Jump to content

Recommended Posts

Za pesmu evrovizije ponovo je izabrana grupa NO NAME....

Pred kraj,odakle sam i ja gledao se digla prašina zato što crnogorski žiri nije davao poene našim izvođačima,već samo svojim...Naši su ih par puta prozvali zbog toga.Drugo mesto su osvojili likovi iz grupe Flamingos.

Najzanimljiviji je bio kraj kada je zvanično proglašena grupa koja je pobedila,tada je krenulo zviždanje,psovanje i grupni odlazak iz dvorane.

Kada su momci iz No Name-a izašli da otpevaju pobedničku pesmu krenulo je gađanje papirima i dr. predmetima.Momci su se pokupili i otišli.Gledaoci su tražili da na scenu dođu Flamingosi,što su ovi i učinili...Otpevali su svoju pesmu još 2 puta i tu je bio kraj...

U suštini vrlo uzbudljiv završetak...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 192
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Srbi su najgluplji narod koji postoji na celom svetu!!!

Ne mogu da pobede ni na sopstvenom takmicenju koje se odrzava u glavnom gradu!

Bruka i sramota koju ce sutra cela evropa da gleda!

Ja da sam neko od ljudi iz evrovizije ja bi nas diskvalifikovao dozivotno sa takmicenja!

((((Q))))

SRBI su najgluplji narod na svetu!!!

Link to comment
Share on other sites

Ko uopste to jos gleda. Samo je Zeljko Joksimovic zasluzeno otisao na Evroviziju, a ovi pederi NO NAME, neka predstavljaju Miloland u Evropi, a ne Srbiju. Svasta ce ljudi da pomisle, da 2 puta saljemo iste slepce da nas brukaju....

-In the church they say to forgive...

-Forgivnes is between them and God, my job is to arange the meeting ...

juvefan9ds.gif

----------------------------------------------------------------------

jddrinker5js.png

Link to comment
Share on other sites

samsotalnu crnu goru

jel ovo bilo samsung ili samsonite? ;)

Sve u svemu, ono, smor ... kapirali smo prosle godine (kada su uradili ovo isto) da ce biti na fazon - "e sledece godine je kod nas, mi cemo onda da pobedimo, etc etc" kad ono kara, isto i kod nas. No medjutim jedino me tu buni sto nas, koji su znali to sa proslom godinom, nisu udarili pa lepo glasali samo za nase i kraj. Od tog "mi glasamo po savesti, omfgatron" nismo dobili nista.

No medjutim, opet mi seva sto su opet prosli crnogorci, kad smo mi realno glupi, nego mi nije jasno kako su i oni toliko retardirani da nisu gurali nekog drugog (a imali su ok pesme) nego opet No Name, sto je potpuno glupo da vec dve godine za redom imamo istog predstavnika, na kraju ovi svi drugi ce da kazhu "ahahaha, vidi ove retose, nemaju koga drugog da posalju". Ajde Dzoni Logan, on je barem pobedio one jedne, pa ga poslali druge, koju je opet pobedio ... A ova sada No Name-a je osam puta gora od prethodne.

Mislim da je uzasno sto se politika tako uplela u muziku. Muzika, ma kakva ona bila, i koji tu kvalitet bio, je nesto sto bi trebalo da bude van toga. Sta vise, nije ni bilo toliko losih pesama, plus te neke crnogorske pesme nije trebalo zvizdati, jerbo nisu ti muzicari krivi sto su iz zhirija retosi "za nezavisnu crnu goru". Bezveze.

Link to comment
Share on other sites

Ah da, u potpunom sam shoku od tog krajnjeg ishoda da sam zaboravio da prokomentarishem Seve. Ja mislim da je ta "numera" blam za citavu svetsku muzicku industriju. Ako ono na takmicenju finalnom osvoji vishe od 10 poena, treba, sto kazhe kruko, da zemlja nestane ... ili makar evrope, posto je pesma evrovizije u pitanju. Ono je takav nesklad zhnarova, stihova i neke spike, da je to strasno.

Link to comment
Share on other sites

IDEMO , nije bilo dosta ponizavanja prosle godine .... idemo o5 :D

Bwhahahaha

Eto sta se desi kad daju moc onima kojima ne trebaju...

