Jump to content

PRSO sam ...


Recommended Posts

  • Replies 258
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nije da sam se nashao u slichnoj situaciji u kojoj je Coll sada ali shtatijaznam.. verovatno bih mi trebalo par dana da razmislim o tome shto mi je taj dugogodishnji prijatelj saopshtio ali znam da ne bih prekidao takvo prijateljstvo zbog seksualnog opredeljenja. Gej je?! Pa shta! Jebaga, takav je zivot i to je njegovo opredeljenje. Lichno nemam neki fiksni stav o pederima ali ne bih ih ubijao, tukao ili neznamshta sada ali ne bih voleo da dodjem u tvoju situaciju. Samo opushteno, to je jedini savet koji mogu da ti dam.

Link to comment
Share on other sites

Lik defininitivno ima poverenja u tebe, a to nije razlog da se smori

Edited by [oveRk1nd]
...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

Pederi su samo odbrambeni mehanizam prirode protiv choveka.

To je kao leminzi koji skachu sa litice kada ih se previshe nakoti.

Samo, poshto ljudi previshe vole sami sebe, ne mogu masovno da se samoubiju, pa je priroda odluchila da im smanji procenat voljnih za razmnozhavanjem! :)

Nazhalost, kloniranje je sve blizhe. :(

Napred pederi!

(;>)

word!

Link to comment
Share on other sites

ije sve tako crno belo ..

imam ortakinja koje sam prcao i kul smo, imam bivshe ribe koje su mi ortakinje, imam i ortakinje koje nikad nisam niti nameravo .. nekako mi je totalno truo taj fazon kao prcali smo se i sada vishe nishta nije isto ?! shta nije isto i dalje si to ti i dalje sam to ja. to shto smo u tom trenutku se dovatili iako se znamo 4-5 godina ne mora da znachi da sam se ona ili ja lozili jedno na drugo nego jednostavno svrbi, pocheshi i cao. naravno ako je to oboma odgovaralo. niti posle moramo da budemo u vezi niti sam ja "zabo zastavu i rekao moje" ili slichne gluposti. a shto se tiche bivshih riba, meni je primarno da u nekoj ozbiljnijoj vezi sa ribom budem na prvom mestu ortak, a posle i prcach .. tako da kad vishe nisam ovo drugo zashto bi prestao da budem ovo prvo ? sujeta je uzasna stvar ..

E Maude, sve je ovo okej shto si napisao... [:D]

Samo da dodam jednu stvar, mozhda ti nisi sujetan, ali drugi mozhda jesu. A onda naletish na takvu osobu i stvari izmaknu kontroli. Sve pochne lepo, mi drugari, sve kul, ona usamljena, ti tu kao pomognesh, a onda bam (pretovori se u psihopatu). Josh gora se sujeta pravi, u mom sluchaju, ako riba otje da je kresnesh, a pravi se drugarica, a tebi ne pada na pamet da je kresnesh, pa onda krene da ti seje seme razdora svuda gde stigne i pochne da ti sere po svemu tvom a da ti ni ne znash, samo zato shto glupacha nema pojma gde je granica, pomisli nisam dobra riba i sl.

Da povezhem sve ovo sa temom. Moto je zhivi i pusti druge da zhive... Al se chuvaj da ne najebesh iz najbolje namere... Niko i nishta nije bash toliko opushteno. Sujetu svako oseti, iz ovog ili onog razloga, ma koliko da ne zhelish tome da podlegnesh.

Josh neshto shto se tiche gej populacije. Danas je maltene moderno i ql biti gej. Ako sam tolerantan, i stvarno nemam nishta protiv pedera, to ne znachi da sam glup i ne vidim kakav stil zhivota (uglavnom) vode, koje su to vrednosti koje proizlaze iz toga shto ih neko tolerishe (ili ne tolerishe), za koja se to oni prava bore.

