Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Opet sam ust'o rano ... a vidim da neki odavde josh nisu otisli ni na spavanje ... ;) Da bacim neki doruchak pa begam napolje. Jedino sto me nervira je sto je sad kao "hladno", a za chuku ce da bude vrutje, i ne zna covek kako da izadje napolje.

Link to comment
Share on other sites

брлбрлбрл...

понедељак. петак је далееееееееееко... ња...

више не могу ни да пијем као некада. слабо ми иде све нешто у последње време. на журци сам се сморио као сова. Тимо испод нивоа. очекујем да ће април (у Београду) да буде врх, само да прегурам овај хорорични март.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

U lastinom busu do zemuna (onom sto nema u drugom delu dvoja vrata, vec samo jedna) sam ceo put slushao najnovije hitove sa splavova ili sta vec ... i sad mi je super, je sam upucen u tematiku i muzicki potkovan za sve sto sam propustio, a nema toga puno. Usput svrnuo i da kupim markicu, da ne moram da cekam posle u redu. Lepo je vreme bash, pa cu da iskoristim da se neshto muvam po gradu, pravim plan i program letnjeg "osvezavanja fonda odetje" i to. Nista specijalno, kad covek bolje razmisli.

I mog'o bih da sredim pitanje ovog sata na forumu, uvek se zezne posle promene vremena. Ili da sada ostavim i nista ne diram, pa tako sacekamo narednu promenu, i onda sve bude ok.

Link to comment
Share on other sites

Ma jok, ne diraj ništa, kad do sad nije valjao - što bi sad valjao? :))

Pa valjao je dok se prekjuce nije promenilo vreme ... tj. juche :) Evo stigoh i do bigza posle zemuna, uzivam sada u novim elektronskim akcijama kolega sa sedmog, i na dolasku ovamo videh nekog lika, mrtav ladan stoji na stepenicama kod autoputa i shora, skoro da ne moz' da prodjes ... i ljudi kao prolaze, zaobilaze ... i onda se setim da tako neki (a nisu svi pijandure) nemaju pojma o "orjentaciji" i tome ko je, sta je oko njih, i samo "udri" 'de stignu :)

Link to comment
Share on other sites

...sinoc pisao neki seminarski do pola 4 a jutros se uspavao pa nisam otisao na konsultacije, tako da cu morati da idem u cetvrtak da molim da mi ga prime u aprilu...."Super".glupo pravilo da morash da idesh na 2 konsultacije pre nego sto ga prihvate

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

U petak bio na premijeri filma "Uslovna sloboda". Dobio karte za dz, pa kao ajde, posle sto godinu u bioskop. Dolazim ispred Doma sindikata, zhandarmerija, qratz, palatz, ludi Toma Grobar iza mene, guzhva, majmuni pushtaju samo na jedan ulaz. Toma naravno prolazi mimo svih, dobacuje se: "pa da, ovome su sva vrata otvorena". Film ko film, nishta posebno, chak ispod nivoa. Osim muzike (i to ne toliko Bora Chorba, koliko Lokner) i fotografije (Shumadija, radnja filma skoro u potpunosti u tom okruzhenju, livade, kutje i to). Video sam jednu okej cicu, smorio se u startu da je startujem... Bash me mrzi.

U subotu bio na rodjendanu nekog poznanika u Yachting klubu. Polu fensi ekipa, bilo mi zanimljivo da sedim sa strane, cirkam koka kolu, smejem se i gledam ribe sa dekolteima do uveta.

Ponedeljak je i lepo je vreme. Gledatju da izadjem ranije sa shljake, treba da se potshisham, platim rachune. Malo shtreb pa uveche idem na pitje sa drugaricom iz Podgoritze.

Life is gistro...

Link to comment
Share on other sites

Zato sto je bio visoko-uman 100% :))

Inace jedan ortakinjaje zabola koz u ledja mom kumu pa sada smisljam amster plan da joj zagorcam zivot :) Glas mi se oporavio tako da sada mogu da pricam i skapirao sam da su mi ispiti iza coska a na nista nisam ucio :(

Link to comment
Share on other sites

Zato sto je bio visoko-uman 100% :))

Inace jedan ortakinjaje zabola koz u ledja mom kumu pa sada smisljam amster plan da joj zagorcam zivot :) Glas mi se oporavio tako da sada mogu da pricam i skapirao sam da su mi ispiti iza coska a na nista nisam ucio :(

Otjesh da je zhabujem? [:D]

... ukusi su razlichiti... reche djavo i sede u trnje...

Link to comment
Share on other sites

danas sam ipak odluchio da zavrshim vezu od 2 godine iskoristivshi dogadjaje od ove i proshle nedelje :( sabro oduzeo i ostao na tome shto sam ostao .. prvi put nisam imao muda drugi put sam ispao gad .. verovatno samo tako mogu :( sad mi je zao i loshe, al vremenom cu se vremenom iskulirati i idemo dalje. show must go on!

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

danas sam ipak odluchio da zavrshim vezu od 2 godine iskoristivshi dogadjaje od ove i proshle nedelje :( sabro oduzeo i ostao na tome shto sam ostao .. prvi put nisam imao muda drugi put sam ispao gad .. verovatno samo tako mogu :( sad mi je zao i loshe, al vremenom cu se vremenom iskulirati i idemo dalje. show must go on!

brate, znas sta sada ide.

nadam se da ti je ostalo dovoljno alkohola za pocetak, a tu sam da ti se nadjem u formatiranju [;)]

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...