Jump to content

Recommended Posts

ma smradovi...

a inace...koga vise boli uvo za to?

slazem se... ja nisam ni znao da je to uopste odrzano... :)

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 192
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Cela prica je tuzna koliko i smesna.Tako providno favorizovati "pozeljnog" izvodjaca samo da bi se na finalu u atini zavijorila crnogorska zastava.Nemam nista protiv ljudi koji zele da im drzava bude nezavisna ali ovo je nisko.

IMHO Bedak sto su izvizdali no nameovce sa scene jer mi oni nekako deluju najmanje krivi u celoj prici

Choke on it !!!

Link to comment
Share on other sites

ma chista politika, ne treba to drugachije ni gledati, mislim zabole mene za eurosong alo kad gledam onako neshto pa ne mozeshd a se ne iznervirash.elem, sinoc su na palmi izgleda prestali da cenzurishu poruke pa se tu moglo svashta prochitati, a blago ej reci da je to bio govor mrznje, izuzimajuci jednu ivu koja zeli tvrdi:) u svakom sluchaju milo je uspeo u onome shto godinama vec pokushava da uradi.

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

Moja

'Lo, there do I see my father. 'Lo, there do I see...

My mother, and my sisters, and my brothers.

'Lo, there do I see... The line of my people...

Back to the beginning. 'Lo, they do call to me.

They bid me take my place among them.

In the halls of Valhalla...

Where the brave... May live...

...forever.

Link to comment
Share on other sites

Evo sad bash gledam na televiziji ... najnoviji info:

- Milan (Neverne Bebe) + onaj lik iz Legendi, sto je urednik RTS muzike, povukli svoje glasove.

- Sva cetiri domaca clana zirija napravili konferenciju za stampu i rekli da su saznali iz clanova zirija Crne Gore da su njima (ziriju iz crne gore) naredili da glasaju za crnogorske jer su i srbima navodno naredili da glasaju za svoje.

- Srbi crnogorcima dali 56 poena, crnogorci srbima 20.

- Za 15h danas je zakazan sastanak neke asocijacije radija i televizije srbije i crne gore (ili slicno) gde ce se odluciti da li ce biti prihvaceni glasovi publike kao jedini relevantni (po kojima su pobedili Flamingosi).

- Neki drugi lik iz tog saveta rekao je da ako ne budu prihvatili glasove publike SCG nece imati predstavnika ove godine na Eurosongu.

edit: Portparol Evropesme i zvanicno objavio da je glasanje proglaseno nevazecim.

Znaci moramo da sacekamo 15h :)

Link to comment
Share on other sites

kako beshe u "folirantima":

- mali slavi rodjendan! dodjite na kalemegdan!

- gde?!

- na kalemegdan!!

- gde?!?!

- NA KALEMEGDAN!!!!

[masa koja se okupila] NA KALEMEGDAN!!! NA KALEMEGDAN!!! NA KALEMEGDAN!!!! [/masa koja se okupila]

i tako su nastale demonstracije :))))

ko je gledao ns plus, znatje :)))

postoje samo dve istine na ovom svetu:

1). djape je najbolji frajer

2). zemlja je plocha

Link to comment
Share on other sites

Momci iz tog fegetar benda su najmanje krivi. I stvarno nije bitno ko je pobedio, zna se da je tu politika umesala davno prstitje. Grci daju bodove Kipru, Kipar Grcima, Rusija Estonii, Estonija Rusiji, itd, znate vec koji je dil..no, ovo je ipak takmicenje izmedju dve prilicno podvojene republike, te su trebali da dozvole samo glasove iz publike, mada, opet, ni to nije fer, jer nas ipak ima vise. Ono sto je mene razalostilo je tuzna reakcija publike nakon svega toga, prosto nisam mogao da verujem sta se dogadja u Sava Centru.

Ne bih zapocinjao neku politicku pricu, ali nam zajedno stvarno vise ne ide. Sa licne/politicke strane bolje ni da ne gledam, jer mi je stvarno pun q prepotentnih crnogorcina u Beogradu, koji propagiraju nacionalizam (u onom pogrdnom, sovinistickom smislu), a zive, studiraju, i rade u NASEM glavnom gradu.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

da , Sheyn gotivi Severininu pesmu , i jos uvek joj je dobro :)

nije mi stalo do nekog dubokoumnog texta , ako je pesma cista zajebancija sto se ne bih zajebavala i ja uz nju ? sasvim prosto.. ta pesma prvenstveno nije za "slusanje kod kuce uz kaficu " :)

a da , svidja mi se i pesma Ane Nikolic i po meni je ona trebalo da ide na evroviziju .. mada , necu jos to sasvim sigurno da tvrdim jer nisam cula Flamingose ;)

step in my transporter , so I can teleport ya,all around my heavenly body..

Link to comment
Share on other sites

kako beshe u "folirantima":

- mali slavi rodjendan! dodjite na kalemegdan!

- gde?!

- na kalemegdan!!

- gde?!?!

- NA KALEMEGDAN!!!!

[masa koja se okupila] NA KALEMEGDAN!!! NA KALEMEGDAN!!! NA KALEMEGDAN!!!! [/masa koja se okupila]

i tako su nastale demonstracije :))))

ko je gledao ns plus, znatje :)))

demos+tracije=jogurt u tetrapaku, i zvucni efekti iz kineskih filmova dok jogurti lete okolo [roflmao

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

OStaje samo da vidimo hoce li pravi predstavnik pobediti...

Mada bi ja o5 dao glas Severininoj "Afrika paprika" xD

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

po svemu sudeci ove nedelje a mozda vec i danas cemo imati dve grupe naroda na ulicama :

- jedna grupa : protesti zbog nepravedne smrti Slobodana Milosevica , a mozda cak i ubistva .

- druga grupa : protesti zbog nepravednog izbora pesme za Evroviziju .

a mozda je i sve to jedna grupa ? :))

step in my transporter , so I can teleport ya,all around my heavenly body..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...