Jump to content

Stripovi


Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

omg pa ja nisam znao da sam i ja u igri/da se lozhish na matorane...no frx, chim se pojavi dvd rip dobijash disk ;o)

glupanderu, vidis da joj je svejedno koji je izvor u pitanju. Ja krecem da skidam telesync :)

Ovdashnji

 

P.S> nickwoode, zasto se ne "log_out"-ujes kad si na forumu sa mog kompa? DovlaGSI

 

:)

Link to comment
Share on other sites

da ja hocu da gledam, kao sto hocu transformerse da gledam, cekacu bioskop, iako imam krsh snimak. medjutim, posto mlada dama zeli da ima smortera kakvog takvog u kolekciji dok ne dodje bolji (obnavlja gradivo, sta ti ja znam), zasto joj ne uciniti i pritom izazvati skandal na forumu :)

Ovdashnji

 

P.S> nickwoode, zasto se ne "log_out"-ujes kad si na forumu sa mog kompa? DovlaGSI

 

:)

Link to comment
Share on other sites

Ne znam sta ostali misle, ali ovo je po meni definitivno kole vs. nickwood!

Nazalost po mladjanog nickwood-a, Kole ima svoj "sticky" topik* od 22 strane u kojem mu velicaju njegove natprirodne mogucnosti. :)

___________

* - uskoro podforum!

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

ahahahaha ovaj dovla me ubiva!

sretjom po dzhonija ja njega mnogo volem i sem malog zezanja i KILIKetanja ne bih da stajem na put njekovim neobuzdanim emocijama ;oP...iako poredi kristalno chiste TS kopije transformersa sa teskim djubretom od mutnog shaky TSa za OotP.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...