Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Posle 2 nedelje rada i poslednjih 3 dana nespavanja zavrshio opaku reklamu (okachicu ovih dana na ftp da vidite ;), sada idem na zasluzeno spavanje pa sutra u nove radne pobede dok se ne pojavi "mini me" 

Kachi obavezno, pa da se posle hvalimo kako te poznajemo ;)

^^^ koliko si puko za njega?

koji, ovaj sto je nas'o na ulici?

Link to comment
Share on other sites

^^^ koliko si puko za njega?

Dobila 5 iz engleskog........sad me moji netje vishe gnjaviti i tra la la.......

Imali samo 4 chasa danas......

Najbolja drugarica mi je izjavila da netje da pricha sa mnom jer se posvadjala sa mojim dechkom zbog mene.....Sad moram da smishljam kako to da reshim......Netju da je izgubim......

40 eura... :)

Link to comment
Share on other sites

ako mu samo zbog toga treba laptop, onda ok, mada mi i dalje cena od 650 deluje pomalo neverovatno. ja sam onda mogao do sada da kupim 2 laptopa i da mi ostane kesha za put na kubu

Pazi kad za 650 ima da se nadje i nesto solidno, mislim ako ti samo treba net i office komp. Recimo sam skoro bio neka vrsta savetnika prilikom nabavljanja kompa upravo u te svrhe i uzeli smo HP model, doduse sa Celeronom M, samo 256 rama i manjim hardom, ali i sa lepim 15" ekranom i DVD rezacem i sasvim prijatnim opstim kvalitetotm izrade za 700 (doduse model je bez softvera, a ovome u banci bi to mozda mogao da bude problem). Tako da moze nesto da se izbunari, ja kada bih uzimao za sebe bi sigurno pljunuo bar soma za laptop, ali za prosecnog korisnika je i ovo za 700 puna kapa.

b) stomachinom do poda

Znaci meni ce ovo da raste?

nego, zove me sad jedan drug iz odeljenja i kao 'e ivana molim te da potpises ovu nasu peticiju', ja kao kakvu peticiju a on 'znas ono sto su nama nudili u skoli da matura bude u hajatu, e pa tamo znas nece onda biti narodnjaka blabla pa mi pisemo peticiju da idemo u interkonti da nam peva bulat'...

misliiiim...nemam reci

Dok nije orkestar Nikice Kurtovica sve je u redu.

bio na faksu od jutra, onda mi doshla riba na malo zigazaga, u sred jebanja me zove ortak iz studenjaka, kaze imash cert u studeljaki  rambo i josh neka kompanija, kaze neki dan studenata je, ja kao dobro, svrshim i otpalim sa malom da vidimo shta se deshava.

Cekaj pa peti april nije subota?!?

Inace juce sam bacao spiku sa ortacima kako nikada nije napravljen film o odbrani beograda od osmanlija ono moglo bi da se odrade epske bitke krvi do kolena a jos sve po istinitom dogadjaju i ka kraju tragicna zavrsnica, ono vise mi se povraca od ovih happy end-ova...

Hahahahah, a kad je to Beograd ozbiljno branjen od Osmanlija?!? Beograd je u XVI veku kada je pao pod tursku vlast bio trecerazredni grad od nikakvog znacaja. Da, turci su ga zauzeli tek iz treceg pokusaja, ali nikakva to neka bas velicanstvena odbrana nije bila da bi se o tome filmovi snimali...

@topic: Sedim i kuckam nesto, koliko su me relativno skoro bili odusevili neki A4 misevi, toliko me sada neka tastatura vraca u doba ranije stecenih predrasuda prema ovom proizvodjacu.

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

anadr vrking dej.. demnit..

danas dajem plazmu dobrovoljeno...

hum...

dandzhin 18ti je proshao extra... kachitju slike soon.... samo da se dokopam istih :D bio maskembal (sha za ochekivati? :D)

I tako... sve je stalo samo deca rastu...

lepo vreme se sve vishe talozhi, pa se nadam da tje biti mnogo bolje i zgodnije za izlazhenje, basket i bajsovozhnje i ostalo :)

Ujaaa greemmmliiineeee...

Oh no! We're all gonna die!!

WE'RE SAVED!!!I'm screw'd!

"Mi smo uvek tu - RUR Gerila"

Link to comment
Share on other sites

klinja... mozemo shah da pikamo, ja sam uvek za... mada ako zelish mozemo da pikamo u fazonu, jedenje bilo koje figure ispije se casha piva... [:D] u joj prvo veche u banskom il drugo kolko sam se prijatno odvalio posle par partija shaha :)))

( [;)] )...

mrbean6hi.jpg
Link to comment
Share on other sites

nastavlja se jurnjava za vizom, može lako da mi se desi da ispušim ako mađarima treba predugo da mi daju tranzitnu.. pun mi je kurac država kojima smo nekad bili Zapad pa sad leče komplekse..

I tako... sve je stalo samo deca rastu...

ex kolega, tako sam se i ja tešio ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...