Evo ja razumem da dva mushkartza mogu da se vole (na onaj nachin, chak i jache nego pojedini hetero parovi). I hotje brak. Okej, brak je kruna ljubavi. Ali brate, detzu da usvajaju... ne. To je moje mishljenje. Mozhe on da bude najbolji chovek na svetu, da je pazhljiv, odgovoran i sve to...

Da josh dodam, ta pricha o tome kako su svi pederi fini, i nisu opasni, i startuju samo jedno drugo nije tachna. Ima raznih gejeva. Ima i agresivnih a ima i onih koje privlache iskljuchivo hetero mushkartzi. To je mozhda neki trip i sa onim mushkim kad vidi dve zhene, pa kao da uletim ja tu da ih izlechim. Ne ide tako.

Ja se samo plashim da gejevi sve vishe pochinju da sebe smatraju normalnim... U tom sluchaju vrednosti se menjaju, ono shto je normalno, postaje nenormalno i obrnuto.

Majka priroda nas je tako napravila. Mushki polni organ u zhenski, reprodukcija i sve to...

Edited by Nemesis Enforcer

Life is gistro...

Link to comment
Share on other sites

Postoji svetska zavera pedora, licimura i multinacionalnih da sve muskarce pretvore u homo/metro vec kako su u mogucnosti da bi se odrzao trend sirenja kulture potrosackog drustva, nije mala stvar kad polovina svetske populacija naprasno pocne da kupuje 10 puta vise kozmetike i odece, a visak hrane nastao stalnim drzanjem dijete resice sve probleme u africi [:D][:D][:D]

Edited by Shekk

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

Samo da dodam jednu stvar, mozhda ti nisi sujetan, ali drugi mozhda jesu. A onda naletish na takvu osobu i stvari izmaknu kontroli.

e vidish, meni svaka pricha pre toga stane. nisam dileja koja ne moze da se kontrolishe i vrlo dobro mogu da procenim situaciju i ljude. zashto bih uopshte uspostavljao kontakt sa takvom osobom ? nikad mi nije bilo teshko da nekog jednostavno eliminishem za sebe ..

Da povezhem sve ovo sa temom. Moto je zhivi i pusti druge da zhive... Al se chuvaj da ne najebesh iz najbolje namere... Niko i nishta nije bash toliko opushteno. Sujetu svako oseti, iz ovog ili onog razloga, ma koliko da ne zhelish tome da podlegnesh.

sve moze da bude opushteno koliko ti zelish da bude opushteno. ako ne moze da bude onda se ponovo dele karte ili izlazish iz partije i gotovo .. al neko ne moze tako pa udara glavom u zid nonstop

Josh neshto shto se tiche gej populacije. Danas je maltene moderno i ql biti gej. Ako sam tolerantan, i stvarno nemam nishta protiv pedera, to ne znachi da sam glup i ne vidim kakav stil zhivota (uglavnom) vode, koje su to vrednosti koje proizlaze iz toga shto ih neko tolerishe (ili ne tolerishe), za koja se to oni prava bore.

sve je to proisteklo iz represije. da je prvi impuls hetero zajednice bio "dobro pederi, ko ih jebe" sve bi bilo mnogo bolje. ne bi se javila pricha da su oni neshto ugrozeni, potreba za tolerancijom i svim tim sranjima. ne nego sada kad su im polupali glave na trgu prichamo o nekoj toleranciji i slichno ...

Evo ja razumem da dva mushkartza mogu da se vole (na onaj nachin, chak i jache nego pojedini hetero parovi). I hotje brak. Okej, brak je kruna ljubavi. Ali brate, detzu da usvajaju... ne. To je moje mishljenje. Mozhe on da bude najbolji chovek na svetu, da je pazhljiv, odgovoran i sve to...

o ovoj temi je vec bilo prichano na forumu jedno 10x

koliko imash dece bez roditelja ? koliko imash rasturenih brakova ? koliko imash nasilja u porodici ? koliko imash silovanja u porodici ? o chemu mi prichamo ovde ..

