Jump to content

Jedan realan topic


Recommended Posts

  • Replies 177
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

sa druge strane opet,dosta njih ce zaraditi dovoljno da imaju za kako tako normalan zivot.ali opet ce im 500k biti bogatstvo.

jednostavno ako si tough enough da mozes normalno da spavas posle primanje kare u dupe,ti ces ga primiti.sa druge strane ako si sisice ili moralista(nikakav disrispekt),netjes.

Za te pare posle mo

Link to comment
Share on other sites

цела та филозофија: "примио бих га у буљу зато што не верујем у себе да бих икад зарадио икакве паре на нормалан начин" ми је ван памети. примање ките у буљу као изговор за то што неко себе сматра малом сисицом
Edited by coll

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

Voodoo, 200 evra je prosek zarade, to ne znachi da je imaju samo ovi sa strucnom, imaju, nazalost, i oni sa faksom :(

koja si ti budala :)

Ovo sam ja hteo da kazhem, kad je vec skrenula tema... ne pricam o 500k evra, ali ako neko hoce da radi, zeljan je, treba mu posao i nema problem sa tim da se ubija od posla, on cak i kod nas u srbiji mozhe sebi da obezbedi neku ok zaradu. Mozhda nece imati bas kao u svedskoj (ovo sam namerno napisao zbog ivana ;)) ali se i tamo radi vishe i sve.

Takav covek kad bi mu neko ponudio 500.000 jura bi prvi namestio guzu/ otvorio usta ... jer upravo zna koliko truda je potrebno da se to zaradi.

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

непрекидно радим на томе да зарадим довољно за нормалан живот. унеколико сам следбеник Бушидо кодекса и сматрам да се битка добија у главама ратника пре него што је и почела, тј. ко не верује да може да успе, сигурно никад неће успети.

иначе, све те приче о златним рибицама, чаробним лампама и фантастичним понудама су вентил за несигурност и одступница за очај.

то што и ти и ја знамо људе који млате паре треба да нас натера да размишљамо о реалности и да будемо позитивни према својој перспективи, а не да се фрустрирамо што (још) ништа нисмо постигли.

такође, велико је шпитање и колико ти је довољно за "нормалан" живот.

ама, шта вам је људи са том политиком?!?!?! ја се бавим политиком из хобија, не ангажујем се нигде, радим као банкар.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

непрекидно радим на томе да зарадим довољно за нормалан живот. унеколико сам следбеник Бушидо кодекса и сматрам да се битка добија у главама ратника пре него што је и почела, тј. ко не верује да може да успе, сигурно никад неће успети.

иначе, све те приче о златним рибицама, чаробним лампама и фантастичним понудама су вентил за несигурност и одступница за очај.

то што и ти и ја знамо људе који млате паре треба да нас натера да размишљамо о реалности и да будемо позитивни према својој перспективи, а не да се фрустрирамо што (још) ништа нисмо постигли.

такође, велико је шпитање и колико ти је довољно за "нормалан" живот.

ама, шта вам је људи са том политиком?!?!?! ја се бавим политиком из хобија, не ангажујем се нигде, радим као банкар.

To koliko verujmo nema nikakve veze sa tim da li hocemo ili necemo 500k eura za 2 min.

Ja u sebe verujem, i znam da cu nesto postici, nikad do sada se nisam predao, ali opet - to nema nikakve veze sa temom i moralisanjem oko necega veoma jednostavnog ;)

Edited by coll

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

ма брате, пропушташ поенту... ако бих те одвео у собу 101* на два минута, отерао би и мене и 5.000.000.000 евра у пизду материну. ради се о ставу да се паре за цео живот могу (или треба) зарадити за 2 мин.

---------------------

*

'What is in Room 101?'

The expression on O'Brien's face did not change. He answered drily:

'You know what is in Room 101, Winston. Everyone knows what is in Room 101.'