Ovo ja volim da zovem "iskoriscavanje tolerancije"

Pa .... barem smo moralni pobednici? (Kao i uvek)

Barem da zavrse na dnu, mozda bi Mocna i Velika zemlja (necu da navodim ime da ne bi doslo do neke vrste h8ta) shvatila NAJZAD da i ona moze da napravi gresku.

Jebiga...izgleda da nam je mazohizam u krvi !

IMO ... uvek mozemo da navijamo za BiH,niko nas i ne tera da za No Name navijamo!

Ali bih voleo da barem dozive 2X vece ponizenje nego prosle godine,pa da nam to bude Hit Dana na svakoj televiziji...pogotovoj njihovoj rodnoj!

Zao mi je sto je korupcija prevladala DRUGI put za redom...

Da li da navijam za Harija sa Joksinom kompozicijom , ili za "afriku papriku" od seve... ne znam josh xD

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

LOL sad mi sestra pokazala jedan od onih filmica "Retosi na audiciji za "Idol" emisiju" i ladno mi pokazala nekog lika za kog kaze da sada peva u No Name. Ne znam tacno koju vi verziju toga imate, ali cekirajte fajl "Idol Fals2.avi" ako imate tako neshto. Pocinje sa nekim razrokim likom koji peva "Nemam jaaaa, nemam jaaaa, nemam srce od kamenaaaaa" i posle njega ide like sa brojem 1886 na kratko koji neshto vrishti "Moja ljubavi" :D

Ako je to taj lik shto peva u No Name onda stvarno nemam reci :D

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

ne ochajavajte, sledece godine lag se prijavljuje

veliki mislilac nashiroko poznat po svojoj mudrosti i lepoti okushace se i na evroviziji!

u pratnji lepi maud na klaviru poznat po svom sharmu i vrsnom plesu i saint na bas gitari poznat po svojim dizajnerskim sposobnostima (napravio je omot za poslednji album grupe NIRVANA) i hrabrosti

muziku aranzhirao tito

Edited by LaG

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

sramota...

Eto sta se desi kad daju moc onima kojima ne trebaju...

Ovo ja volim da zovem "iskoriscavanje tolerancije"

APSOLUTNO se slazem.

mislim da cela prica nije zbog zike, koliko onaj diler drogom i cigaretama odozdo zeli da napravi mrznju medju ljudima. nadam se samo nekom 5. oktobru dole pre nego sto postane previse kasno

i onda da ga isporuce Italijanima... [8)]

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

heh Ja sam se sinoc slatko ismejala. Prvo kad sam chula Anu nikolic i "Romale, romali, samo to reci mi, i ja odmah skidam kaish na sandali" (mislim, koji li je mozak smislio tako visokouman text), a onda i zbog svega ostalog. Crnogorci su favorizovali svoje, mi svoje i tako u krug. Nekom igrom sudbine klinci pobedishe. I tada je na scenu stupio ta nash a chuvena kultura. Ono je stvarno bilo strashno za gledati i slushati. Kao da je bitno ko ide. Ma trebali bi dozivotno da nas diskvalifikuju kad smo stoka i to ona najveca.

BRUKA I SRAMOTA!!!

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

@ starbak:

05. 10. je standardna prevara josh od burzoarske revolucije. jedino shto zaista ima efekta i moze se smatrati pravom revolucijom je trovanje olovom u predelu mozga. :))

@ topic:

ja imam dosta crnogorske krvi u sebi i nisam gledao tu <koliko vidim BRUKU> ali sam proveo 8 1/2 meseci dole i znam kakvih ljudi sve ima.

postoje leekovi dole zbog kojih se stidim shto sam delom srbin iz crne gore. ne svi naravno, ali bilo ih je. sretja sto i dalje nisu vetjina.

@ neko je pomenuo referendum:

bila bi jaka fora da i mi uchestvujemo i namerno da izglasamo da se ne otcepe [:D]

kako bi neki onda popizdeli

postoje samo dve istine na ovom svetu:

1). djape je najbolji frajer

2). zemlja je plocha

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...