Jump to content

Slobodan Milosevic


Recommended Posts

  • Replies 818
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ako jeste, dan kada je umro proglasavam drzavnim praznikom.

Edited by kruko

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

nece nikog, jer ih bole tuki.... kao i vecinu od nas.Imamo mi vece brige od toga da li je neki has-been crko ili ne.

Barem je sada od Milosevica bilo neke koristi, jer ne mogu njegovu osudu da iskoriste protiv Srbije u tuzbi BOsne za genocid.

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

sad i meni mama javila... bilo je krajnje vreme... nadam se da je moj pokojni tata konachno pronashao svoj mir, kao i hiljade drugih ljudi koji su umrli njegovom posrednom ili neposrednom krivicom...

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

mislim da nije zasluzhio da se tako lako izvuche. ne mogu i ne zhelim da se radujem bilo chijoj smrti ali cela ova situacija samo mozhe da zakomplikuje izruchenje mladica i karadzica hagu, a okolnosti pod kojima je umro od njega naprave muchenika u ochima velikog broja ljudi. po meni bi bilo bolje da je trunuo u zatvoru josh 10-15 godina nego shto je umro u ovom prilichno delikatnom trenutku po nas...

Link to comment
Share on other sites

hm, pa da je otishao u rusiju, nikad se vishe ne bi vratio u hag, nisu ni oni budale ;)

LOL Da ga ne bi mozda Rusi chuvali ? hahaha Nisu ni oni ludi, njih realno boli k... za to, imaju oni vaznijih briga i problema [:)]

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

u nechijim ochima mozhe biti ubistvo samim tim shto ga nisu pustili na lechenje. a realno, niko normalan ga ne bi ni pustio...

stoji... ima raznih budala...

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

mdaj brate ;) zar zaista tako mislish ? ;] da je otishao u rusiju - nestao bi, i ovi u hagu su toga bili svesni ;)

[roflmao][roflmao][roflmao]

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...