Da josh dodam, ta pricha o tome kako su svi pederi fini, i nisu opasni, i startuju samo jedno drugo nije tachna. Ima raznih gejeva. Ima i agresivnih a ima i onih koje privlache iskljuchivo hetero mushkartzi. To je mozhda neki trip i sa onim mushkim kad vidi dve zhene, pa kao da uletim ja tu da ih izlechim. Ne ide tako.

ti agresivni pederi kako ih nazivash su produkt onoga gore, nasheg uplitanja u celu stvar. da im mi nismo na prvom mestu pridavali toliki znachaj ne bi se taj balon uopshte toliko naduvao. sami smo krivi. ovo zadnje si lupio.

Ja se samo plashim da gejevi sve vishe pochinju da sebe smatraju normalnim... U tom sluchaju vrednosti se menjaju, ono shto je normalno, postaje nenormalno i obrnuto.

Majka priroda nas je tako napravila. Mushki polni organ u zhenski, reprodukcija i sve to...

nikad nisi prcao ribu u dupe ? majka priroda .. ajde molim te koje su to priche iz poznavanja prirode .. da je tako josh uvek bi ziveli u plemenskim zajednicama. otvori ochi malo vidi na shta lichimo kao ceo ljudski rod, a vi ovde palamudite o 1/40 problema i sami mu pridajete vanproporcionalni karakter.

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

[roflmao]

hahahaha, izvini brate, ali moram malo da umrem od smeha :))

A to za dupe, imao sam ja teoriju (koju serviram naravno pred nekom ribom) da je svaki mushkaratz latentni peder. Shto? Malo, malo otje u dupe.

Nije isto zhensko i mushko dupe brate...

Mozhesh da gledash na problem kako god otjesh. I sa ove i sa one strane. Pedera je bilo i bitje.

Ne verujem matori da bash uvek mozhesh da na keca procenish osobu.

Da ja sam kriv shto su pederi pederi [roflmao]

Da brate, ceo svet je u kurcu, ali to ne moze da bude izgovor, prihvati to...

Edited by Nemesis Enforcer

Life is gistro...

Link to comment
Share on other sites

pa nisam ja rekao da bih prcao tipa u dupe, nego to je bio odgovor na ono tvoje mushki polni organ u zenski .. mislim wtf ?!? o shenjepu da neprichamo :)

ljudi se danas tetoviraju tako da liche na mitska bica ili zivotinje, stavljaju silikone u svaki deo tela da sa 60 godina izgledaju kao da imaju 20 a ti mi prichash prichu majka priroda.

pa naravno da je pedera uvek bilo. samo shto su im nesigurni heterokromanjonci pridali uzasan znachaj u poslednje vreme pa se sve to naduvalo van svakih proporcija.

pa ne mogu skroz, al dovoljno za daljnji tok partije .. na sve to treba na pochetku gledati kao na partiju pokera, shto vishe skapirash uchesnika to mozesh vishe da podignesh ulog :)

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

јао, брате Ћиле... [roflmao] колико замена теза...

али, рекох да нећу даље да смарам топик. и нећу.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Danas nisam iso u skolu

bio sa ortakom ceo dan  u parku 

sad treba da idem sa caletom da pogledam neku gitaru

a sutra dolaze ovi maloumnici iz novog sada ima da bude preveliko zezanje

          [:D]  [:D]  [:D]  [:D]  [:D]  [xx(]

[roflmao]

znas li ti na kom si topiku?!?!?!?

u parku...

zezanje...

[roflmao]

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

јао, брате Ћиле... [roflmao] колико замена теза...

али, рекох да нећу даље да смарам топик. и нећу.

a tvoje konstrukcije koje se vrte oko 2 teze:

"meni je to ogavno" i "oni se jebu u dupe, ee u dupe bre"

su bash onako argumentovane.

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...