Edited by Ignis Dei

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

@ignis: drale opet govoris o tome kako je neko sisica zato sto nije motivisan ili jednostavno ne veruje u sebe da moze taj kes da zaradi. Nisam ja rekao jao mene mrzi da zivim pa samo ocu neko da me isfuta u bulju da uzmem te pare i tako da dzabalebarim. Ne, naravno. Niti ce se to ikad desiti nekom od nas. Topic sam startovo cisto da vidim da li je neko lud osim mene, a prerastao je u jedan jako zanimljiv topik i drago mi je i da cujem od drugih iole inteligentnih i realnih ljudi sta oni misle o nekim teorijama.

Ja znam da sam 100% u pravu i da dajem svoju glavu i stojim iza onoga sto sam napisao. Ja sam isto bio u fazonu sto vise para to bolji zivot. Pogledajte malo te ljude, kako to sve izgleda vestacki. Covek koji nema zelje odnosno covek koji moze svaku zelju da ispuni, ajte da kazemo svaku stvar kupi je covek koji ce jednog dana shvatiti da je njegov zivot bio mnogo dosadan.

Kako hell kazes svejedno bi ti bilo dal zaradjujes 3000e ili 50000e. Pa upravo o tome pricam. MOra svako od nas da bude svestan. Pogotovo ako pricamo o ovoj zemlji. Druga stvar koja je opet potpuuna vezana za ove prethodne. Ljudi koji imaju puno para, a niko ne zna za njih niti je ikad cuo, zive mnogo bolje nego oni za koje znamo svi.

I opet se vracamo na ono: Od nas zavisi kako cemo te pare da potrosimo. A kvalitet zivota ceti biti onakav kakav ti napravis.

I jos jedna stvar, neki su me shvatili pogresno u onom mom postu. Nisam ja rekao da bi bilo super da imas stalne prilive i da nista ne radis. Uvek se nadje nesto da se sljaka. Ali pricam o normalnom sasvim obicnom ali opet sdruge strane najlepsem zivotu koji mozes da prozivis. Ja bar tako gledam na to. ;))

P.S. Na sva moja putovanja koja sam isao nikad ih ne bi zamenio jednim dobrim autom. Nikad. Jer ono sto sam ja video do sada i sto cu tek videti i one avnture koje sam doziveo i one koje cu ne moze da se meri ni sa Aston Martinom. To su prave vredonsti. Mozda neko misli da filozofiram ili kenjam ali jednostavno tako stoje stvari.

V

Link to comment
Share on other sites

Kako hell kazes svejedno bi ti bilo dal zaradjujes 3000e ili 50000e. Pa upravo o tome pricam. MOra svako od nas da bude svestan. Pogotovo ako pricamo o ovoj zemlji. Druga stvar koja je opet potpuuna vezana za ove prethodne. Ljudi koji imaju puno para, a niko ne zna za njih niti je ikad cuo, zive mnogo bolje nego oni za koje znamo svi.

Da se razumemo, ovde ne pričamo o tome kako bi ga neko stalno primao

Edited by voodoo^nbgd
Link to comment
Share on other sites

HAHAHAHA BRAVO [jupi]

a ako pusi govnjiv kurac???

ja dilemu ne bih imao... brate pojeo bih kantu govana za dz... samo da me neko ne trpa u bulju...

Edited by JetSet

jebem se u pedu za sitne pare

javite se mom makrou kaliju

cali = ghettopimp

aleluja barkase, aleluja!

Link to comment
Share on other sites

hmm.. e to ko onaj fazon iz filma... ovaj teo da provede jedan sa zenom od nekog lika za 1milion dolara...

zaboravio sam sha se dalje desilo al znam da je bio milion u pitanju:)

interesantno...

heh da muz cima zenu da to uradi izgledalo bi da prodaje ono najsvetije shto ima u tom trenutku, brak...

hmm da li bi ste vi prdali vash zenu... na jedan dan... za jednu milku(milionche)... (e da mislimda su ovi u filmu imali problema sa bankom i tim glupostima, kao banka ce da im zabode gajbu ovoono... )

( [;)] )...

mrbean6hi.jpg
Link to comment
Share on other sites

@ignis: drale opet govoris o tome kako je neko sisica zato sto nije motivisan ili jednostavno ne veruje u sebe da moze taj kes da zaradi. Nisam ja rekao jao mene mrzi da zivim pa samo ocu neko da me isfuta u bulju da uzmem te pare i tako da dzabalebarim. Ne, naravno. Niti ce se to  ikad desiti nekom od nas. Topic sam startovo cisto da vidim da li je neko lud osim mene, a prerastao je u jedan jako zanimljiv topik i drago mi je i da cujem od drugih iole inteligentnih i realnih ljudi sta oni misle o nekim teorijama.

