrbean6hi.jpg
Link to comment
Share on other sites

Toliko nisko nisam pao :)

Mislio sam na mesto gde kojot izlazi...

joj majko sad ga zamišljam kako mu "riba" 94 meša dok on igra uz "uporedi me" [roflmao]

Zhena me umalo izbacila sa veronauke koliko sam se smejala glupostima koje je chitala....

Komunisto

:)

eeeeverybody danceee now....tan tan tan tan tan tan tan tan tan tan eeeeverybody danceee now

Tako se zvala teretana u onom hotelu gde smo bili u Užicu :D

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Bila mi nestala struja na par minuta....

ali najbolji trip,vraća se ja iz škole,palim tv(bilo je negde oko 15 do 9) kad ono likovi ladno pustili spice...milina :D

Dan je protekao do jaja,dobio 5 iz fizike :D,keva položila neko sranje za pravnike,sutra nemamo prva dva časa...

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ovaaaj....malopre mi crk'o komp..

tj. ja sam mislio da je otish'o u kurac ali eto, nije =)

ne znam shta mu bi od jednom se pokrivio i ja dao po restartu ( na dugme ofc ) i on ne prepoznaje hard oO

Malo mi je falilo da se iznerviram kao i uvek ali izgleda da sam navikao da se ovakve gluposti samo meni deshavaju tako da sam mirno iskljuchio mashineriju iz struje, jeo neshto, odgledao malo te-we, vratio se posle 20ak minuta kad ono....sve radi savrsheno....

[blue]

oduvek sam hteo da stavim ovaj smajli ali nikad nisam imao priliku =)

bash je sav happy =)

Edited by Sharulja

Arbeit macht Frei.

Link to comment
Share on other sites

Pazi, ja u principu ne skidam video tutorijale i sl, poshto ima gomila dobrih tutorijala online - npr. ovde:

http://forums.cgsociety.org/forumdisplay.php?f=96

Ima josh mnogo dobrih tutorijala na:

http://www.3dcenter.ru

ali samo ako znash ruski...

Paaaaaaaaaaaaa ,ne znam ruski ^_^.

probatju ovaj forum da vidim sta ima na njemu, ali meni u sustini treba zbog arhitekture. Tako nesto, enterijer, spoljasnjost i to..

brandstack.com/users/portfolio/logos/gligorov \\ behance.net/gligorov

99designs.com/people/gligorov \\ twitter.com/MarkoGligorov \\ upstack.com/

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...