Jump to content

Jedan realan topic


Recommended Posts

  • Replies 177
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ma stvar je u tome sto uopste nije potrebna takva situacija...ko kaze da ne bi pojeo govno za pola miliona jura, lazhe.

poenta je dok ne vidish taj kesh ne mozhesh iskreno reci.

ljudi rade ko crnci ceo zhivot pa ne zarade tolike pare..

btw zvuchite ko suzana manchic koja 'ni za milion evra se na bi slikala za plejboj' [;)]

Link to comment
Share on other sites

hmm.. a zamisli maude da ti je neko u familiji u situaciji u kojoj se nashao nudla. shta sad?

Da vidimo, ti pitas sta bi neko od nas uradio ako bi se nasao u situaciji gde mu dragi clan familije umire a 500k bi mu spaslo zivot, a jedan od nacina je ono sto je zEki naveo da se zarade te pare ... .I dalje biram skakanje po lobanji doticne osobe sa 500k u bilo koje doba dana i noci. Dubokog sam uverenja da nasilje moze da resi stvari podjednako brzo kao i dobra rec,namera ili sta vec. Nasilje ftw !!!

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

EJ ej nemojte da idete iz krajnosti u krajnost. Ne razumem ljude koji na jednostavno pitanje ne mogu da odgovore. Ja nisam rekao da ne trebate mastu da upotrebite ali Seth ako gledam tako kao ti, onda bi bolji topic bio e sta bi uradili, ili dokle biste isli da uzmete taj kes. Pa ja bi naravno pre odradio neku banku i uzeo mnogo vise nego da uradim ove stvari. Brkamo brkamo.

Evo opet da pojasnim, poenta topika je koje od ove 3 stvari su za vas neprocenjive. Neko rece da laze onaj koji ne bi ovo uradio za neke pare. To je istina. Pa aj da vidim kad bi istresao na sto onako brdo onih novcanica ko ne bi ako ne uradio to na 1. pao u debelo veliko iskusenje. Pustite mi tih fora ja ne bi ni za koje pare. Vazi, a ribe ga duvaju za dz. Ma ajte molim vas...

V

Link to comment
Share on other sites

ajde da sumiram ovaj topic  500k moze da se potroshi opushteno, a osecaj u ustima i dupetu ostaje tu zauvek :)

otprilike... parafraziracu omiljene reci bivshe profesorke srpskog iz gimnazije :"Ne prOdaji se Stojane, ne prodaji se zhiv dushmanima"

Mada opet u vecini shema za brzo bogacenje koje su bile prisutne ovde u poslednjih 10 godina , narod je i popusio i pojeo govno a da ni dinara nije video, tako da ko hoce instant lovu mora da zna sta je alternativa [:D]

Choke on it !!!

Link to comment
Share on other sites

jebem li ga, nije da je 500k ne znam kakva lova, al' zato kupish 3 stana u centru i miran si ceo zhivot bilo gde da zhivish samo od izdavanja (da li je to poslovni prostor ili privatno izdavanje stana) ... ne znam zaista, bash bih morao da se nadjem u toj situaciji da bih mogao da odgovorim na ovo pitanje, poshto sam poprilichan hedonista, i retko kada radim stvari koje mi ne prijaju.. :)

Link to comment
Share on other sites

Znaci govno nebi pojeo pa da mi zivot zavisi od toga , radije bi umro nego da stavim to u usta ! Naravno nasilje je uvek na prvom mestu , ali gledam Zeki je sigurno mislio da se nadjesh u situaciji u kojo ne mozesh da birash nista drugo sem ova tri , da je taj slucaj i da mi trebaju pare, a uvek mi trebaju , najverovatnije bi pustio da me jebe u dupe ! Jel ipak kad mu ga pusis tu samo on uziva , a u ovom drugom slucaju postoji uvek mogucnost da dodje do obostranog zadovoljstva :))) Jer ipak niko ne moze da tvrdi da nije peder dok ne proba i ne vidi dali mu se to svidja ili ne :)))

Edited by JasoN
Link to comment
Share on other sites

Znaci govno nebi pojeo pa da mi zivot zavisi od toga , radije bi umro nego da stavim to u usta ! Naravno nasilje je uvek na prvom mestu , ali gledam Zeki je sigurno mislio da se nadjesh u situaciji u kojo ne mozesh da birash nista drugo sem ova tri , da je taj slucaj i da mi trebaju pare, a uvek mi trebaju , najverovatnije bi pustio da me jebe u dupe ! Jel ipak kad mu ga pusis tu samo on uziva , a u ovom drugom slucaju postoji uvek mogucnost da dodje do obostranog zadovoljstva :))) Jer ipak niko ne moze da tvrdi da nije peder dok ne proba i ne vidi dali mu se to svidja ili ne :)))

Au kako cu da te ispumpam u bulju za 50e. Ne bre, nije moj izbor u bulju zbog ovoga sto si ti rekao. Pa da imam neke pederske sklonosti odma bi mu ga ispusio. To ti je onda najmanji problem. Shvatam da je u dupe najoptimalnnijie, nekako ne moras da gledas da dodirujes kitajlu. Samo te ispumpa 2 minuta i gotovo. KO kad odes kod zubara pa ti cacka zub, malo malo gotovo. DObro je. 500 k u dzep idemoooo !!

Aj ovako.

SAD SLUSAJ VAMO !!!

Neko rece ni za milion ne bi.

E ovako Milion evra je u pitanju. Sva tri zadatka ponudjena su ista ali samo jedna mala promena. U pitanju je Crnacka kara !!!!! Napomena: Ono sto je Jason rekao, samo imate izbor ova tri. Nista drugo. Znaci nema nikakvih varijanti, prebijaanja ovog sto nudi, ne znam neke takve gluposti !!!

V

Link to comment
Share on other sites

Dobro bi se napio i naduvao, i naguzio .. 500.000 je 500.000 [:D] Jesti govna, i pusiti kitu nikako, nema tih para ... !

Jebiga, svako onaj koji je pokusava da zaradi neke pare zna koja je to kinta i koliko to moze da pomogne, kapiram da klinci koji jos zive od para roditelja mogu da moralisu :)

Edited by coll

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...