Jump to content

Stripovi


Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

realno smesno je,nemojte da kenjate

Realno pao si u mojim ochima, ne zato sto darijan mene proziva vetj zato sto je strip retardiran, a vecini je smesan iz istog razloga iz kojeg sam najomrazeniji lik na ruru. Mislio sam da si inteligentiji :|

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

bravo Bobane

drugi strip tj. ucenje se ne isplati III je genijalan

i ako ti na osnovu mog smeha na konto stripa zakljucujes moj intelekt,onda si i ti pao u mojim ocima,jer ako malo pogledas skontaces i sam da ja ne zastupam niti tvoju niti Darijanovu stranu pa da kazes da se ja sad smejem iz kopi pejst fazona samo da bi tebe nervirao i podrzavao mohimrzce...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

bravo Bobane

drugi strip tj. ucenje se ne isplati III je genijalan

i ako ti na osnovu mog smeha na konto stripa zakljucujes moj intelekt,onda si i ti pao u mojim ocima,jer ako malo pogledas skontaces i sam da ja ne zastupam niti tvoju niti Darijanovu stranu pa da kazes da se ja sad smejem iz kopi pejst fazona samo da bi tebe nervirao i podrzavao mohimrzce...

Svi su na isti fazon ... pritom je prica bila o zadnjem jer su tek od tog ljudi krenuli sa "smorio si". Intelekt sluzi i da razaznas o cemu se prica.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

da se ne ponavljam,ti mene prozivas zbog treceg,a ja se smejem zbog drugog stripa...ne vidim da je neko rekao da je Daki smorio sem Rockduda,nego da je Milanche doveo u pitanje da li je to stvarno tako zanimljivo ili je samo u trendu smejati se,treci strip kao kopi pejst prvog nije in meni zanimljiv,ali kao sto rekoh,drugi je genijalan...i da,to sto si ti tvojim intelektom zakljucio kako mislis da je,ne znaci da je zapravo tako...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

da se ne ponavljam,ti mene prozivas zbog treceg,a ja se smejem zbog drugog stripa...ne vidim da je neko rekao da je Daki smorio sem Rockduda,nego da je Milanche doveo u pitanje da li je to stvarno tako zanimljivo ili je samo u trendu smejati se,treci strip kao kopi pejst prvog nije in meni zanimljiv,ali kao sto rekoh,drugi je genijalan...i da,to sto si ti tvojim intelektom zakljucio kako mislis da je,ne znaci da je zapravo tako...

Smesni su i smesan je jedan nije isto pritom ces mi naci gde sam ja rekao da je uchiti retardirano da se i ja nasmejem ...

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

smesno je i smesni su nije isto...a pritom nemam nameru da se opterecujem da kopam tvoje postove u kojima prozivas skolski tj. univerzitetski sistem u Srbiji...sta je sledece sto ces da mi kazes,da ti to nisi nikad rekao,nego da su ti to izvukli iz konteksta radikali kao sto su Dei,Shekk ili Seth :)))))

i da,da se ogradim,ne mislim da su pomenuta trojica radikali

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Univerzitetski sistem nije isto sto i ucenje. Chak stavishe se kod nas poprilicno razlikuju ali to je poveca diskusija. Sve u svemu ako ti je bilo smesno pesmino "mohi se klupiro" onda je logicno da ti i ovo bude smesno al to govori o tebi.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

ma mohi je samo ljubomoran na darijana koji je tako lep, tako razvijen, tako muzevan, tako pametan, ribe se tako jebeno loze na njega, muva tako dobre ribe i tako je sposoban da se snalazi bez mamine i tatine pomoci...

Daki, marinica se lozi na tebe [:D]

Link to comment
Share on other sites

marinica je samo povredjena sto nije dobila kite kad je htela...

nemam pametnija posla da se raspravljam sa detetom koju kolektivno karaju u necijoj gajbi (gde god da je gajba od wow-a)...

to za mene nisu osobe i nemam pametnija posla da se raspravljam sa istima.jednostavno dete nisi kompetentna da govoris o pameti i lepoti i o tome sta ja mogu ili ne mogu bez roditelja.

a kakve ja ribe setam zna ko treba da zna

marinice, kakvi tipovi tebe karaju? lepi? razvijeni? pametni? hmmm

da

Edited by daki
Link to comment
Share on other sites

marinica je samo povredjena sto nije dobila kite kad je htela...

nemam pametnija posla da se raspravljam sa detetom koju kolektivno karaju u necijoj gajbi (gde god da je gajba od wow-a)...

to za mene nisu osobe i nemam pametnija posla da se raspravljam sa istima.jednostavno dete nisi kompetentna da govoris o pameti i lepoti i o tome sta ja mogu ili ne mogu bez roditelja.

a kakve ja ribe setam zna ko treba da zna

marinice, kakvi tipovi tebe karaju? lepi? razvijeni? pametni? hmmm

da

Pffff, nisko nisko nisko. Ko da si neka tetka daki, pa moze to bolje valjda

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Brate, daki tolko pravopisnih gresaka u jednom postu plus zbrkan red reci u recenici :)

Lol, cim mu neko spomene marinicu sav se pogubi :)

E moj daki.

Inace, dosadan si kad pljujes po wowu. Vidis kako je meni lepo trolujem dok cekam jozzu da mi dodje da me bustuje :)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

a kakve ja ribe setam zna ko treba da zna

a ko tacno treba da zna, ozbiljno me zanima? :)

Ah da, powerplay u ovoj trecini ima ostatak posetilaca foruma posto su zbog grubih faulova na 2 minuta (*) iskljuceni sledeci igraci protivnicke ekipe:

- daki (napad)

- mohi (napad)

- marinica (odbrana)

- ___ (odbrana)

- ___ (golman)

(jos dva mesta su upraznjenja za prvu petorku)

(*) minuta = dana

I nadjite se vishe, ili se iznabadajte pa se iskulirajte, ili popijte pivo pa se iskulirajte, ovako vise nema smisla.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...