Ja znam da sam 100% u pravu i da dajem svoju glavu i stojim iza onoga sto sam napisao. Ja sam isto bio u fazonu sto vise para to bolji zivot. Pogledajte malo te ljude, kako to sve izgleda vestacki. Covek koji nema zelje odnosno covek koji moze svaku zelju da ispuni, ajte da kazemo svaku stvar kupi je covek koji ce jednog dana shvatiti da je njegov zivot bio mnogo dosadan.

Kako hell kazes svejedno bi ti bilo dal zaradjujes 3000e ili 50000e. Pa upravo o tome pricam. MOra svako od nas da bude svestan. Pogotovo ako pricamo o ovoj zemlji. Druga stvar koja je opet potpuuna vezana za ove prethodne. Ljudi koji imaju puno para, a niko ne zna za njih niti je ikad cuo, zive mnogo bolje nego oni za koje znamo svi.

разумем...

него, право питање је рангирање приоритета. ако је кеш изнад неких других ствари, риспект, ако не, опет риспект.

проблем је што, кад би добио 500к евра, може сута да ти неко понуди још 500к за нешто друго, па 500к за нешто треће. и увек можеш рећи "можда ми и не требају толике паре, али брате, 2 мин је 2 мин, а 500к је 500к". ту нема краја. не ради се само о буљи, дао бих буљу, јео говна и пушио курац и још милион горих ствари себи урадио уколико би од тога зависио нпр. живот неког мени драгог, али за паре... не. не бих могао да живим у срећи и луксузу са сазнањем да све што имам дугујем некоме ко ме је купио за паре и понизио. надам се да ме разумеш.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

hmm.. e to ko onaj fazon iz filma... ovaj teo da provede jedan sa zenom od nekog lika za 1milion dolara...

zaboravio sam sha se dalje desilo al znam da je bio milion u pitanju:)

interesantno...

heh da muz cima zenu da to uradi izgledalo bi da prodaje ono najsvetije shto ima u tom trenutku, brak...

hmm da li bi ste vi prdali vash zenu... na jedan dan... za jednu milku(milionche)...  (e da mislimda su ovi u filmu imali problema sa bankom i tim glupostima, kao banka ce da im zabode gajbu ovoono... )

( [;)] )...

baja je ulozio zenu na pokeru... i naravno izgubio... :) ako mislimo na isti film...

jebem se u pedu za sitne pare

javite se mom makrou kaliju

cali = ghettopimp

aleluja barkase, aleluja!

Link to comment
Share on other sites

разумем...

него, право питање је рангирање приоритета. ако је кеш изнад неких других ствари, риспект, ако не, опет риспект.

проблем је што, кад би добио 500к евра, може сута да ти неко понуди још 500к за нешто друго, па 500к за нешто треће. и увек можеш рећи "можда ми и не требају толике паре, али брате, 2 мин је 2 мин, а 500к је 500к". ту нема краја. не ради се само о буљи, дао бих буљу, јео говна и пушио курац и још милион горих ствари себи урадио уколико би од тога зависио нпр. живот неког мени драгог, али за паре... не. не бих могао да живим у срећи и луксузу са сазнањем да све што имам дугујем некоме ко ме је купио за паре и понизио. надам се да ме разумеш.

Naravno da te razumem. I potpuno su u pravu. Kako da zivis sa saznanjem da te je neko ponizio, odnosno da ti dao pare da bi te ponizio. Ali opet sa druge strane, svako ima neke drugacije principe, neka drugacija gledanja na sve to. Ne znam, to ce naravno uvek biti pitanje da li bi to uradio ili ne i kako bi se osecao posle toga !!

V

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...