Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

juce bio na nekom rodjendanu... tu sa ortacima popio brdo pivo i na fajrontu oko 2h kao krenem kuci,pijan kao zemlja... idem ja sa nekom ribom i ona udje u kucu ja produzim i naletim na neku izlozbu slika.onako pijan banem unutra upoznam se sa slikarem i zaglavim do 5h ujutru,s' tim sto sam popio 3l belog vina.... [:D] znam samo da sam pola grada ispeglao i da me sada glava boli bruka jedna a stanje u organizmu,sta reci a ne zaplakati [:(]

fml

Link to comment
Share on other sites

juce bio na nekom rodjendanu... tu sa ortacima popio brdo pivo i na fajrontu oko 2h kao krenem kuci,pijan kao zemlja... idem ja sa nekom ribom i ona udje u kucu ja produzim i naletim na neku izlozbu slika.onako pijan banem unutra upoznam se sa slikarem i zaglavim do 5h ujutru,s' tim sto sam popio 3l belog vina.... [:D]  znam samo da sam pola grada ispeglao i da me sada glava boli bruka jedna a stanje u organizmu,sta reci a ne zaplakati [:(]

To se i meni jednom desilo samo sto sam umesto vina pio vinjake, a vec sam bio tresten :) way to go, bro

fml

Link to comment
Share on other sites

Hehe zato sam ja u mladosti dok sam pijanchio, imao 4 konzerve koka kole na regalu u sobi (kao fora ukras).

A u stvari jedina im je namena bila da pisam pijan u njih da se ne cimam do klonje :)

Link to comment
Share on other sites

koji bre najjachi petak? :)

Mislio sam na deo sa sanjom :))

a i to što kažeš,a i generalno mesto je smor.

Ali zika je bila užas.

Gaymingosi - Crzy summer dance

Džogani - Kod kolima a odmah nakon toga je išla U tvojim kolima....jebote.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Jel pričate o onom lokalu između pravnog i etf-a, kod metropola? Tamo 'de su se poubivali neki crnogorci za novu godinu? Znači tamo redovno ide sestrina drugarica koja ima 14 godina, samo čekam kad će da je prodaju u belo roblje :)

Link to comment
Share on other sites

Bio u KGB,igrao malo WoW pa PES5 sa nekim likom..bilo gotiva ;)

dosao gajbi,jeo picu i sad bleja...;)

e da...ne kapiram vas sto se lozite na tu Sanju..mislim riba je ok i sve to,ali cemu guranje u prvi red?

da neces mozda da je smuvas,sta???

bolje da si ostao pozadi gde su ostale sve ribe i muvao,ispao bi gotivac jer "nisi opsednut sexom" :)))

gistro...

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

bila na malboru....videla brdo drugara....bilo kul...mada ona muzika je....bshhhhh :) hvala bogu bc je u sledeci petak:) ima da se oporavim samo tako:)))))

hehe....videla krajnje zanimljive ljude....hehe...ljude :D

signatura.jpg

_malimjau.

Link to comment
Share on other sites

Vin Diesel..//

incahe pogledajte sta hotjes Sam u Filmu svima poznatom..//

^_^

samwhatdoyouwant.gif

Edited by tibor2

brandstack.com/users/portfolio/logos/gligorov \\ behance.net/gligorov

99designs.com/people/gligorov \\ twitter.com/MarkoGligorov \\ upstack.com/

Link to comment
Share on other sites

уф Цицо Вештицо...

ја ти држим палчеве.

fala kolega, fala... :o)

beshe juche jeben i lep dan u isto vreme... Vlada doshao ranom zorom da ide samnom do lekara... uradishe mi biopsiju, sad ostaje da se chekaju rezulatai, na srecu samo do sutra... onda smo zapalili za Nish... shvrckali se po nishkoj tvrdjavi ceo dan, uveche bili do njegove drugarice na rodjendanu i odatle on pravo na posao, a ja na bas za BG... uspela sam da odem do kuce da se presvuchem, ispozdravljam sa detetom i sad me evo u igraoni, lepim kapke selotejpom i chekam 16h da palim kuci da spawam... ne smem ni da pomislim kako je Vladi koji ceo dan radi... UF....

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...